YowUp
15 προϊόντα




Λιχουδιές/Σνακ ΣκύλωνYowUp Λιχουδιά Smoothie Σκύλου 110gr
με: Μπέικον
2,49 € 22,64 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd
Λιχουδιές/Σνακ ΣκύλωνYowUp Λιχουδιά 115gr
με: Γάλα, χωρίς Γλουτένη
2,49 € 21,65 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd- Λιχουδιές/Σνακ Σκύλων
YowUp Pouch Smoothie Σκύλου 115gr
με: Σολομό, χωρίς Σιτηρά / χωρίς Γλουτένη
2,49 € 21,65 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd