Urban Veda
19 προϊόντα
Καθαριστικά ΠροσώπουUrban Veda Neem + Botanics Daily Purifying Face Wash Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
Ad14,00 € 93,33 €/lt





- Καθαριστικά Προσώπου
Urban Veda Urban Veda Gel Καθαρισμού Προσώπου 20ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Αφυδατωμένη
3,80 € 190 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Urban Veda Tumeric + Botanics Daily Radiance Facial Wash Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Επιδερμίδα: Ξηρή/Αφυδατωμένη
14,00 € 93,33 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Urban Veda Sandalwood + Botanics Soothing Daily Face Wash Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
14,00 € 93,33 €/lt - Peeling & Scrub Προσώπου
Urban Veda Soothing Exfoliating Facial Polish Scrub 150ml
Κλειστοί Πόροι
Ad13,50 € 90 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Urban Veda Neem + Botanics Daily Purifying Face Wash Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
14,00 € 93,33 €/lt - Peeling & Scrub Προσώπου
Urban Veda Soothing Exfoliating Facial Polish Scrub 150ml
Κλειστοί Πόροι
13,50 € 90 €/lt