Herbal Hispania
30 προϊόντα




Αντηλιακά ΜαλλιώνHerbal Hispania Sun Repair After Sun Spray 150ml
Ενυδάτωση / Επανόρθωση
Ad9,50 € 63,33 €/lt

- Κρέμες Χεριών
Herbal Hispania Pharmaline Sensitive pH 5.5 Κρέμα Χεριών 75ml
Ενυδατική, Με Ουρία
5,20 € 69,33 €/lt - Σαμπουάν
Herbal Hispania Herbal Phyto Keratin Elixir Argan 400ml
Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
7,95 € 19,88 €/lt - Σαμπουάν
Herbal Hispania Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 500ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
8,30 € 16,6 €/lt - Αμπούλες Μαλλιών
Herbal Hispania Αμπούλες 4x20ml 150467300
για Αναδόμηση, με Κερατίνη
από9,99 € σε 2 καταστήματα