1. Criminals Σαμπουάν Λάμψης 1000ml

    Criminals Σαμπουάν Λάμψης 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    25,00 € 25 €/lt
    Ad

    0

  2. L'Oréal Professionnel Blondifier Gloss 1500ml

    L'Oréal Professionnel Blondifier Gloss 1500ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    34,26 €25,24 € 16,83 €/lt

    0

  3. Criminals Σαμπουάν Λάμψης 300ml

    Criminals Σαμπουάν Λάμψης 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    12,00 € 40 €/lt
    Ad

    0

  4. Redken Scalp Relief 250ml

    Redken Scalp Relief 250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    13,04 €12,10 € 48,4 €/lt

    0

  5. Criminals Dandruff Relief 300ml

    Criminals Dandruff Relief 300ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    12,00 € 40 €/lt
    Ad

    0

  6. Kyana Define & Moisturize Co-wash 300ml

    Kyana Define & Moisturize Co-wash 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    από9,78 € 32,6 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  7. Revuele Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 250ml

    Revuele Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    5,12 € 20,48 €/lt
    Ad

    0

  8. Wella Ultimate Color 1000ml

    Wella Ultimate Color 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    35,10 € 35,1 €/lt

    0

  9. Bumble and Bumble Hairdresser's Invisible Oil 250ml

    Bumble and Bumble Hairdresser's Invisible Oil 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    31,95 €29,65 € 118,6 €/lt

    0

  10. Kérastase Absolu 500ml

    Kérastase Absolu 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    49,10 €38,30 € 76,6 €/lt

    0

  11. Paul Mitchell Tea Tree Special 1000ml

    Paul Mitchell Tea Tree Special 1000ml

    57,39 €47,92 € 47,92 €/lt

    0

  12. Kyana Life Box Anti-dandruff Hair 250ml

    Kyana Life Box Anti-dandruff Hair 250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    11,14 €8,80 € 35,2 €/lt

    0

  13. Schwarzkopf Blondme

    Schwarzkopf Blondme

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 1000 ml
    21,70 €20,13 € 20,13 €/lt

    0

  14. Paul Mitchell Super Strong 300ml

    Paul Mitchell Super Strong 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    19,19 €15,35 € 51,17 €/lt

    0

  15. Schwarzkopf Bonacure 1000ml

    Schwarzkopf Bonacure 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    24,38 €18,29 € 18,29 €/lt

    0

  16. Keune Derma Regulate 300ml

    Keune Derma Regulate 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    12,45 €10,40 € 34,67 €/lt

    0

  17. Kepro Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Kepro Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    12,48 €10,61 € 10,61 €/lt
    Ad

    0

  18. Saryna Key Curl Control Pure African Shea 300ml 300ml

    Saryna Key Curl Control Pure African Shea 300ml 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    24,77 € 82,57 €/lt

    0

  19. Lavish Care Revitalising Hair 250ml

    Lavish Care Revitalising Hair 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    9,90 € 39,6 €/lt
    Ad

    0

  20. Aveda Shampure Nurturing Calming Aroma 250ml

    Aveda Shampure Nurturing Calming Aroma 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    15,45 €12,36 € 49,44 €/lt

    0

  21. Lavish Care Silver Fox 300ml

    Lavish Care Silver Fox 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    9,90 € 33 €/lt
    Ad

    0

  22. Kyana Life Box Hair Tonic 250ml

    Kyana Life Box Hair Tonic 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από9,48 € 37,92 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  23. Farcom Seri Scalp Comfort 300ml

    Farcom Seri Scalp Comfort 300ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    9,50 €7,60 € 25,33 €/lt
    Ad

    0

  24. Kyana Lifebox Hair Tonic 1000ml

    Kyana Lifebox Hair Tonic 1000ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    38,87 €31,10 € 31,1 €/lt

    0

  25. Schwarzkopf Fibre Clinix Vibrancy 300ml

    Schwarzkopf Fibre Clinix Vibrancy 300ml

    11,51 €9,21 € 30,7 €/lt

    0

  26. Schwarzkopf Bonacure Color Freeze Silver P.H 4.5 50ml

    Schwarzkopf Bonacure Color Freeze Silver P.H 4.5 50ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    1,87 €1,79 € 35,8 €/lt

    0

  27. Fanola Pure Balance 1000ml

    Fanola Pure Balance 1000ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    11,32 € 11,32 €/lt

    0

  28. Kyana Queen Sulfate Free 250ml

    Kyana Queen Sulfate Free 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    12,48 €10,42 € 41,68 €/lt

    0

  29. Olaplex No 4C 250ml

    Olaplex No 4C 250ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    18,88 €17,52 € 70,08 €/lt

    0

  30. Schwarzkopf Bc Bonacure 250ml

    Schwarzkopf Bc Bonacure 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    11,52 €8,99 € 35,96 €/lt

