1. Κτήμα Χατζημιχάλη Κρυόβρυση Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  2. Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon

    από15,06 € 20,08 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  3. Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο

    15,00 € 20 €/lt
    Ad

    0

  4. Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    από13,50 € 18 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  5. Κτήμα Χατζημιχάλη Γερακοφωλιά Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  6. Κτήμα Χατζημιχάλη Δρύσμπεϊ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  7. Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    23,25 € 31 €/lt
    Ad

    0

  8. Κτήμα Χατζημιχάλη Καπνίας Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Καπνίας Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon

    από28,88 € 38,51 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  9. Κτήμα Χατζημιχάλη Γιατάκι Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Γιατάκι Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot

    από13,90 € 18,53 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  10. Κτήμα Χατζημιχάλη Χουλέβαινα Λευκό Ξηρό

    0

  11. Κτήμα Χατζημιχάλη Καπνίας Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Καπνίας Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay

    από25,50 € 34 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  12. Κτήμα Χατζημιχάλη Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Sauvignon Blanc / Syrah / Ροδίτης

    από11,27 € 15,03 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  13. Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay / Αθήρι / Ασύρτικο / Ρομπόλα

    από9,90 € 13,2 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  14. Κτήμα Χατζημιχάλη Alfega Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Alfega Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Μαλαγουζιά / Ρομπόλα

    από14,50 € 19,33 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  15. Πολυποικιλιακος Ροζε 2024 Χατζημιχαλη 750 Ml

    0

  16. Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  17. Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon

    26,60 € 35,47 €/lt
    Ad

    0

  18. Κτήμα Χατζημιχάλη Πολυποικιλιακός Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Πολυποικιλιακός Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Grenache Rouge / Merlot / Syrah

    από9,04 € 12,05 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  19. Κτήμα Χατζημιχάλη Οπούς Ιβ' Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  20. Κτήμα Χατζημιχάλη Cabernet Sauvignon Ερυθρό Ξηρό 375ml

    0

  21. Κτήμα Χατζημιχάλη Alfega Sauvignon Blanc Fume Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  22. Κτήμα Χατζημιχάλη Le Rouge Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Le Rouge Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Franc / Grenache Rouge / Merlot / Shiraz

    5,39 € 7,19 €/lt

    0

  23. Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Merlot / Ξινόμαυρο

    από17,85 € 23,8 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  24. Κτήμα Χατζημιχάλη Αλαργινό Ερυθρό Ξηρό

    0

  25. Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Λημνιό / Schioppettino

    16,68 € 22,24 €/lt

    0

  26. Κτήμα Χατζημιχάλη Alfega Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Alfega Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Cabernet Franc / Merlot

    από12,68 € 16,91 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  27. Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay / Ασύρτικο / Ροδίτης

    20,20 € 26,93 €/lt

    0

  28. Κτήμα Χατζημιχάλη Le Blanc Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Le Blanc Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Blend ποικιλιών

    5,39 € 7,19 €/lt

    0

  29. Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    13,56 € 18,08 €/lt

    0

  30. Κτήμα Χατζημιχάλη Κρυόβρυση Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Κρυόβρυση Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    από13,95 € 18,6 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  31. Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο

    15,00 € 20 €/lt

    0

  32. Κτήμα Χατζημιχάλη Γερακοφωλιά Λευκό Ξηρό

    0

  33. Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    23,25 € 31 €/lt

    0

  34. Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon

    26,60 € 35,47 €/lt

    0

  35. Κτήμα Χατζημιχάλη Alfega Sauvignon Blanc Fume Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  36. Κτήμα Χατζημιχάλη Οπούς Ιβ' Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Χατζημιχάλη Οπούς Ιβ' Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Franc

    από47,00 € 62,67 €/ltσε 3 καταστήματα

    0