1. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  2. Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Grenache Rouge / Αγιωργίτικο

    από14,80 € 19,73 €/ltσε 22 καταστήματα

    0

  3. La Tour Melas Idylle D' Achinos Ροζέ Ξηρό 750ml

    La Tour Melas Idylle D' Achinos Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Syrah / Grenache Noir

    Ad

    0

  4. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη

    από10,07 € 13,43 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  5. Κτήμα Βιβλία Χώρα Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Βιβλία Χώρα Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Sauvignon Blanc

    Ad

    0

  6. Κτήμα Μανωλεσάκη Αναστασία Ροζέ Ημίγλυκο

    Κτήμα Μανωλεσάκη Αναστασία Ροζέ Ημίγλυκο

    Ποικιλία: Μοσχόμαυρο / Cabernet Sauvignon

    Φιάλη: 750-1500 ml
    8,68 € - 29,39 € από 11,56 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  7. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  8. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Μαλαγουζιά

    από13,16 € 17,55 €/ltσε 23 καταστήματα

    0

  9. Vaeni Naoussa Λευκό Ημίξηρο 5000ml

    Vaeni Naoussa Λευκό Ημίξηρο 5000ml

    Ποικιλία: Μοσχάτο / Μοσχάτο Σάμου

    16,00 € 3,2 €/lt

    0

  10. Κτήμα Βουρβουκέλη Βιολογικό Άβδηρος Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Βουρβουκέλη Βιολογικό Άβδηρος Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah / Παμίδι

    από9,50 € 12,67 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  11. Santo Wines Vinsanto Λευκό Γλυκό Σαντορίνης 500ml

    Santo Wines Vinsanto Λευκό Γλυκό Σαντορίνης 500ml

    Ποικιλία: Αηδάνι / Ασύρτικο

    35,31 € - 48,00 € από 73,58 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  12. Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    από11,58 € 15,44 €/ltσε 18 καταστήματα

    0

  13. Κτήμα Θυμιόπουλου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Θυμιόπουλου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    από11,61 € 15,48 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  14. Σάμου (ΕΟΣ) Vin Doux Λευκό Γλυκό

    Σάμου (ΕΟΣ) Vin Doux Λευκό Γλυκό

    Ποικιλία: Μοσχάτο Σάμου

    Φιάλη: 375-750 ml
    6,10 € - 9,07 € από 11,27 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  15. Κτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ημίγλυκο 5000ml

    Κτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ημίγλυκο 5000ml

    Ποικιλία: Μοσχάτο

    από17,20 € 3,44 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  16. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Syrah / Ξινόμαυρο

    από22,23 € 29,64 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  17. Κτήμα Μπαραφάκα Τρείς Μάγισσες Ροζέ Ημίγλυκο Νεμέας Ημιαφρώδες 750ml

    0

  18. Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη Chateau Julia Ερυθρό Ξηρό

    0

  19. Κτήμα ΑΛΦΑ Χελώνες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    0

  20. Κορυφαίο Χρηστών
    Σάμου (ΕΟΣ) Anthemis Λευκό Γλυκό 500ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Σάμου (ΕΟΣ) Anthemis Λευκό Γλυκό 500ml

    Ποικιλία: Μοσχάτο Σάμου

    από11,60 € 23,2 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  21. Anselmi Zelina Ροζέ Ημίγλυκο Αφρώδες 750ml

    0

  22. Domaine Des Pasquiers Gigondas 750ml

    Domaine Des Pasquiers Gigondas 750ml

    Ποικιλία: Grenache Rouge / Syrah

    37,00 € 49,33 €/lt

    0

  23. Chateau Miraval Côtes de Provence Ροζέ Ξηρό 750ml

    Chateau Miraval Côtes de Provence Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Rolle / Syrah / Grenache Rouge / Cinsaut

    Ad

    0

  24. Κτήμα Βιβλία Χώρα Γουμένισσα Μικρό Κτήμα Τίτου Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Βιβλία Χώρα Γουμένισσα Μικρό Κτήμα Τίτου Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Νεγκόσκα / Ξινόμαυρο

    από14,16 € 18,88 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  25. Κτήμα Παπαϊωάννου Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό Νεμέας 750ml

    Κτήμα Παπαϊωάννου Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό Νεμέας 750ml

    Ποικιλία: Αγιωργίτικο

    από10,40 € 13,87 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  26. Ορεινοί Αμπελώνες Λαλίκου Variete Ροζέ Ημίξηρο 750ml

