Tanko

Ξηρά Τροφή ΣκύλωνTanko Brooklyn Power Adult 20kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, Υψηλής Δραστηριότητας
Ξηρά Τροφή ΣκύλωνTanko Brooklyn Energy 20kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, Υψηλής Δραστηριότητας
33,00 € 1,65 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd
Ξηρά Τροφή ΓάταςTanko Sniky Cat Sterilised 10kg
Ενήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο, για Στειρωμένες Γάτες
Ad26,90 € 2,69 €/kg

- Ξηρά Τροφή Σκύλων
Tanko Brooklyn Meat Menu Adult Easy 20kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
22,80 € 1,14 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd - Ξηρά Τροφή Σκύλων
Tanko Σκυλοτροφη 3kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Ρύζι, Κρέας, Κοτόπουλο, Μοσχάρι & Πουλερικά
11,50 € 3,83 €/kg - Ξηρά Τροφή Σκύλων
Tanko Belize Adult 15kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, Ρύζι, Κρέας & Πουλερικά
Ad42,22 € 2,82 €/kg - Ξηρά Τροφή Σκύλων
Tanko Σκυλοτροφη 3kg
Ενήλικοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Κοτόπουλο & Ρύζι
11,50 € 3,83 €/kg - Ξηρά Τροφή Σκύλων
Tanko Brooklyn Meat Menu Adult 20kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, Υψηλής Δραστηριότητας
- Ξηρά Τροφή Γάτας
Tanko Belize Premium Line 15kg
Ενήλικες Γάτες, με Ρύζι & Σολομό
49,90 € 3,33 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd - Ξηρά Τροφή Σκύλων
Tanko Goofy Dog Easy 20kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
22,80 € 1,14 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd - Ξηρά Τροφή Σκύλων
Tanko Belize Mini Breeds 15kg
Ενήλικοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Κοτόπουλο & Ρύζι
45,00 € 3 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd - Ξηρά Τροφή Σκύλων
Tanko Belize Active Adult 15kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, Κρέας, Ρύζι & Πουλερικά, Υψηλής Δραστηριότητας
- Ξηρά Τροφή Γάτας
Tanko Premium Line 15kg
με Κοτόπουλο, Πάπια, Ρύζι, Κρέας, Βοδινό & Πουλερικά
46,40 € 3,09 €/kg - Ξηρά Τροφή Σκύλων
Tanko Belize Mini Breeds 15kg
Ενήλικοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Κοτόπουλο & Ρύζι





