
Κτήμα Χατζηγεωργίου Λημνία Γη Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας / Λημνιό
10,90 € 14,53 €/lt-15%στα 3+ τεμάχιαAd- Κορυφαίο Χρηστών


Κτήμα Χατζηγεωργίου D'Ifestia Λευκό Γλυκό Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
4,50 € - 9,92 € 11,39 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαAd

Κτήμα Χατζηγεωργίου Polina Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Λημνιό
11,00 € 14,67 €/lt-15%στα 3+ τεμάχιαAd

Κτήμα Χατζηγεωργίου Ηφαίστου Γνώση Λευκό Γλυκό 500ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Ad16,20 € 32,4 €/ltΚτήμα Χατζηγεωργίου Λήμνια Γη Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
10,00 € 13,33 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαAd



