


Λάδια ΠεριποίησηςCaudalie Soleil des Vignes Oil Elixir Hair & Body Oil 100ml
Θρέψη
από15,25 € σε 46 καταστήματα

ΑφρόλουτραPharmasept Tol Velvet Hygienic Calendula Αφρόλουτρο 1000ml
Καταπράυνση, για Πρόσωπο/Σώμα/Ευαίσθητη Περιοχή
Ad9,76 € 9,76 €/lt- Λάδια Περιποίησης
Korres Olive Multi-Purpose Oil 100ml
Ενυδάτωση & Θρέψη, Με Βιταμίνη E & Βιταμίνη C
από21,02 € σε 4 καταστήματα - Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα
Caudalie Κρέμα Vinosculpt 250ml
Σύσφιξη
από20,97 € σε 48 καταστήματα - Λάδια Περιποίησης
Nuxe Huile Prodigieuse OR Shimmering Multi-Purpose Dry Oil 50ml
Λάμψη
από18,14 € σε 12 καταστήματα - Αφρόλουτρα
La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ Κρεμώδες Αφρόλουτρο 400ml
Ενυδάτωση/Θρέψη/Λάμψη, για Σώμα
- Αποσμητικά
Vichy Anti-Transpirant Treatment 48h Roll-On 2x50ml
Για Ευαίσθητες Επιδερμίδες, Αντιιδρωτικό
Ad17,60 € 176 €/lt - Κρέμες Χεριών
Cera di Cupra Plus Κρέμα Χεριών 75ml
Ενυδατική & Αναπλαστική, Με Μελισσοκέρι & Γλυκερίνη
- Κρέμες Σώματος
CeraVe Moisturising Body Lotion 976ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα
Ad27,20 € 27,87 €/lt - Φυτικά Έλαια Περιποίησης
7Elements Καστορέλαιο 100ml
Βιολογικό, Cold Pressed
από4,75 € σε 14 καταστήματα - Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα
Lavish Care Scrub Caramel 250ml
Κυτταρίτιδα / Λιποδιάλυση
από4,37 € σε 48 καταστήματα - Λάδια Περιποίησης
Nuxe Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100ml
Ενυδάτωση & Θρέψη
από19,00 € σε 38 καταστήματα - Λάδια Περιποίησης
Korres Aegean Bronze Shimmering Multi-Purpose Dry Oil 50ml
Λάμψη
από13,66 € σε 46 καταστήματα - Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα
Frezyderm Κρέμα Abd Reform 200ml
Αποσυμφόρηση / Λιποδιάλυση / Σύσφιξη
από15,35 € σε 75 καταστήματα - Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα
Korres Σαπούνι Seaweed Grains & Caffeine 125gr
Κυτταρίτιδα / Αποσυμφόρηση / Λιποδιάλυση
Ad - Λάδια Περιποίησης
Nuxe Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 50ml
Αντιγήρανση & Ενυδάτωση
από14,28 € σε 9 καταστήματα - Αντηλιακά
Frezyderm Sun Screen Color Velvet SPF 50+ Αντηλιακό Προσώπου με Χρώμα με Βελούδινη, Ανάλαφρη Υφή 50ml
Κατά των Πανάδων, Επιδερμίδα: Λιπαρή
Ad17,90 € 358 €/lt - Κρέμες Χεριών
Frezyderm Dermofilia Protective Κρέμα Χεριών 75ml
Ενυδατική & Αναπλαστική, Για Σκασμένα Χέρια
- Αντηλιακά
La Roche Posay Anthelios Uvmune Oil Control Fluid SPF50+ 50ml
Επιδερμίδα: Μικτή | Λιπαρή | Ευαίσθητη
- Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα
Frezyderm Gel Triple Effect 200ml
Κυτταρίτιδα / Λιποδιάλυση
από18,70 € σε 79 καταστήματα - Λάδια Περιποίησης
Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Shimmering Multi-Purpose Dry Oil 50ml
Ενυδάτωση & Λάμψη
από15,75 € σε 45 καταστήματα - Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα
Korres Σαπούνι Seaweed Grains & Caffeine 125gr
Κυτταρίτιδα / Αποσυμφόρηση / Λιποδιάλυση
από2,90 € σε 54 καταστήματα - Αποσμητικά
Vichy Anti-Transpirant Treatment 48h Roll-On 2x50ml
Για Ευαίσθητες Επιδερμίδες, Αντιιδρωτικό
- Αφρόλουτρα
Pharmasept Tol Velvet Hygienic Calendula Αφρόλουτρο 1000ml
Καταπράυνση, για Πρόσωπο/Σώμα/Ευαίσθητη Περιοχή
- Αντηλιακά
Frezyderm Sun Screen Color Velvet SPF 50+ Αντηλιακό Προσώπου με Χρώμα με Βελούδινη, Ανάλαφρη Υφή 50ml
Κατά των Πανάδων, Επιδερμίδα: Λιπαρή
- Σφουγγάρια & Βούρτσες Σώματος
Estia Elixir Γάντι Μπάνιου Απολέπισης Μπεζ 1τμχ
από2,78 € σε 17 καταστήματα2+Deal