    Ορεινοί Αμπελώνες Λαλίκου Variete Ροζέ Ημίξηρο 750ml

    Ποικιλία: Grenache Rouge

    από8,26 € 11,01 €/ltσε 14 καταστήματα

    0

  27. Catena Zapata Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Catena Zapata Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Malbec

    από17,50 € 23,33 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  28. Κτήμα Μουσών Amuse Ροζέ Ξηρό

    Κτήμα Μουσών Amuse Ροζέ Ξηρό

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Μούχταρο

    Φιάλη: 375-3000 ml
    7,96 € - 86,31 € από 18,55 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  29. Κτήμα Νεραντζή Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Νεραντζή Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Κόνιαρος

    49,60 € 66,13 €/lt

    0

  30. Chateau D' Esclans Whispering Angel Ροζέ Ξηρό

    Chateau D' Esclans Whispering Angel Ροζέ Ξηρό

    Ποικιλία: Mourvedre / Grenache Rouge / Syrah

    Φιάλη: 375-3000 ml
    13,33 € - 137,64 € από 26,65 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  31. Acquesi Casarito Λευκό Γλυκό Ημιαφρώδες

    Acquesi Casarito Λευκό Γλυκό Ημιαφρώδες

    Ποικιλία: Moscato Bianco

    Φιάλη: 375-750 ml
    5,39 € - 8,74 € από 11,49 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  32. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό

    Ποικιλία: Chardonnay

    Φιάλη: 750-3000 ml
    19,53 € - 97,40 € από 25,6 €/ltσε 19 καταστήματα

    0

  33. Κτήμα Θυμιόπουλου Γη Και Ουρανός Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  34. Vinum Synefo Premium Ερυθρό Ημίγλυκο 750ml

    Vinum Synefo Premium Ερυθρό Ημίγλυκο 750ml

    Ποικιλία: Μαυρούδι / Ξινόμαυρο

    από4,12 € 5,49 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  35. Κυρ Γιάννη Παράγκα Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κυρ Γιάννη Παράγκα Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Ροδίτης / Μαλαγουζιά

    8,95 € 11,93 €/lt
    Ad

    0

  36. Κτήμα Γεροβασιλείου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    15,36 € - 15,39 € από 20,19 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  37. Κτήμα Βιβλία Χώρα Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Βιβλία Χώρα Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Αγιωργίτικο / Cabernet Sauvignon

    Ad

    0

  38. Cantina Terlano Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  39. Κτήμα Παυλίδη Thema Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Παυλίδη Thema Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο

    13,20 € 17,6 €/lt
    Ad

    0

  40. La Tour Melas Nautilus Ροζέ Ξηρό 750ml

    La Tour Melas Nautilus Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Grenache Rouge / Αγιωργίτικο / Syrah

    από9,00 € 12 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  41. Τυρνάβου Λευκό Ξηρό 3000ml

    Τυρνάβου Λευκό Ξηρό 3000ml

    Ποικιλία: Μοσχάτο Μαύρο

    από11,00 € 3,67 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  42. Bosio Family Estates Truffle Hunter Blush Rose Ροζέ Γλυκό Ημιαφρώδες 750ml

    Bosio Family Estates Truffle Hunter Blush Rose Ροζέ Γλυκό Ημιαφρώδες 750ml

    Ποικιλία: Brachetto / Μοσχάτο

    από6,01 € 8,01 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  43. Σκανδάλης Ν. Στυλιανός Νάμα Βυζαντινό Ερυθρό Γλυκό

