1. Coxir Intensive EGF Peptide 50ml
    Serum

    Coxir Intensive EGF Peptide 50ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Ενυδάτωση, Με Πεπτίδια / Υαλουρονικό

    Ad

    0

  2. Coxir Vita C Bright 50ml
    Serum

    Coxir Vita C Bright 50ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Πανάδες, Με Βιταμίνη C / Νιασιναμίδη / Βιταμίνη E

    από14,65 € σε 3 καταστήματα

    0

  3. Coxir Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Coxir Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml

    για Λάμψη / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη

    9,90 € 66 €/lt
    Ad

    0

  4. Coxir Black Snail Collagen Αντιγηραντική Κρέμα 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Coxir Black Snail Collagen Αντιγηραντική Κρέμα 50ml

    Συστατικό: Κολλαγόνο/Έκκριμα Σαλιγκαριού

    από19,90 € σε 3 καταστήματα

    0

  5. Coxir Vita C Bright Κρέμα Ημέρας για Λάμψη 50ml

    0

  6. Coxir Intensive Egf Peptide Αντιγηραντική Κρέμα Νυκτός 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Coxir Intensive Egf Peptide Αντιγηραντική Κρέμα Νυκτός 50ml

    Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Κολλαγόνο

    από14,99 € σε 8 καταστήματα

    0

  7. Coxir Κρέμα Ματιών 30ml
    Κρέμες Ματιών

    Coxir Κρέμα Ματιών 30ml

    Λάμψη/Μαύροι Κύκλοι | με Βιταμίνη C

    Ad

    0

  8. Coxir Black Snail Collagen All In One Κρέμα Ματιών 30ml
    Κρέμες Ματιών

    Coxir Black Snail Collagen All In One Κρέμα Ματιών 30ml

    Αντιγήρανση/Ενυδάτωση | με Κολλαγόνο

    από12,80 € σε 3 καταστήματα

    0

  9. Coxir Face Serum 50ml
    Serum

    Coxir Face Serum 50ml

    Για Αντιγήρανση, Με Κολλαγόνο / Έκκριμα Σαλιγκαριού

    από14,65 € σε 6 καταστήματα

    0

  10. Coxir Black Snail Collagen Toner 150ml
    Toners Προσώπου

    Coxir Black Snail Collagen Toner 150ml

    με Ρύζι

    από12,14 € 84,33 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  11. Coxir Toner 150ml
    Toners Προσώπου

    Coxir Toner 150ml

    Λιπαρή Επιδερμίδα

    13,06 €12,12 € 84,2 €/lt

    0

  12. Coxir Vita C Bright Toner 150ml
    Toners Προσώπου

    Coxir Vita C Bright Toner 150ml

    με Νιασιναμίδη & Πανθενόλη

    από12,26 € 85,2 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  13. Coxir Αμπούλα Ultra Hyaluronic Ενυδατικός Ορός Υαλουρονικό Οξύ 50 Ml
    Serum

    Coxir Αμπούλα Ultra Hyaluronic Ενυδατικός Ορός Υαλουρονικό Οξύ 50 Ml

    Για Αντιγήρανση, Με Υαλουρονικό / Κολλαγόνο

    από12,50 € σε 5 καταστήματα

    0

  14. Coxir Txa Mucin Μάσκα Προσώπου 80ml
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Coxir Txa Mucin Μάσκα Προσώπου 80ml

    για Ενυδάτωση / Καθαρισμός

    από13,25 € 165,63 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  15. Coxir Intensive Egf Peptide Cream Mask Pack 80ml

    0

  16. Coxir Intensive Egf Peptide Toner 150ml
    Toners Προσώπου

    Coxir Intensive Egf Peptide Toner 150ml

    με Νιασιναμίδη & Πανθενόλη

    από14,30 € 81,4 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  17. Coxir Hyaluronic Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 150ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Coxir Hyaluronic Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 150ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    16,72 € 111,47 €/lt
    Ad

