Aeolis
22 προϊόντα







- Κρέμες Σώματος
Aeolis Neroli Body Lotion 200ml
Αντιγήρανση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
- Κρέμες Σώματος
Aeolis Jasmine Body Lotion 200ml
Αντιγήρανση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
- Καθαριστικά Προσώπου
Aeolis Dry Oil Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 100ml
Αντιοξειδωτική δράση / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
11,80 € 118 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Aeolis 3 in 1 Gel Καθαρισμού Προσώπου 100ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
12,90 € 129 €/lt - Κρέμες Σώματος
Aeolis Fig & Lime Body Lotion 200ml
Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα
13,00 € 65 €/lt