Κτήμα Χατζημιχάλη
30 προϊόντα





ΚρασιάΚτήμα Χατζημιχάλη Alfega Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Cabernet Franc / Merlot

- Κρασιά
Κτήμα Χατζημιχάλη Le Rouge Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Franc / Grenache Rouge / Merlot / Shiraz
5,39 € 7,19 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζημιχάλη Cabernet Sauvignon Ερυθρό Ξηρό 375ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
8,81 € 23,49 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζημιχάλη Πολυποικιλιακός Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Grenache Rouge / Merlot / Syrah
- Κρασιά
Κτήμα Χατζημιχάλη Alfega Sauvignon Blanc Fume Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
Ad19,37 € 25,83 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζημιχάλη Alfega Sauvignon Blanc Fume Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
19,37 € 25,83 €/lt