    0

  18. Coxir Ultra Hyaluronic Ενυδατικό Γαλάκτωμα 100ml
    Κρέμες Προσώπου

    Coxir Ultra Hyaluronic Ενυδατικό Γαλάκτωμα 100ml

    Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ

    από16,41 € σε 2 καταστήματα

    0

  19. Coxir Ultra Hyaluronic Toner 150ml
    Toners Προσώπου

    Coxir Ultra Hyaluronic Toner 150ml

    με Πανθενόλη & Υαλουρονικό Οξύ

    12,90 € 86 €/lt
    Ad

    0

  20. Coxir Tea Tree Pore & Sebum Γαλάκτωμα κατά της Ακμής 100ml

    0

  21. Coxir Ultra Hyaluronic Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml

    0

  22. Coxir Σετ Περιποίησης για Αντιγήρανση, Λάμψη & Ενυδάτωση
    Σετ Περιποίησης

    Coxir Σετ Περιποίησης για Αντιγήρανση, Λάμψη & Ενυδάτωση

    Περιέχει: Τσάι / Καθαριστικό Προσώπου / Facial Lotion / Serum / Κρέμα Προσώπου

    από19,00 € σε 4 καταστήματα

    0

  23. Coxir Black Snail Collagen All In One Κρέμα Ματιών 30ml
    Κρέμες Ματιών

    Coxir Black Snail Collagen All In One Κρέμα Ματιών 30ml

    Αντιγήρανση/Ενυδάτωση | με Κολλαγόνο

    Ad

    0

  24. Coxir Μάσκα Προσώπου

    0

  25. Coxir Peeling 80ml

    0

  26. Coxir Black Snail Gift Set Σετ Δώρου
    Σετ Περιποίησης

    Coxir Black Snail Gift Set Σετ Δώρου

    Περιέχει: Serum / Τσάι / Κρέμα Προσώπου / Μάσκα Προσώπου, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    42,72 €39,63 €

    0

  27. Coxir Moisturizing Facial Care Set Ultra Hyaluronic Gift Set 3 Pcs 1x 150ml Green Tea Ph Clear Cleanser 1x 50ml Ultra Hyaluronic Ampoule 1x 50ml Ultra Hyaluronic Cream

    0

  28. Coxir Intensive EGF Peptide 50ml
    Serum

    Coxir Intensive EGF Peptide 50ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Ενυδάτωση, Με Πεπτίδια / Υαλουρονικό

    από14,50 € σε 6 καταστήματα

    0

  29. Coxir Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Coxir Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml

    για Λάμψη / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη

    από9,90 € 66 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  30. Coxir Vita C Bright Κρέμα Ημέρας για Λάμψη 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Coxir Vita C Bright Κρέμα Ημέρας για Λάμψη 50ml

    Συστατικό: Βιταμίνη C/Centella Asiatica

    από14,99 € σε 8 καταστήματα

    0

  31. Coxir Hyaluronic Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 150ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Coxir Hyaluronic Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 150ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    από13,45 € 89,67 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  32. Coxir Κρέμα Ματιών 30ml
    Κρέμες Ματιών

    Coxir Κρέμα Ματιών 30ml

    Λάμψη/Μαύροι Κύκλοι | με Βιταμίνη C

    από14,65 € σε 9 καταστήματα

    0

  33. Coxir Κρέμα Ματιών 30ml

    0

  34. Coxir Black Snail Collagen All In One Κρέμα Ματιών 30ml
    Κρέμες Ματιών

    Coxir Black Snail Collagen All In One Κρέμα Ματιών 30ml

    Αντιγήρανση/Ενυδάτωση | με Κολλαγόνο

    από11,12 € σε 2 καταστήματα

    0

  35. Coxir Black Snail Collagen Αντιγηραντικό Γαλάκτωμα 100ml
    Κρέμες Προσώπου

    Coxir Black Snail Collagen Αντιγηραντικό Γαλάκτωμα 100ml

    Συστατικό: Κολλαγόνο/Έκκριμα Σαλιγκαριού

    Ad

    0

  36. Coxir Ultra Hyaluronic Toner 150ml
    Toners Προσώπου

    Coxir Ultra Hyaluronic Toner 150ml

    με Πανθενόλη & Υαλουρονικό Οξύ

    από12,26 € 85,2 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  37. Coxir Μάσκα Προσώπου 50ml

    0

  38. Coxir Ultra Hyaluronic Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Coxir Ultra Hyaluronic Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml

    Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ

    από13,90 € σε 2 καταστήματα

    0

  39. Coxir Black Snail Collagen Ενυδατική Κρέμα 30ml
    Κρέμες Προσώπου

    Coxir Black Snail Collagen Ενυδατική Κρέμα 30ml

    Συστατικό: Κολλαγόνο/Έκκριμα Σαλιγκαριού

    Ad

    0

  40. Coxir Μάσκα Προσώπου 50ml
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Coxir Μάσκα Προσώπου 50ml

    για Καθαρισμός

    από12,86 € 268 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  41. Coxir Κρέμα Ματιών 30ml
    Κρέμες Ματιών

    Coxir Κρέμα Ματιών 30ml

    Ενυδάτωση | με Κολλαγόνο

    από15,92 € σε 2 καταστήματα

    0

  42. Coxir Black Snail Collagen Ενυδατική Κρέμα 30ml
    Κρέμες Προσώπου

    Coxir Black Snail Collagen Ενυδατική Κρέμα 30ml

    Συστατικό: Κολλαγόνο/Έκκριμα Σαλιγκαριού

    0

  43. Coxir Black Snail Collagen Αντιγηραντικό Γαλάκτωμα 100ml
    Κρέμες Προσώπου

    Coxir Black Snail Collagen Αντιγηραντικό Γαλάκτωμα 100ml

    Συστατικό: Κολλαγόνο/Έκκριμα Σαλιγκαριού

    από19,23 € σε 2 καταστήματα

    0