

Vidal Honey & Vanilla Body Wash Κρεμώδες Αφρόλουτρο 2x750ml
Θρέψη/Καταπράυνση, για Σώμα
5,79 € 3,86 €/lt




Vidal Energy & Sport Shower Gel 500ml
Αναζωογόνηση/Χαλάρωση, για Σώμα
2,20 € 4,4 €/lt-5%στα 100+ τεμάχιαAdVidal Argan Oil Liquid Soap Moisturizing Biodegradable 300ml
Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Χέρια
7,17 € 23,9 €/ltVidal Argan Oil Bath Foam Shower Gel 500ml
Θρέψη/Ενυδάτωση, για Σώμα
2,24 € 4,48 €/lt-5%στα 100+ τεμάχιαAdVidal Berries & Musk Bath Foam Shower Gel 500ml
Αναζωογόνηση, για Σώμα
2,18 € 4,36 €/lt-5%στα 100+ τεμάχιαAd
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