    0

  31. Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 80ml

    Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 80ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    9,19 €8,53 € 106,63 €/lt

    0

  32. Paul Mitchell Tea Tree Tea Tree Lavender Mint 300ml

    Paul Mitchell Tea Tree Tea Tree Lavender Mint 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    20,47 €18,99 € 63,3 €/lt

    0

  33. AVGERINOS Hair & Beard 300ml

    AVGERINOS Hair & Beard 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    14,90 € 49,67 €/lt
    Ad

    0

  34. Shiseido Premium EX Ion 450ml

    Shiseido Premium EX Ion 450ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    15,11 €14,02 € 31,16 €/lt

    0

  35. As I Am Curl Clarity 237ml

    As I Am Curl Clarity 237ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    13,44 € 56,71 €/lt
    Ad

    0

  36. Schwarzkopf Fibre Clinix Bondfinity Purifying 1000ml

    Schwarzkopf Fibre Clinix Bondfinity Purifying 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    32,63 €27,25 € 27,25 €/lt

    0

  37. DS Laboratories Revita CBD 205ml

    DS Laboratories Revita CBD 205ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    35,00 € 170,73 €/lt
    Ad

    0

  38. Keune Clean Slate Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    Keune Clean Slate Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    15,81 €14,66 € 73,3 €/lt

    0

  39. Max Pro Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 300ml

    Max Pro Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    16,00 € 53,33 €/lt
    Ad

    0

  40. Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strength 355ml

    Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strength 355ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    13,50 €8,85 € 24,93 €/lt

    0

  41. Paul Mitchell Clean Beauty Anti-Frizz 250ml

    Paul Mitchell Clean Beauty Anti-Frizz 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    21,59 €20,03 € 80,12 €/lt

    0

  42. Kérastase Absolu 80ml

    Kérastase Absolu 80ml

    8,64 €8,02 € 100,25 €/lt

    0

  43. Kérastase Genesis Bain Hydra-fortifiant 80ml

    Kérastase Genesis Bain Hydra-fortifiant 80ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    12,75 €11,83 € 147,88 €/lt

    0

  44. Schwarzkopf Bc Ph 4.5 250ml

    Schwarzkopf Bc Ph 4.5 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    9,60 €8,02 € 32,08 €/lt

    0

  45. Saryna Key Pure African Shea Butter 300ml

    Saryna Key Pure African Shea Butter 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    19,61 €18,19 € 60,63 €/lt

    0

  46. Paul Mitchell Σαμπουάν Βαθύ Καθαρισμού 300ml

    Paul Mitchell Σαμπουάν Βαθύ Καθαρισμού 300ml

    17,27 €16,02 € 53,4 €/lt

    0

  47. Shiseido Tsubaki Premium 490ml

    Shiseido Tsubaki Premium 490ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    17,27 €16,02 € 32,69 €/lt

    0

  48. STMNT Hydro 300ml

    STMNT Hydro 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    14,68 €13,62 € 45,4 €/lt

    0

  49. Paul Mitchell Awapuhi 300ml

    Paul Mitchell Awapuhi 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    17,27 €15,35 € 51,17 €/lt

    0

  50. Aveda Cherry Almond Softening

    Aveda Cherry Almond Softening

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 250 / 1000 ml
    16,12 €12,90 € - 48,81 € από 48,81 €/lt

    0

  51. Yellow Professional Σαμπουάν Λείανσης 1000ml

    Yellow Professional Σαμπουάν Λείανσης 1000ml

    20,73 €19,23 € 19,23 €/lt

    0

  52. Yellow Professional Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 500ml

    Yellow Professional Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    12,21 €11,32 € 22,64 €/lt

    0

  53. Yellow Professional Σαμπουάν 1000ml

    Yellow Professional Σαμπουάν 1000ml

    19,65 €18,24 € 18,24 €/lt

    0

  54. Yellow Professional Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 1000ml

    Yellow Professional Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    23,59 €21,89 € 21,89 €/lt

    0

  55. Lavish Care Revitalising Hair 250ml

    Lavish Care Revitalising Hair 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    9,90 € 39,6 €/lt

    0

  56. Farcom Seri Scalp Comfort 300ml

    Farcom Seri Scalp Comfort 300ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    9,50 €7,60 € 25,33 €/lt

    0

  57. Lavish Care Silver Fox 300ml

    Lavish Care Silver Fox 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    9,90 € 33 €/lt

    0

  58. Kepro Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Kepro Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    12,48 €10,61 € 10,61 €/lt

    0

  59. AVGERINOS Hair & Beard 300ml

    AVGERINOS Hair & Beard 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από14,90 € 49,67 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  60. As I Am Curl Clarity 237ml

    As I Am Curl Clarity 237ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    13,44 € 56,71 €/lt

    0