Switches

Trendnet TPE-TG262ES v1 Managed L2 PoE+ Switch με 24 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet και 2 SFP Θύρες

Το managed Layer 2 Switch Trendnet TPE-TG262ES v1 συνδέει συσκευές μέσω 24 θυρών Gigabit Ethernet PoE+ και 2 θυρών SFP. Οι θύρες PoE+ παρέχουν έως 30 W ανά θύρα, με συνολική ισχύ PoE 380 W. Η...

Το managed Layer 2 Switch Trendnet TPE-TG262ES v1 συνδέει συσκευές μέσω 24 θυρών Gigabit Ethernet PoE+ και 2 θυρών SFP. Οι θύρες PoE+ παρέχουν έως 30 W ανά θύρα, με συνολική ισχύ PoE 380 W. Η διαχείριση γίνεται μέσω προγράμματος περιήγησης, με υποστήριξη VLAN, QoS, IGMP snooping, στατικής συγκέντρωσης συνδέσεων και RSTP.

Το μεταλλικό περίβλημα έχει έξυπνο...

Δες όλη την περιγραφή Δες όλη την περιγραφή
442 28 €
Παράδοση Τετάρτη, 11 Νοεμβρίου
Δωρεάν μεταφορικά
Αποστέλλεται από Ελλάδα
Από Techstores 4,8 (99)
Ελλάδα
2 τεμάχια
Δες Δικτυακά στη σελίδα του Techstores
Κι αν χαλάσει;

Καλύπτεσαι από τη νόμιμη 2ετή εγγύηση. Επικοινωνείς μαζί μας και αναλαμβάνουμε να συντονίσουμε όλη τη διαδικασία με το κατάστημα, διασφαλίζοντας την άμεση εξυπηρέτησή σου για επισκευή, αντικατάσταση ή επιστροφή χρημάτων. Μάθε περισσότερα

Κι αν αλλάξω γνώμη;

Κανένα πρόβλημα, αρκεί να είναι εντός 14 ημερών. Ερχόμαστε εμείς για την παραλαβή ή μπορείς να επιλέξεις το Skroutz Point που σου βολεύει, εντελώς δωρεάν έως 2 φορές τον χρόνο, και σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου. Απόκτησε Skroutz Plus για απεριόριστες δωρεάν επιστροφές.

Περιγραφή

Περιγραφή

Το managed Layer 2 Switch Trendnet TPE-TG262ES v1 συνδέει συσκευές μέσω 24 θυρών Gigabit Ethernet PoE+ και 2 θυρών SFP. Οι θύρες PoE+ παρέχουν έως 30 W ανά θύρα, με συνολική ισχύ PoE 380 W. Η διαχείριση γίνεται μέσω προγράμματος περιήγησης, με υποστήριξη VLAN, QoS, IGMP snooping, στατικής συγκέντρωσης συνδέσεων και RSTP.

Το μεταλλικό περίβλημα έχει έξυπνο ανεμιστήρα και μπορεί να τοποθετηθεί σε rack. Η απόδοση μεταγωγής και δρομολόγησης φτάνει τα 52 Gb/s.

  • Τύπος: Managed Layer 2 Switch
  • Θύρες Ethernet: 24 RJ-45 Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps)
  • Θύρες SFP: 2
  • PoE: PoE+ (IEEE 802.3at), έως 30 W ανά θύρα και 380 W συνολικά
  • Απόδοση μεταγωγής και δρομολόγησης: 52 Gb/s
  • Ρυθμός προώθησης: 38,69 Mpps
  • Πίνακας διευθύνσεων: 8000 εγγραφές
  • VLAN: Έως 4094, με υποστήριξη IEEE 802.1Q
  • Λειτουργίες: QoS, IGMP snooping, στατική συγκέντρωση συνδέσεων, RSTP
  • Διαχείριση: Μέσω προγράμματος περιήγησης
  • Πρότυπα: IEEE 802.1D, 802.1Q, 802.1p, 802.1w, 802.3, 802.3ab, 802.3af, 802.3at, 802.3az, 802.3u, 802.3x, 802.3z
  • Περίβλημα: Μεταλλικό, με έξυπνο ανεμιστήρα
  • Τοποθέτηση: Σε rack
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 °C έως 40 °C
  • Υγρασία λειτουργίας: Έως 90% χωρίς συμπύκνωση
  • Διαστάσεις: 440 × 195 × 44 mm
  • Πιστοποιήσεις: CE, FCC, ETL

