1. Lavish Care Siberian Hunter Pepermint 1000ml

    Lavish Care Siberian Hunter Pepermint 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    20,30 € 20,3 €/lt
    Ad

    0

  2. Wella Professionals Fusion 1000ml

    Wella Professionals Fusion 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    23,20 € - 26,90 € από 23,2 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  3. Lavish Care Kopexil Aqua 250ml

    Lavish Care Kopexil Aqua 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    11,70 € 46,8 €/lt
    Ad

    0

  4. Vichy Dercos Anti Dandruff DS 390ml

    Vichy Dercos Anti Dandruff DS 390ml

    Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    από12,77 € 32,74 €/ltσε 63 καταστήματα

    0

  5. Lavish Care Siberian Healer 1000ml

    Lavish Care Siberian Healer 1000ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    Ad

    0

  6. Fanola No Yellow

    Fanola No Yellow

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 100 / 350 / 1000 ml
    4,75 € - 15,83 € από 16,29 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  7. Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant 250ml

    0

  8. Redken All Soft

    Redken All Soft

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 300 / 500 / 1000 ml
    14,49 € - 34,45 € από 35,9 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  9. Apivita Dry Dandruff Celery & Propolis

    Apivita Dry Dandruff Celery & Propolis

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    9,10 € - 10,81 € από 21,62 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  10. Nioxin Pro Clinical Scalp+hair 1000ml

    Nioxin Pro Clinical Scalp+hair 1000ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    από28,00 € 28 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  11. L'Oreal Paris Elvive Dream Long

    L'Oreal Paris Elvive Dream Long

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 400 / 700 ml
    3,20 € - 6,92 € από 6,43 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  12. Schwarzkopf Osis Refresh Dust Ξηρό Σαμπουάν 300ml

    Schwarzkopf Osis Refresh Dust Ξηρό Σαμπουάν 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από7,49 € 24,97 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  13. Milk Shake Icy Blond 300ml

    Milk Shake Icy Blond 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από16,79 € 55,97 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  14. Kérastase Genesis Bain Nutri Fortifiant

    Kérastase Genesis Bain Nutri Fortifiant

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    18,91 € 75,64 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  15. Kérastase Discipline Bain Fluidealiste

    Kérastase Discipline Bain Fluidealiste

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    18,91 € 75,64 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  16. Target Pharma Hydrovit Biotrin 150ml

    Target Pharma Hydrovit Biotrin 150ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από11,04 € 73,6 €/ltσε 74 καταστήματα

    0

  17. Kérastase Densifique Bain Densite Homme 250ml

    Kérastase Densifique Bain Densite Homme 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    19,96 € 79,84 €/lt
    Ad

    0

  18. Garnier Fructis Vitamin & Strength 400ml

    Garnier Fructis Vitamin & Strength 400ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από3,10 € 7,75 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  19. Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet 250ml

    Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    19,96 € 79,84 €/lt
    Ad

    0

  20. Schwarzkopf Good Bye Yellow

    Schwarzkopf Good Bye Yellow

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 300 / 1000 ml
    10,98 € - 26,90 € από 19,3 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  21. Lavish Care Revitalising Hair 1000ml

    Lavish Care Revitalising Hair 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    Ad

    0

  22. Trimay Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 310ml

    Trimay Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 310ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    19,50 € 62,9 €/lt

    0

  23. Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 250ml

    Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    9,49 € 37,96 €/lt
    Ad

    0

  24. Ducray Kelual DS 100ml

    Ducray Kelual DS 100ml

    Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από9,93 € 99,3 €/ltσε 87 καταστήματα

    0

  25. Vichy Dercos Energising 400ml

    Vichy Dercos Energising 400ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από12,77 € 31,93 €/ltσε 69 καταστήματα

    0

  26. Κορυφαίο Χρηστών
    Vichy Dercos Refill 390ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Vichy Dercos Refill 390ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    από12,10 € 31,03 €/ltσε 35 καταστήματα

    0

  27. Schwarzkopf Blondme

    Schwarzkopf Blondme

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 300 / 1000 ml
    11,71 € - 23,42 € από 19,2 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  28. Fagron Neogen Neowash 200ml

    Fagron Neogen Neowash 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    από12,17 € 60,85 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  29. Pusheen Σαμπουάν Όγκου 500ml

    Pusheen Σαμπουάν Όγκου 500ml

    από5,18 € 10,36 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  30. Kérastase Nutritive Bain Satin Riche

    Kérastase Nutritive Bain Satin Riche

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    Συσκευασία: 80 / 250 / 500 ml
    8,16 € - 32,80 € από 65,6 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  31. Davines Oi

    Davines Oi

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 90 / 280 / 1000 ml
    17,00 € - 85,00 € από 85 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  32. Olaplex No.4 Bond Maintenance

    Olaplex No.4 Bond Maintenance

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 250 / 1000 ml
    16,98 € - 45,10 € από 46,97 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  33. Kérastase Première 250ml

