1. Domaine Michaelidi Λαγότοπος Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Λαγότοπος Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer / Ασύρτικο

    42,50 € 56,67 €/lt
    Ad

    0

  2. Domaine Michaelidi Κλειδι Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  3. Domaine Michaelidi Κλειδί Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  4. Domaine Michaelidi Λαγότοπος Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Λαγότοπος Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαυροτράγανο

    από73,50 € 98 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  5. Domaine Michaelidi Πύλη Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Πύλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah

    17,30 € 23,07 €/lt
    Ad

    0

  6. Domaine Michaelidi Lagotopos Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Lagotopos Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Gewürztraminer

    46,00 € 61,33 €/lt

    0

  7. Domaine Michaelidi Queen Ροζέ Ημίξηρο 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Queen Ροζέ Ημίξηρο 750ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer / Syrah

    12,30 € 16,4 €/lt
    Ad

    0

  8. Domaine Michaelidi Ροζέ Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Βασίλισσα

    13,60 € 18,13 €/lt

    0

  9. Domaine Michaelidi Ροζέ Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Βασίλισσα

    14,20 € 18,93 €/lt

    0

  10. Domaine Michaelidi Κλειδί Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Κλειδί Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο

    από20,50 € 27,33 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  11. Domaine Michaelidi Λαγότοπος Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Λαγότοπος Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer / Ασύρτικο

    44,02 € 58,69 €/lt

    0

  12. Domaine Michaelidi Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  13. Domaine Michaelidi Παλιός Μύλος Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  14. Domaine Michaelidi Λαγοτοπος Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  15. Domaine Michaelidi Ερυθρό Ξηρό Σαντορίνης 750ml

    0

  16. Domaine Michaelidi Last Baron Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Last Baron Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Franc / Μαυροδάφνη

    83,08 € 110,77 €/lt

    0

  17. Domaine Michaelidi Πύλη Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Πύλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay / Sauvignon Blanc / Ασύρτικο

    13,60 € 18,13 €/lt
    Ad

    0

  18. Domaine Michaelidi Lagotopos Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Lagotopos Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαυροτράγανο

    93,80 € 125,07 €/lt

    0

  19. Domaine Michaelidi Λαγότοπος Ερυθρό Ξηρό 1500ml

    0

  20. Δωρεάν μεταφορικά
    Domaine Michaelidi Λαγοτοπος Ερυθρό Ξηρό 1500ml

    0

  21. Domaine Michaelidi Λαγότοπος Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Λαγότοπος Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer / Ασύρτικο

    42,50 € 56,67 €/lt

    0

  22. Domaine Michaelidi Κλειδί Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Κλειδί Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    από14,31 € 19,08 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  23. Domaine Michaelidi Queen Ροζέ Ημίξηρο 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Queen Ροζέ Ημίξηρο 750ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer / Syrah

    από12,15 € 16,2 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  24. Domaine Michaelidi Πύλη Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Πύλη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay / Sauvignon Blanc / Ασύρτικο

    από13,23 € 15,6 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  25. Domaine Michaelidi Πύλη Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Domaine Michaelidi Πύλη Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah

    από16,60 € 21,2 €/ltσε 7 καταστήματα

    0