1. Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Body Balm 75ml

    Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Body Balm 75ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    2,33 € 31,07 €/lt
    Ad

    0

  2. Vaseline Cocoa Moisturising Jelly Body Gel 100ml

    Vaseline Cocoa Moisturising Jelly Body Gel 100ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    από2,99 € 29,9 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  3. Vaseline Intensive Care Deep Restore Body Lotion 75ml

    Vaseline Intensive Care Deep Restore Body Lotion 75ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    1,98 € 26,4 €/lt
    Ad

    0

  4. Vaseline Intensive Care Essential Healing Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Essential Healing Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    από5,65 € 9,42 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  5. Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion 200ml

    Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion 200ml

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ad

    0

  6. Vaseline Gluta-Hya Body Serum 200ml

    Vaseline Gluta-Hya Body Serum 200ml

    Κατά των Πανάδων

    από6,50 € 32,5 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  7. Vaseline Intensive Care Essential Healing Body Lotion 400ml

    Vaseline Intensive Care Essential Healing Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ad

    0

  8. Vaseline Intensive Care Soothing Hydration Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Soothing Hydration Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    από6,99 € 11,65 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  9. Vaseline Cocoa Radiant Body Lotion

    Vaseline Cocoa Radiant Body Lotion

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 600 ml
    2,60 € 13 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  10. Vaseline Expert Care Elasticity Restore Body Lotion 400ml

    Vaseline Expert Care Elasticity Restore Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη & Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    6,50 € 16,25 €/lt

    0

  11. Vaseline Expert Care Dry Skin Healing Body Balm 250ml

    Vaseline Expert Care Dry Skin Healing Body Balm 250ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    11,00 € 44 €/lt

    0

  12. Vaseline Cocoa Radiant Body Moisturizing Oil Cocoa Butter 200 Ml

    Vaseline Cocoa Radiant Body Moisturizing Oil Cocoa Butter 200 Ml

    Ενυδάτωση

    από11,04 € 55,2 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  13. Vaseline Body Lotion 200ml

    Vaseline Body Lotion 200ml

    Ενυδάτωση

    2,50 € 12,5 €/lt

    0

  14. Vaseline Body Lotion 400ml

    Vaseline Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    από3,68 € 9,2 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  15. Vaseline Intensive Care Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Body Lotion

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 400 / 600 ml
    8,22 € 13,7 €/lt

    0

  16. Vaseline Advanced Repair Body Gel 200ml

    Vaseline Advanced Repair Body Gel 200ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    5,48 € 27,4 €/lt

    0

  17. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    7,85 € 13,08 €/lt
    Ad

    0

  18. Vaseline Restore Body Butter 200ml

    Vaseline Restore Body Butter 200ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    11,98 € 59,9 €/lt

    0

  19. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion 400ml

    Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion 400ml

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ad

    0

  20. Vaseline Deep Restore Body Lotion 100ml

    Vaseline Deep Restore Body Lotion 100ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    4,85 € 48,5 €/lt

    0

  21. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Lotion 400ml

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα

    Ad

    0

  22. Vaseline Radiant Body Cream

    Vaseline Radiant Body Cream

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 101 ml
    23,50 € - 39,19 € από 143,8 €/kg

    0

  23. Vaseline Body Serum 200ml

    Vaseline Body Serum 200ml

    Ενυδάτωση

    5,99 € 29,95 €/lt
    Ad

    0

  24. Vaseline Skin Body Gel 250ml

    Vaseline Skin Body Gel 250ml

    Ενυδάτωση

    6,50 € 26 €/lt

    0

  25. Vaseline Body Gel 250ml

    Vaseline Body Gel 250ml

    Ενυδάτωση

    6,50 € 26 €/lt

    0

  26. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Cream 250ml

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Cream 250ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    6,90 € 27,6 €/lt

    0

  27. Vaseline Body Cream 75ml

    Vaseline Body Cream 75ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    4,50 € 60 €/lt

    0

  28. Vaseline Expert Care Instant Dry Skin Rescue Body Lotion 400ml

    Vaseline Expert Care Instant Dry Skin Rescue Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    3,49 € 8,73 €/lt

    0

  29. Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Body Balm 75ml

    Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Body Balm 75ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    2,33 € 31,07 €/lt

    0

  30. Vaseline Intensive Care Deep Restore Body Lotion 75ml

    Vaseline Intensive Care Deep Restore Body Lotion 75ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    από1,98 € 26,4 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  31. Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 400 ml
    2,25 € - 4,20 € από 10,5 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  32. Vaseline Intensive Care Essential Healing Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Essential Healing Body Lotion

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 400 ml
    1,90 € - 3,55 € από 8,88 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  33. Vaseline Body Lotion 600ml

    Vaseline Body Lotion 600ml

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα, με Shimmer

    8,58 € 14,3 €/lt
    Ad

    0

  34. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 400 ml
    2,29 € - 3,68 € από 9,2 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  35. Vaseline Care Body Lotion 100ml

    Vaseline Care Body Lotion 100ml

    Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    Ad

    0

  36. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    από7,85 € 13,08 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  37. Vaseline Insta Radiance Body Lotion 190ml

    Vaseline Insta Radiance Body Lotion 190ml

    Ενυδάτωση

    4,30 € 22,63 €/lt
    Ad

    0

  38. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Lotion

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 400 ml
    2,00 € - 5,28 € από 9,75 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  39. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lightly Scented Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lightly Scented Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα

    5,29 € 8,82 €/lt
    Ad

    0

  40. Vaseline Body Serum 200ml

    Vaseline Body Serum 200ml

    Ενυδάτωση

    από5,99 € 29,95 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  41. Vaseline Body Lotion 600ml

    Vaseline Body Lotion 600ml

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα, με Shimmer

    8,58 € 14,3 €/lt

    0

  42. Vaseline Care Body Lotion 100ml

    Vaseline Care Body Lotion 100ml

    Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    1,70 € - 4,13 € από 17 €/lt

    0

  43. Vaseline Insta Radiance Body Lotion 190ml

    Vaseline Insta Radiance Body Lotion 190ml

    Ενυδάτωση

    από4,30 € 22,63 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  44. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lightly Scented Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lightly Scented Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα

    από5,29 € 8,82 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

20€ κουπόνι από το κατάστημα Fragranza μέχρι 02/10!
20€ κουπόνι από το κατάστημα Fragranza μέχρι 02/10!
Δες περισσότερα