Natur Vital
9 products
ShampoosNatur Vital Bio Shampoo Greasy Hair Shampoos Reconstruction/Nourishment 400ml
Hair Type: All Types
Ad10,64 € 26,6 €/lt
ShampoosNatur Vital Sensitive Shampoo Shampoos Reconstruction/Nourishment for All Hair Types 300ml
Hair Type: All Types
19,62 € 68,13 €/lt
ShampoosNatur Vital Bio Hair Loss Shampoos against Hair Loss 400ml
Treatment: Hair Loss, Hair Type: All Types
Ad12,66 € 31,65 €/lt
ShampoosNatur Vital Dark Red Toning Shampoo Reconstruction/Nourishment & Hydration Shampoo for Coloured Hair 300ml
Hair Type: Coloured
Ad9,98 € 33,27 €/lt
ShampoosNatur Vital Color Safe Shampoo For Black Hair Shampoos for Coloured Hair 300ml
Hair Type: Coloured
9,60 € 15,03 €/lt
ShampoosNatur Vital Shampoos against Dandruff 300ml
Treatment: Dandruff, Hair Type: Oily
10,82 € 14,67 €/lt- Shampoos
Natur Vital Organic Salon Shampoos for Coloured Hair 300ml
Hair Type: Coloured
11,10 € 16,93 €/lt - Hair Care Sets
Acidic Bonding Concentrate Complete Set
Reconstruction, Shampoo/Conditioner/Heat Protection/Treatment
- Shampoos
Natur Vital Dark Red Toning Shampoo Reconstruction/Nourishment & Hydration Shampoo for Coloured Hair 300ml
Hair Type: Coloured
9,98 € 34,67 €/lt - Shampoos
Natur Vital Bio Shampoo Greasy Hair Shampoos Reconstruction/Nourishment 400ml
Hair Type: All Types
10,64 € 27,73 €/lt - Shampoos
Natur Vital Bio Hair Loss Shampoos against Hair Loss 400ml
Treatment: Hair Loss, Hair Type: All Types
12,66 € 32,98 €/lt