    Kérastase Première 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Ad

    0

  34. L'Oréal Professionnel Serie Expert Serioxyl

    L'Oréal Professionnel Serie Expert Serioxyl

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 300 / 500 / 1500 ml
    12,19 € - 33,50 € από 22,33 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  35. Apivita Men's Tonic Hippophae TC & Rosemary 500ml

    Apivita Men's Tonic Hippophae TC & Rosemary 500ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Ad

    0

  36. Helenvita Anti Hair Loss Tonic Women 200ml

    Helenvita Anti Hair Loss Tonic Women 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από6,51 € 32,55 €/ltσε 67 καταστήματα

    0

  37. Pharmasept Hygienic Hair Care 500ml

    Pharmasept Hygienic Hair Care 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    7,48 € 14,96 €/lt
    Ad

    0

  38. ACM Novophane 200ml

    ACM Novophane 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    από15,62 € 78,1 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  39. Alfaparf Milano Professional Semi di Lino Moisture Nutritive 1000ml

    Alfaparf Milano Professional Semi di Lino Moisture Nutritive 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    27,45 € 27,45 €/lt
    Ad

    0

  40. Sebamed Every Day

    Sebamed Every Day

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    Συσκευασία: 200 / 400 ml
    6,72 € - 13,72 € από 32,83 €/ltσε 53 καταστήματα

    0

  41. L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Refill

    L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Refill

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 500 / 1000 ml
    21,99 € - 23,90 € από 21,87 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  42. Davines Minu

    Davines Minu

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 75 / 250 / 1000 ml
    17,00 € - 80,00 € από 76 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  43. Kérastase Resistance Bain Force Architecte

    Kérastase Resistance Bain Force Architecte

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    16,38 € - 30,71 € από 64 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  44. Batiste Tropical Coconut & Exotic Ξηρό Σαμπουάν

    Batiste Tropical Coconut & Exotic Ξηρό Σαμπουάν

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 200 / 350 ml
    3,70 € - 6,50 € από 18 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  45. Joanna Hair 350ml

    Joanna Hair 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από7,58 € 21,66 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  46. Vichy Dercos Energy+ Refill 400ml

    Vichy Dercos Energy+ Refill 400ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από11,92 € 29,8 €/ltσε 57 καταστήματα

    0

  47. Alfaparf Milano Professional Semi di Lino Scalp 1000ml

    Alfaparf Milano Professional Semi di Lino Scalp 1000ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από21,89 € 21,89 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  48. L'Oréal Professionnel Blondifier Gloss

    L'Oréal Professionnel Blondifier Gloss

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 300 / 500 / 1500 ml
    10,46 € - 35,00 € από 17,53 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  49. Lavish Care Siberian Healer

    Lavish Care Siberian Healer

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    Συσκευασία: 250 / 1000 ml
    9,16 € - 18,38 € από 19,14 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  50. Kérastase Absolu

    Kérastase Absolu

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    22,55 € - 38,30 € από 79,8 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  51. Alfaparf Milano Professional Semi Di Lino Diamond Illuminating Low 1000ml

    Alfaparf Milano Professional Semi Di Lino Diamond Illuminating Low 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από24,33 € 24,33 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  52. Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant

    Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    Συσκευασία: 80 / 250 / 500 ml
    18,91 € - 32,00 € από 64 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  53. Batiste Cherry Ξηρό Σαμπουάν

    Batiste Cherry Ξηρό Σαμπουάν

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 50 / 200 ml
    2,87 € - 7,60 € από 20,35 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  54. Lavish Care Siberian Hunter Pepermint 1000ml

    Lavish Care Siberian Hunter Pepermint 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από19,48 € 19,48 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  55. Paul Mitchell Tea Tree Special

    0

  56. Cocosolis Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 250ml

    0

  57. Lavish Care Kopexil Aqua 250ml

    Lavish Care Kopexil Aqua 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από11,23 € 44,92 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  58. Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet 250ml

    Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από18,81 € 75,24 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  59. Kérastase Densifique Bain Densite Homme 250ml

    Kérastase Densifique Bain Densite Homme 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από18,91 € 75,64 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  60. Apivita Men's Tonic Hippophae TC & Rosemary

    Apivita Men's Tonic Hippophae TC & Rosemary

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 75 / 250 / 500 ml
    2,02 € - 13,50 € από 20,6 €/ltσε 70 καταστήματα

    0

  61. Kérastase Première

    Kérastase Première

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    23,50 € - 41,72 € από 83,44 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  62. Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 250ml

    Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από9,49 € 37,96 €/ltσε 14 καταστήματα

    0

  63. Pharmasept Hygienic Hair Care 500ml

    Pharmasept Hygienic Hair Care 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    από6,77 € 13,54 €/ltσε 93 καταστήματα

    0

  64. Alfaparf Milano Professional Semi di Lino Moisture Nutritive 1000ml

    Alfaparf Milano Professional Semi di Lino Moisture Nutritive 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από25,43 € 25,43 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  65. Χρειάζεσαι βοήθεια;

  66. 🚀 Trending now: Scalp massagersΔες περισσότερα

  67. Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα