Κτήμα Χατζηγεωργίου
16 προϊόντα
- Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Λήμνια Γη Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
10,00 € 13,33 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαAd 
ΚρασιάΚτήμα Χατζηγεωργίου D'Ifestia Λευκό Γλυκό Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
10,50 € 14 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαAd
ΚρασιάΚτήμα Χατζηγεωργίου Λημνία Γη Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας / Λημνιό
10,90 € 14,53 €/lt-15%στα 3+ τεμάχιαAd
ΚρασιάΚτήμα Χατζηγεωργίου Ηφαίστου Γνώση Λευκό Γλυκό 500ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Ad16,20 € 32,4 €/lt- Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Ηφαίστου Λάβα Grand Cru Ερυθρό Γλυκό 500ml
Ποικιλία: Λημνιό
17,00 € 33,9 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Polina Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Λημνιό
11,00 € 14,67 €/lt-15%στα 3+ τεμάχιαAd - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Moscato D''ifestia Λευκό Γλυκό Αφρώδες 200ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Ad4,60 € 23 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Moscato D''ifestia Λευκό Γλυκό Αφρώδες 200ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας