1. Dermena Hair Care Peeling 125ml

    0

  2. Dermena RevitalizePro 200ml
    Σαμπουάν

    Dermena RevitalizePro 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    18,14 € 94,5 €/lt

    0

  3. Dermena Men Hair Loss 200ml
    Σαμπουάν

    Dermena Men Hair Loss 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    18,14 € 90,7 €/lt
    Ad

    0

  4. Dermena Mascara 10ml

    0

  5. Dermena Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 200ml
    Σαμπουάν

    Dermena Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 200ml

    Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα

    15,10 € 75,5 €/lt
    Ad

    0

  6. Dermena Lotion Μαλλιών 150ml

    0

  7. Dermena Plus 200ml
    Σαμπουάν

    Dermena Plus 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    20,06 € 100,3 €/lt
    Ad

    0

  8. Dermena Κρέμα 200ml

    0

  9. Dermena Molecule Regen 7 200ml
    Σαμπουάν

    Dermena Molecule Regen 7 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    21,02 € 109,5 €/lt

    0

  10. Dermena Serum Μαλλιών 50ml
    Serum Μαλλιών

    Dermena Serum Μαλλιών 50ml

    με Νιασιναμίδη,κατά της Τριχόπτωσης

    0

  11. Dermena Hair Care Men Lotion Hamujä Y Wypadanie Wå'osã³w 150ml

    0

  12. Dermena Αμπούλες 15x5ml

    0

  13. Dermena Hair Care Peeling 125ml

    0

  14. Dermena Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 200ml
    Σαμπουάν

    Dermena Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 200ml

    Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα

    15,10 € 78,65 €/lt

    0

  15. Dermena Men Hair Loss 200ml
    Σαμπουάν

    Dermena Men Hair Loss 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    18,14 € 94,5 €/lt

    0

  16. Dermena Strengthening Hair Conditioner 200ml

    0

  17. Dermena Strengthening Hair Conditioner 200ml

    0

  18. Dermena Plus 200ml
    Σαμπουάν

    Dermena Plus 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    20,06 € 104,5 €/lt

    0