    0

  44. Τυρνάβου Λευκό Ξηρό 10000ml

    Τυρνάβου Λευκό Ξηρό 10000ml

    Ποικιλία: Μοσχάτο Μαύρο / Μοσχάτο / Μαύρο Τυρνάβου / Μοσχάτο Τυρνάβου

    25,27 € 2,53 €/lt

    0

  45. Riesling 2022 Domaine Schneider Paul 750 Ml

    Riesling 2022 Domaine Schneider Paul 750 Ml

    Ποικιλία: Riesling / Παύλος

    18,90 € 25,2 €/lt

    0

  46. Κτήμα ΑΛΦΑ Σκαντζόχοιρος Ροζέ Ξηρό Αμυνταίου

    0

  47. La Tour Melas Idylle D' Achinos Ροζέ Ξηρό

    La Tour Melas Idylle D' Achinos Ροζέ Ξηρό

    Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Syrah / Grenache Noir

    Φιάλη: 750-6000 ml
    14,48 € - 205,53 € από 17,87 €/ltσε 27 καταστήματα

    0

  48. Κτήμα Βιβλία Χώρα Όβηλος Λευκό Ξηρό

    Κτήμα Βιβλία Χώρα Όβηλος Λευκό Ξηρό

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Semillon

    Φιάλη: 750-1500 ml
    29,02 € - 66,22 € από 38,25 €/ltσε 20 καταστήματα

    0

  49. Τυρνάβου Ρόδοινος Μοσχάτο Τυρνάβου Λευκό Ημίγλυκο 750ml

    Τυρνάβου Ρόδοινος Μοσχάτο Τυρνάβου Λευκό Ημίγλυκο 750ml

    Ποικιλία: Μαύρο Τυρνάβου / Μοσχάτο Τυρνάβου

    από4,09 € 5,45 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  50. Martini Λευκό Γλυκό D' Asti Αφρώδες

    Martini Λευκό Γλυκό D' Asti Αφρώδες

    Ποικιλία: Moscato Bianco

    Φιάλη: 200-750 ml
    3,81 € - 8,50 € από 9,76 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  51. Κτήμα Βιβλία Χώρα Λευκό Ξηρό

    Κτήμα Βιβλία Χώρα Λευκό Ξηρό

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Sauvignon Blanc

    Φιάλη: 750-1500 ml
    13,70 € - 34,99 € από 17,37 €/ltσε 27 καταστήματα

    0

  52. Κτήμα Αβαντίς Lenga Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Lenga Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer

    από12,14 € 16,19 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  53. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    Φιάλη: 750-1500 ml
    15,77 € - 39,12 € από 20,04 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  54. Κυρ Γιάννη Τέσσερις Λίμνες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου

    Κυρ Γιάννη Τέσσερις Λίμνες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου

    Ποικιλία: Gewürztraminer / Chardonnay

    Φιάλη: 750-1500 ml
    13,99 € - 42,20 € από 18,43 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  55. Κτήμα Παπαργυρίου Le Roi Des Montagnes Ερυθρό Ξηρό

    0

  56. Κτήμα Χατζηγεωργίου Λημνία Γη Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζηγεωργίου Λημνία Γη Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας / Λημνιό

    από9,20 € 12,27 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  57. Κτήμα Μπαραφάκα Τρείς Μάγισσες Ροζέ Ημίγλυκο Νεμέας Ημιαφρώδες 750ml

    Κτήμα Μπαραφάκα Τρείς Μάγισσες Ροζέ Ημίγλυκο Νεμέας Ημιαφρώδες 750ml

    Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχοφίλερο / Syrah

    από9,99 € 13,32 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  58. Κτήμα ΑΛΦΑ Χελώνες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Χελώνες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    από12,46 € 16,61 €/ltσε 18 καταστήματα

    0

  59. Anselmi Zelina Ροζέ Ημίγλυκο Αφρώδες 750ml

    Anselmi Zelina Ροζέ Ημίγλυκο Αφρώδες 750ml

    Ποικιλία: Μοσχάτο

    από11,60 € 15,47 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  60. Chateau Miraval Côtes de Provence Ροζέ Ξηρό

    Chateau Miraval Côtes de Provence Ροζέ Ξηρό

    Ποικιλία: Rolle / Syrah / Grenache Rouge / Cinsaut

    Φιάλη: 750-6000 ml
    16,69 € - 379,99 € από 22,23 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  61. Κυρ Γιάννη Παράγκα Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κυρ Γιάννη Παράγκα Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Ροδίτης / Μαλαγουζιά

    από7,74 € 10,32 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  62. Κτήμα Θυμιόπουλου Γη Και Ουρανός Ερυθρό Ξηρό

    0

  63. Κτήμα Παυλίδη Thema Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Παυλίδη Thema Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο

    από12,49 € 16,65 €/ltσε 18 καταστήματα

    0

  64. Κτήμα Βιβλία Χώρα Ερυθρό Ξηρό

    Κτήμα Βιβλία Χώρα Ερυθρό Ξηρό

    Ποικιλία: Merlot / Αγιωργίτικο / Cabernet Sauvignon

    Φιάλη: 750-1500 ml
    15,49 € - 42,80 € από 20,65 €/ltσε 24 καταστήματα

    0

  65. Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα