Aellis
11 προϊόντα
Ξηρά Τροφή ΣκύλωνAellis Oven Baked Beef 6kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Μοσχάρι, Κοτόπουλο, Λαχανικά & Βοδινό
Ad43,50 € 7,25 €/kg
Ξηρά Τροφή ΣκύλωνAellis Oven Baked Lamb 6kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Λαχανικά, Αρνί, Πρόβατο & Κοτόπουλο
Ad43,50 € 7,25 €/kg
Ξηρά Τροφή ΣκύλωνAellis Oven Baked Chicken & Turkey 6kg
Κουτάβια, με Κοτόπουλο & Γαλοπούλα
-25%πτώση τιμής
Ξηρά Τροφή ΣκύλωνAellis Oven Baked Chicken & Turkey 2kg
Κουτάβια, με Κοτόπουλο & Γαλοπούλα
-25%πτώση τιμής
- Ξηρά Τροφή Σκύλων
Aellis Oven Baked Beef 2kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Μοσχάρι, Κοτόπουλο, Λαχανικά & Βοδινό
19,50 € 9,75 €/kg - Ξηρά Τροφή Σκύλων
Aellis Oven Baked Beef 6kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Μοσχάρι, Κοτόπουλο, Λαχανικά & Βοδινό