Κατασκευαστής

Δες όλη την περιγραφή

Χαρακτηριστικά

Χαρακτηριστικά

Χαρακτηριστικά Δικτύου

Τύπος
Managed
Layer
L2
PoE
Ναι
PoE Version
802.3at

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Συνδέσεις Ethernet
24 Port
Ταχύτητα Θυρών Ethernet
1000 Mbps
Συνδέσεις SFP
2 Port
Τοποθέτηση σε Rack
Ναι

Σημαντική πληροφορία

Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

Δες όλα τα χαρακτηριστικά
Ερωτήσεις

Ερωτήσεις

Έχεις απορία για το προϊόν;

Όσοι χρήστες έχουν το προϊόν μπορούν να σε βοηθήσουν

Ρώτησε για το προϊόν

Περιγραφή & Χαρακτηριστικά

Το managed Layer 2 Switch Trendnet TPE-TG262ES v1 συνδέει συσκευές μέσω 24 θυρών Gigabit Ethernet PoE+ και 2 θυρών SFP. Οι θύρες PoE+ παρέχουν έως 30 W ανά θύρα, με συνολική ισχύ PoE 380 W. Η διαχείριση γίνεται μέσω προγράμματος περιήγησης, με υποστήριξη VLAN, QoS, IGMP snooping, στατικής συγκέντρωσης συνδέσεων και RSTP.

Το μεταλλικό περίβλημα έχει έξυπνο ανεμιστήρα και μπορεί να τοποθετηθεί σε rack. Η απόδοση μεταγωγής και δρομολόγησης φτάνει τα 52 Gb/s.

  • Τύπος: Managed Layer 2 Switch
  • Θύρες Ethernet: 24 RJ-45 Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps)
  • Θύρες SFP: 2
  • PoE: PoE+ (IEEE 802.3at), έως 30 W ανά θύρα και 380 W συνολικά
  • Απόδοση μεταγωγής και δρομολόγησης: 52 Gb/s
  • Ρυθμός προώθησης: 38,69 Mpps
  • Πίνακας διευθύνσεων: 8000 εγγραφές
  • VLAN: Έως 4094, με υποστήριξη IEEE 802.1Q
  • Λειτουργίες: QoS, IGMP snooping, στατική συγκέντρωση συνδέσεων, RSTP
  • Διαχείριση: Μέσω προγράμματος περιήγησης
  • Πρότυπα: IEEE 802.1D, 802.1Q, 802.1p, 802.1w, 802.3, 802.3ab, 802.3af, 802.3at, 802.3az, 802.3u, 802.3x, 802.3z
  • Περίβλημα: Μεταλλικό, με έξυπνο ανεμιστήρα
  • Τοποθέτηση: Σε rack
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 °C έως 40 °C
  • Υγρασία λειτουργίας: Έως 90% χωρίς συμπύκνωση
  • Διαστάσεις: 440 × 195 × 44 mm
  • Πιστοποιήσεις: CE, FCC, ETL

Κατασκευαστής

Χαρακτηριστικά Δικτύου

Τύπος
Managed
Layer
L2
PoE
Ναι
PoE Version
802.3at

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Συνδέσεις Ethernet
24 Port
Ταχύτητα Θυρών Ethernet
1000 Mbps
Συνδέσεις SFP
2 Port
Τοποθέτηση σε Rack
Ναι

Σημαντική πληροφορία

Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

442,28 €
Δωρεάν   μεταφορικά