1. Calibra Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου

    0

  2. Calibra Vet Dog Gastrointestinal & Pancreas 2kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Vet Dog Gastrointestinal & Pancreas 2kg

    με Ρύζι, Ψάρια & Σολομό, χωρίς Γλουτένη

    από22,48 € 8,64 €/kgσε 12 καταστήματα

    0

  3. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Γαλοπούλα, Ρύζι & Σολομό

    2,85 € 14,25 €/kg
    Ad

    0

  4. Calibra Veterinary Diets 2kg
    Ξηρά Τροφή Γάτας

    Calibra Veterinary Diets 2kg

    με Σολομό, χωρίς Γλουτένη, Διαίτης

    από29,99 € 10,98 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  5. Calibra Veterinary Diets Hepatic 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Veterinary Diets Hepatic 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Ρύζι

    3,99 € 9,98 €/kg
    Ad

    0

  6. Calibra 1.5kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra 1.5kg

    Ηλικιωμένοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Αρνί, χωρίς Σιτηρά

    από21,02 € 7,45 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  7. Calibra VD Dog & Cat Recovery 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra VD Dog & Cat Recovery 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Σολομό

    3,99 € 9,98 €/kg
    Ad

    0

  8. Calibra Vet Dog Hypoallergenic Skin & Coat 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Vet Dog Hypoallergenic Skin & Coat 12kg

    με Ψάρια & Σολομό, χωρίς Γλουτένη

    από144,46 € 8,18 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  9. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Κουνέλι

    από4,43 € 13 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  10. Calibra Veterinary Diets 2kg
    Ξηρά Τροφή Γάτας

    Calibra Veterinary Diets 2kg

    με Σολομό

    από24,54 € 9,52 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  11. Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    0

  12. Calibra Vet Dog Hepatic 2kg

    0

  13. Calibra Premium Adult Large 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Premium Adult Large 12kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, Μεγαλόσωμες Φυλές, με Κοτόπουλο, Πουλερικά, Μήλο, Συκώτι & Σολομό, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη, Υψηλής Ποιότητας (Premium)

    από54,00 € 3,55 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  14. Calibra Premium Junior Large 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Premium Junior Large 12kg

    Κουτάβια, Μεγαλόσωμες Φυλές, με Πουλερικά, Υψηλής Ποιότητας (Premium)

    66,12 € 3,74 €/kg

    0

  15. Calibra Vet Dog Struvite 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Vet Dog Struvite 12kg

    με Πουλερικά, χωρίς Γλουτένη

    από86,00 € 6,25 €/kgσε 4 καταστήματα

    0

  16. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    Ενήλικες Γάτες, με Σολομό, χωρίς Σιτηρά

    από1,92 € 10 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  17. Calibra Vet Dog Hepatic 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Vet Dog Hepatic 12kg

    με Ψάρια, χωρίς Γλουτένη

    99,00 € 8,25 €/kg
    Ad

    0

  18. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    Ενήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο

    από2,85 € 14,25 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  19. Calibra Veterinary Diets Renal 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Veterinary Diets Renal 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Ρύζι, χωρίς Γλουτένη

    4,20 € 10,5 €/kg
    Ad

    0

  20. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Τόνο

    από2,85 € 12,7 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  21. Calibra Premium Puppy & Junior 3kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Premium Puppy & Junior 3kg

    Κουτάβια, με Πουλερικά, Υψηλής Ποιότητας (Premium)

    19,00 € 6,33 €/kg
    Ad

    0

  22. Calibra Vd 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Vd 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κουνέλι

    από4,28 € 10,7 €/kgσε 4 καταστήματα

    0

  23. Calibra Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου

    0

  24. Calibra Calibra Vet Dog Struvite 2kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Calibra Vet Dog Struvite 2kg

    με Κοτόπουλο, Μήλο, Σολομό, Ρύζι & Συκώτι, Διαίτης

    από19,58 € 7,74 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  25. Calibra Vet Dog Diabetes & Obesity 2kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Vet Dog Diabetes & Obesity 2kg

    με Κοτόπουλο, Γαλοπούλα, Μήλο, Σολομό, Συκώτι & Τόνο, χωρίς Γλουτένη, Διαίτης

    από23,00 € 7,88 €/kgσε 6 καταστήματα

    0

  26. Calibra Vet Dog Ultra Hypoallergenic Insect 2kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Vet Dog Ultra Hypoallergenic Insect 2kg

    χωρίς Γλουτένη

    από30,24 € 12,47 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  27. Calibra Premium Adult 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Premium Adult 12kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, χωρίς Γλουτένη, Υψηλής Ποιότητας (Premium)

    από52,00 € 3,66 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  28. Calibra Vet Dog Diabetes & Obesity 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Vet Dog Diabetes & Obesity 12kg

    με Κοτόπουλο, χωρίς Γλουτένη

    από94,50 € 6,8 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  29. Calibra Vet Dog Ultra Hypoallergenic Insect 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Vet Dog Ultra Hypoallergenic Insect 12kg

