Πρέσες ΜαλλιώνIzzy Steam Pro IZ-7106 224898 Πρέσα Ατμού 65W
Ισχύς: 65W, Max 230°C, Κεραμικές Πλάκες
Ad
Σετ Περιποίησης ΜαλλιώνPharmasept Scalp Biome AntiHair Loss 2τμχ
Τριχόπτωση, Σαμπουάν/Serum
από18,72 € σε 19 καταστήματα

Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & ΠομάδεςUppercut Deluxe Deluxe Pomade 100gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
15,90 € 159 €/kg-8%στα 5+ τεμάχιαAd
Λάδια ΜαλλιώνL'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 90ml
Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Ψαλίδας

- Βαφές Μαλλιών
Korres Argan Oil Advanced Colorant 7.0 Ξανθό Φυσικό
Χωρίς Αμμωνία
από8,68 € σε 94 καταστήματα - Σετ Περιποίησης Μαλλιών
L'Oreal Paris Elvive Growth Booster 3τμχ
Τριχόπτωση, Σαμπουάν/Conditioner/Serum
από15,74 € σε 8 καταστήματα - Ηλεκτρικές Βούρτσες Μαλλιών
Revlon One-Step Volumiser 1100W
Με Αέρα, Ionic
από27,09 € σε 17 καταστήματα - Δωρεάν μεταφορικάΠρέσες Μαλλιών
L'Oréal Professionnel Steampod 4.0 Πρέσα Ατμού
Max 210°C, Κεραμικές Πλάκες
από352,20 € σε 13 καταστήματα - Σετ Περιποίησης Μαλλιών
L'Oreal Paris Elvive Glycolic Gloss 4τμχ
Σαμπουάν/Conditioner/Μάσκα/Serum
από24,27 € σε 7 καταστήματα - Σαμπουάν
Apivita Men's Tonic Hippophae TC & Rosemary 500ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
- Βαφές Μαλλιών
Korres Argan Oil Advanced Colorant 5.0 Καστανό Ανοιχτό Φυσικό
Χωρίς Αμμωνία
από8,70 € σε 95 καταστήματα - Πρέσες Μαλλιών
Demeliss Titanium Elixir Ritual 3918 36999 Πρέσα Ατμού 250W
Ισχύς: 250W, Max 230°C, Επίστρωση Κερατίνης
από74,66 € σε 19 καταστήματα - Μάσκες Μαλλιών
Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Essence Μάσκα Μαλλιών 230ml
με Κερατίνη
12,50 € 54,35 €/lt-8%στα 5+ τεμάχιαAd - Σετ Περιποίησης Μαλλιών
Kativa Brazilian Straightening 3τμχ
Σαμπουάν/Conditioner/Μάσκα, Όλοι οι Τύποι Μαλλιών
από10,40 € σε 9 καταστήματα - Πρέσες Μαλλιών
Remington Keratin Protect S8540 Πρέσα Μαλλιών
Max 230°C, Κεραμικές Πλάκες
από26,46 € σε 26 καταστήματα - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lavish Care Clay Pomade Πηλός 100gr
Ελαφρύ Κράτημα, Ματ, Βάση Νερού
Ad11,70 € 117 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Uppercut Deluxe Deluxe Matt Pomade 100gr
Μεσαίο Κράτημα, Ματ, Βάση Νερού
17,50 € 175 €/kg-8%στα 5+ τεμάχιαAd - Ηλεκτρικές Βούρτσες Μαλλιών
IQ HD-1279 Airstyler 7 σε 1 Multistyler 1300W
Με Αέρα, Περιστρεφόμενη Κεφαλή, Ionic
από71,68 € σε 20 καταστήματα - Σετ Περιποίησης Μαλλιών
L'Oreal Paris Elvive Bond Repair 4τμχ
Αναδόμηση, Σαμπουάν/Conditioner/Serum/Treatment
από21,63 € σε 6 καταστήματα - Βαφές Μαλλιών
Korres Argan Oil Advanced Colorant 6.0 Ξανθό Σκούρο Φυσικό
Χωρίς Αμμωνία
από8,70 € σε 100 καταστήματα - Πρέσες Μαλλιών
Izzy Steam Pro IZ-7106 224898 Πρέσα Ατμού 65W
Ισχύς: 65W, Max 230°C, Κεραμικές Πλάκες
από44,15 € σε 31 καταστήματα - Ηλεκτρικές Βούρτσες Μαλλιών
Rohnson AirGlow Styler Multistyler 1400W
Με Αέρα, Ionic
από120,24 € σε 22 καταστήματα - Σετ Περιποίησης Μαλλιών
Kérastase Genesis Bain Hydra Fortifiant Travel Set 3τμχ
Τριχόπτωση, Σαμπουάν/Conditioner/Θερμοπροστασία
από39,06 € σε 5 καταστήματα - Δωρεάν μεταφορικά
- Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
- Πρέσες Μαλλιών
Remington Keratin Therapy Pro S8590 Πρέσα Μαλλιών
Max 230°C, Κεραμικές Πλάκες
από28,69 € σε 23 καταστήματα - Πιστολάκια Μαλλιών
Remington Proluxe Ionic Dryer AC9140
Ισχύς 2400W, Επαγγελματικό
από29,93 € σε 16 καταστήματα - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Uppercut Deluxe Deluxe Matt Pomade 100gr
Μεσαίο Κράτημα, Ματ, Βάση Νερού
- Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lavish Care Clay Pomade Πηλός 100gr
Ελαφρύ Κράτημα, Ματ, Βάση Νερού
2+Deal