1. Hand Cleansing Spray Old Fashioned 50ml

    0

  2. Zielinski & Rozen Spray 20ml

    0

  3. Shower Gel Black Pepper Vetiver Neroli Amber 300ml

    0

  4. Zielinski & Rozen Spray 20ml

    0

  5. Shower Gel Rosemary & Lemon 300ml
    Αφρόλουτρα

    Shower Gel Rosemary & Lemon 300ml

    Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα

    23,00 € 76,67 €/lt
    Ad

    0

  6. Hand Cleansing Gel Old Fashion 60ml

    0

  7. Zielinski & Rozen Body Cream 200ml

    0

  8. Zielinski & Rozen Μάσκα Μαλλιών 30ml

    0

  9. Hand Cleansing Gel Rosemary & Lemon 60ml

    0

  10. Solid Soap Orange & Jasmine 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Orange & Jasmine 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  11. Solid Soap Cedarwood Pachouli Jasmine 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Cedarwood Pachouli Jasmine 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  12. Solid Soap Moss Amber Patchouli 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Moss Amber Patchouli 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  13. Solid Soap Black Vetiver Amber 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Black Vetiver Amber 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    9,00 € 120 €/kg

    0

  14. Solid Soap Orchid Vanilla Amber 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Orchid Vanilla Amber 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  15. Solid Soap Old Fashioned 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Old Fashioned 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  16. Zielinski & Rozen Μάσκα Μαλλιών 30ml

    0

  17. Solid Soap Black Vanilla 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Black Vanilla 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    9,00 € 120 €/kg
    Ad

    0

  18. Solid Soap Vetiver Musk 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Vetiver Musk 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  19. Shampoo Repair Black Pepper Vetiver Neroli Amber 300ml
    Σαμπουάν

    Shampoo Repair Black Pepper Vetiver Neroli Amber 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    25,00 € 83,33 €/lt
    Ad

    0

  20. Solid Soap Vetiver Lemon 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Vetiver Lemon 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  21. Solid Soap Musk 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Musk 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg
    Ad

    0

  22. Solid Soap Rose Jasmine Narcissus 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Rose Jasmine Narcissus 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  23. Solid Soap Solid Soap Rosewood Sandalwood Cedarwood 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Solid Soap Rosewood Sandalwood Cedarwood 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg
    Ad

    0

  24. Solid Soap Tobacco Vetiver & Amber 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Tobacco Vetiver & Amber 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  25. Zielinski & Rozen Μπάρα Σαπουνιού 75gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Zielinski & Rozen Μπάρα Σαπουνιού 75gr

    Χρήση: Πρόσωπο / Χέρια / Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  26. Solid Soap Neroli Aloysia 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Neroli Aloysia 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  27. Solid Soap Rosemary & Lemon 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Rosemary & Lemon 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  28. Solid Soap Pink Pepper Elemi Cinnamon Leather 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Pink Pepper Elemi Cinnamon Leather 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  29. Zielinski & Rozen Μάσκα Μαλλιών 30ml

    0

  30. Zielinski & Rozen Μάσκα Μαλλιών 30ml

    0

  31. Solid Soap Ylang Ylang & Vetiver Amber 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Ylang Ylang & Vetiver Amber 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  32. Zielinski & Rozen Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 100ml

    0

  33. Zielinski & Rozen Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  34. Zielinski & Rozen Conditioner 100ml

    0

  35. Zielinski & Rozen Body Cream 195ml

    0

  36. Zielinski & Rozen Shower Gel 100ml

    0

  37. Liquid Soap Moss Amber & Pachouli 300ml
    Αφρόλουτρα

    Liquid Soap Moss Amber & Pachouli 300ml

    Ενυδάτωση/Αναζωογόνηση/Χαλάρωση, για Χέρια

    21,00 € 70 €/lt
    Ad

    0

  38. Zielinski & Rozen Shower Gel 100ml

    0

  39. Liquid Soap Black Vetiver & Amber 300ml
    Αφρόλουτρα

    Liquid Soap Black Vetiver & Amber 300ml

    Ενυδάτωση/Αναζωογόνηση, για Χέρια

    21,00 € 70 €/lt
    Ad

    0

  40. Zielinski & Rozen Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 100ml

    0

  41. Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών Black Vetiver Amber 50ml

    0

  42. Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών Grapefruit Basil Petitgrain 50ml

    0

  43. Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών Cedarwood Neroli Amber 50ml

    0

  44. Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών 50ml

    Ενυδατική, Με Βιταμίνη E

    16,00 € 320 €/lt

    0

  45. Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών 50ml

    Ενυδατική, Με Βιταμίνη E

    16,00 € 320 €/lt

    0

  46. Hand Cleansing Spray Old Fashioned 50ml

    0

  47. Zielinski & Rozen Body Cream 50ml

    0

  48. Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών Peach Passionfruit Musk 50ml

    0

  49. Shower Gel Black Pepper Vetiver Neroli Amber 300ml

    0

  50. Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών Tobacco Cedarwood Pepper 50ml

    0

  51. Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών Cedarwood Pachouli Jasmine 50ml

    0

  52. Shower Gel Rosemary & Lemon 300ml
    Αφρόλουτρα

    Shower Gel Rosemary & Lemon 300ml

    Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα

    23,00 € 76,67 €/lt

    0

  53. Zielinski & Rozen Κρέμα Χεριών Black Vanilla 50ml

    0

  54. Zielinski & Rozen Body Cream 200ml

    0

  55. Solid Soap Black Vanilla 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Black Vanilla 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    9,00 € 120 €/kg

    0

  56. Solid Soap Musk 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Musk 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  57. Solid Soap Solid Soap Rosewood Sandalwood Cedarwood 75g
    Μπάρες Σαπουνιού

    Solid Soap Solid Soap Rosewood Sandalwood Cedarwood 75g

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 120 €/kg

    0

  58. Shampoo Repair Black Pepper Vetiver Neroli Amber 300ml
    Σαμπουάν

    Shampoo Repair Black Pepper Vetiver Neroli Amber 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    25,00 € 83,33 €/lt

    0

  59. Zielinski & Rozen Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  60. Zielinski & Rozen Body Cream 195ml

    0