1. Lavish Care Deluxe Pomade 100ml
    Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες

    Lavish Care Deluxe Pomade 100ml

    Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη

    Ad

    0

  2. L'Oréal Professionnel Serie Expert New Pro Longer Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  3. Lavish Care Clay Pomade Πηλός 100gr
    Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες

    Lavish Care Clay Pomade Πηλός 100gr

    Ελαφρύ Κράτημα, Ματ, Βάση Νερού

    11,90 € 119 €/kg
    Ad

    0

  4. Τουρμπανι Σκούφος Ύπνου Βαμβακολύκρα Επένδυση Σατέν Μαύρο

    0

  5. Babyliss The Crimper 214532 Τοστιέρα Μαλλιών
    Πρέσες Μαλλιών

    Babyliss The Crimper 214532 Τοστιέρα Μαλλιών

    Max 210°C, Κεραμικές Πλάκες

    27,83 €22,83 €
    Ad

    0

  6. Moroccanoil Hydration 4τμχ
    Σετ Περιποίησης Μαλλιών

    Moroccanoil Hydration 4τμχ

    Σαμπουάν/Conditioner/Λάδι

    58,35 €50,40 €

    0

  7. Αλογοουρά Gkm Φυσική Τρίχα Κερατίνης Kanekalon Σγουρό Σύστημα Φωλιά 50cm Κωδικός Τ2 27 613

    0

  8. Kérastase Densifique Bain Densite 250ml
    Σαμπουάν

    Kérastase Densifique Bain Densite 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    22,55 €16,69 € 69,56 €/lt

    0

  9. L'Oréal Professionnel Majirel 9

    0

  10. Dabur Amla 100ml
    Λάδια Μαλλιών

    Dabur Amla 100ml

    Δράση: Επανόρθωση

    5,50 €3,00 € 30 €/lt

    0

  11. Kérastase Curl Manifesto Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  12. Kemei Multistyler 13mm KM-4083

    0

  13. Moroccanoil Repair Travel Set 4τμχ
    Σετ Περιποίησης Μαλλιών

    Moroccanoil Repair Travel Set 4τμχ

    Αναδόμηση, Σαμπουάν/Conditioner/Treatment

    38,55 €33,30 €

    0

  14. Extension σε Ανοιχτό Ξανθό Χρώμα 50cm

    0

  15. L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Rich Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  16. Kérastase Soleil 250ml
    Σαμπουάν

    Kérastase Soleil 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    22,30 €15,31 € 63,8 €/lt

    0

  17. Αλογοουρά Gkm Brazilian Wave Συνθετική Φυσική Τρίχα Κερατίνης Kanekalon Δε Φριζάρει Δε Γυαλίζει Δε Μπερδεύεται Σγουρό Σύστημα Φωλιά 71 Cm Κωδικός #t103/60

    0

  18. Schwarzkopf Igora Royal 9-0 Ξανθό Πολύ Ανοιχτό

    0

  19. Αλογοουρά Συνθετική Τρίχα Χτενάκι Σπαστό Τύπου Vang Απόχρωση Ξανθου Ανταυγιες Κωδικός 27h6133

    0

  20. Demeliss Dryer 21349

    0

  21. Kyana Bio-Friendly Βούρτσα Μαλλιών
    Βούρτσες Μαλλιών

    Kyana Bio-Friendly Βούρτσα Μαλλιών

    Ξεμπέρδεμα, Αέρος, για Extensions

    Ad

    0

  22. Beauty Salon Βούρτσα Μαλλιών
    Βούρτσες Μαλλιών

    Beauty Salon Βούρτσα Μαλλιών

    Ξεμπέρδεμα, για Σγουρά Μαλλιά

    0

  23. Στέκα Μαλλιών Πλαστική Λεπτή 1τμχ

    0

  24. Μπαντάνα Μαλλιών Μαύρη

    0

  25. Ποστίς Αλογοουρά Ponytail Συνθετική Τρίχα Kanekalon Υψηλής Ποιότητας Χτενάκι Φωλιά Water Wave Μαύρο # 1b 50cm

    0

  26. Moroccanoil Hydration All in One Leave in Conditioner 50ml
    Conditioner Μαλλιών

    Moroccanoil Hydration All in One Leave in Conditioner 50ml

    για Ενυδάτωση

    14,59 €12,60 € 320 €/lt

    0

  27. Wella Welloxon Perfect Γαλάκτωμα Ενεργοποίησης Χρώματος 20Vol 1000ml

    0

  28. Moroccanoil Κρέμα Μαλλιών Curl Defining για Μπούκλες με Δυνατό Κράτημα κατά του Φριζαρίσματος 75ml

    0

  29. The Ordinary Multi-Peptide for Hair Density Serum Μαλλιών 60ml
    Serum Μαλλιών

    The Ordinary Multi-Peptide for Hair Density Serum Μαλλιών 60ml

    με Καφεΐνη/Καστορέλαιο/Πεπτίδια/Βιοτίνη,κατά της Τριχόπτωσης

    0

  30. Kérastase Resistance Extentioniste Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  31. Moroccanoil Frizz Control 4τμχ
    Σετ Περιποίησης Μαλλιών

    Moroccanoil Frizz Control 4τμχ

    Σαμπουάν/Conditioner/Spray

    62,52 €54,00 €

    0

  32. Schwarzkopf Osis+ Thrill Gum Elastic Fiber 100ml
    Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες

    Schwarzkopf Osis+ Thrill Gum Elastic Fiber 100ml

    Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη

    6,34 €5,07 €

    0

  33. Lavish Care Styling Κερί 100gr
    Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες

    Lavish Care Styling Κερί 100gr

    Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού

    11,90 € 119 €/kg
    Ad

    0

  34. Τουρμπάνι Μαλλιών Μαύρο

    0

  35. Kemei Διπλό Waver KM-2022

    0

  36. Αλογοουρά Gkm Συνθετική Φυσική Τρίχα Κερατίνης Kanekalon Δε Φριζάρει Δε Γυαλίζει Δε Μπερδεύεται Ίσιο Σύστημα Φωλιά 71 Cm Κωδικός 2

    0

  37. Αλογοουρά Συνθετική Φυσική Τρίχα Κερατίνης Κανέκαλων Σύστημα Φωλιά 50 Εκατοστά Κωδικός 4

    0

  38. Kérastase Chroma Absolu 210ml
    Λάδια Μαλλιών

    Kérastase Chroma Absolu 210ml

    Δράση: Διατήρηση Χρώματος

    35,89 €33,30 € 165,24 €/lt

    0

  39. Moroccanoil Intense Hydrating Μάσκα Μαλλιών 75ml

    0

  40. L'Oréal Professionnel Vitamino Color Refill 1000ml
    Σαμπουάν

    L'Oréal Professionnel Vitamino Color Refill 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    23,03 €19,10 € 18,5 €/lt

    0

  41. Wella Blondor 7 Βαφή Μαλλιών

    0

  42. Beauty Salon Βούρτσα Μαλλιών
    Βούρτσες Μαλλιών

    Beauty Salon Βούρτσα Μαλλιών

    Ξεμπέρδεμα, για Σγουρά Μαλλιά

    0

  43. Αλογοουρά Συνθετική Τρίχα Χτενάκι Σγουρό Απόχρωση Ξανθου Κωδικός 25#

    0

  44. Moroccanoil Frizz Care 2τμχ
    Σετ Περιποίησης Μαλλιών

    Moroccanoil Frizz Care 2τμχ

    Αναδόμηση, Σαμπουάν/Conditioner

    72,94 €63,00 €

    0

  45. Lavish Care Deluxe Pomade 100ml

    0

  46. Moroccanoil Texture Clay Πηλός 75ml
    Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες

    Moroccanoil Texture Clay Πηλός 75ml

    Δυνατό Κράτημα, για Φυσικό Look, Βάση Λαδιού

    31,26 €27,00 € 320 €/kg

    0

  47. Μπαντάνα Μαλλιών Λευκή

    0

  48. L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  49. Αλογοουρά Συνθετική Φυσική Τρίχα Κερατίνης Κανέκαλων Σύστημα Φωλιά Απόχρωση Καστανό Σκούρο Κωδικός 2 Μήκος 50 Εκατοστά

    0

  50. Αλογοουρά Gkm Φυσική Τρίχα Κερατίνης Kanekalon Σγουρό Σύστημα Φωλιά 50cm Κωδικός Τ2 27 613

    0

  51. Lavish Care Clay Pomade Πηλός 100gr

    0

  52. Kyana Bio-Friendly Βούρτσα Μαλλιών
    Βούρτσες Μαλλιών

    Kyana Bio-Friendly Βούρτσα Μαλλιών

    Ξεμπέρδεμα, Αέρος, για Extensions

    από11,40 € σε 2 καταστήματα

    0

  53. Αλογοουρά Gkm Brazilian Wave Συνθετική Φυσική Τρίχα Κερατίνης Kanekalon Δε Φριζάρει Δε Γυαλίζει Δε Μπερδεύεται Σγουρό Σύστημα Φωλιά 71 Cm Κωδικός #t103/60

    0

  54. Αλογοουρά Συνθετική Τρίχα Χτενάκι Σπαστό Τύπου Vang Απόχρωση Ξανθου Ανταυγιες Κωδικός 27h6133

    0

  55. Babyliss The Crimper 214532 Τοστιέρα Μαλλιών
    Πρέσες Μαλλιών

    Babyliss The Crimper 214532 Τοστιέρα Μαλλιών

    Max 210°C, Κεραμικές Πλάκες

    27,83 €22,83 €

    0

  56. Στέκα Μαλλιών Πλαστική Λεπτή 1τμχ

    0

  57. Lavish Care Styling Κερί 100gr
    Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες

    Lavish Care Styling Κερί 100gr

    Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού

    11,90 € 110 €/kg

    0

  58. Αλογοουρά Συνθετική Φυσική Τρίχα Κερατίνης Κανέκαλων Σύστημα Φωλιά 50 Εκατοστά Κωδικός 4

    0

  59. Kemei Διπλό Waver KM-2022

    0