    με Ψάρια, Ρύζι, Σολομό & Μήλο, χωρίς Γλουτένη

    από153,10 € 9,54 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  30. Calibra Vd 100gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Vd 100gr

    με Κοτόπουλο

    από1,85 € 18,5 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  31. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Γαλοπούλα, για Στειρωμένες Γάτες

    από2,50 € 12,5 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  32. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    Ενήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο, χωρίς Σιτηρά

    2,50 € 12,5 €/kg

    0

  33. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Κοτόπουλο, Ρύζι & Συκώτι

    3,00 € 15 €/kg
    Ad

    0

  34. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    Ανήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο

    2,50 € 12,5 €/kg

    0

  35. Calibra Veterinary Diets Gastrointestinal 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Veterinary Diets Gastrointestinal 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Ρύζι, χωρίς Γλουτένη

    4,00 € 10 €/kg
    Ad

    0

  36. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Γαλοπούλα

    από3,00 € 15 €/kgσε 4 καταστήματα

    0

  37. Calibra Veterinary 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Veterinary 400gr

    με Πάπια, χωρίς Σιτηρά

    5,25 € 13,13 €/kg
    Ad

    0

  38. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Πάπια

    από3,00 € 15 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  39. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό, χωρίς Σιτηρά

    2,50 € 12,5 €/kg
    Ad

    0

  40. Calibra Vd 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Vd 400gr

    με Σολομό

    από4,50 € 11,25 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  41. Calibra Λιχουδιά 100gr
    Λιχουδιές/Σνακ Σκύλων

    Calibra Λιχουδιά 100gr

    με: Κοτόπουλο / Σολομό

    από5,63 € 20,3 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  42. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Πάπια, για Στειρωμένες Γάτες

    5,66 € 22,25 €/kg

    0

  43. Calibra Λιχουδιά 100gr
    Λιχουδιές/Σνακ Σκύλων

    Calibra Λιχουδιά 100gr

    με: Πάπια / Βοδινό

    από5,67 € 20,3 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  44. Calibra Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου

    0

  45. Calibra Λιχουδιά 100gr
    Λιχουδιές/Σνακ Σκύλων

    Calibra Λιχουδιά 100gr

    με: Πάπια / Κοτόπουλο

    από6,15 € 23 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  46. Calibra Life 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Life 400gr

    Κουτάβια, με Κοτόπουλο & Ρύζι, χωρίς Σιτηρά

    6,62 € 8,68 €/kg

    0

  47. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Γαλοπούλα, Ρύζι & Σολομό

    από2,85 € 14,25 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  48. Calibra Υγρή Τροφή 100gr

    0

  49. Calibra Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου
    Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου

    Calibra Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου

    Λιχουδιά, για Ουροποιητικό/ Νεφρά

    από7,38 € σε 6 καταστήματα

    0

  50. Calibra Veterinary Diets Hepatic 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Veterinary Diets Hepatic 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Ρύζι

    από3,99 € 9,98 €/kgσε 9 καταστήματα

    0

  51. Calibra Life Sensitive Monoprotein 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Life Sensitive Monoprotein 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Σολομό

    από7,50 € 9,3 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  52. Calibra Vet Dog Hepatic 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Vet Dog Hepatic 12kg

    με Ψάρια, χωρίς Γλουτένη

    από99,00 € 7,1 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  53. Calibra VD Dog & Cat Recovery 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra VD Dog & Cat Recovery 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Σολομό

    από3,99 € 9,98 €/kgσε 6 καταστήματα

    0

  54. Calibra Veterinary Diets Renal 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Veterinary Diets Renal 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Ρύζι, χωρίς Γλουτένη

    από4,20 € 9,98 €/kgσε 9 καταστήματα

    0

  55. Calibra Premium Puppy & Junior 3kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Calibra Premium Puppy & Junior 3kg

    Κουτάβια, με Πουλερικά, Υψηλής Ποιότητας (Premium)

    19,00 € 6,33 €/kg

    0

  56. Calibra Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου
    Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου

    Calibra Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου

    Λιχουδιά, για Ουροποιητικό/ Νεφρά

    από8,00 € σε 6 καταστήματα

    0

  57. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    με Κοτόπουλο, Ρύζι & Συκώτι

    από2,85 € 14,25 €/kgσε 7 καταστήματα

    0

  58. Calibra Veterinary Diets Gastrointestinal 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Veterinary Diets Gastrointestinal 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Ρύζι, χωρίς Γλουτένη

    από4,00 € 9,98 €/kgσε 6 καταστήματα

    0

  59. Calibra Veterinary 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Calibra Veterinary 400gr

    με Πάπια, χωρίς Σιτηρά

    5,25 € 13,13 €/kg

    0

  60. Calibra Υγρή Τροφή 200gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Calibra Υγρή Τροφή 200gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό, χωρίς Σιτηρά

    από2,50 € 12,5 €/kgσε 2 καταστήματα

    0