1. Toskani Sun Shiel-D SPF50+ Tinted

    0

  2. Toskani Gel Silhouette 200ml
    Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα

    Toskani Gel Silhouette 200ml

    Λιποδιάλυση / Αποσυμφόρηση / Κυτταρίτιδα

    0

  3. Toskani Sun Shiel-D SPF50+

    0

  4. Toskani Gel Firming 200ml

    0

  5. Toskani Bamboo Hydratonic Toning Lotion 200ml
    Toners Προσώπου

    Toskani Bamboo Hydratonic Toning Lotion 200ml

    Μικτή / Λιπαρή Επιδερμίδα

    32,00 € 160 €/lt
    Ad

    0

  6. Toskani Total Recovery Ενυδατικό Gel 50ml

    0

  7. Toskani Sun Shiel-D Σετ Αντηλιακών 2τμχ
    Σετ Αντηλιακών

    Toskani Sun Shiel-D Σετ Αντηλιακών 2τμχ

    Αντηλιακό Σώματος/Προσώπου, SPF 50

    Ad

    0

  8. Toskani Radiance Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 50ml

    0

  9. Toskani Vitaflash Topical Ampoule 5x2ml
    Serum

    Toskani Vitaflash Topical Ampoule 5x2ml

    Για Αντιγήρανση / Λάμψη, Με Πεπτίδια / Βιταμίνη C / Υαλουρονικό

    0

  10. Toskani Sun Shiel-D SPF50+ Stick
    Αντηλιακά

    Toskani Sun Shiel-D SPF50+ Stick

    Mineral, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    από36,90 € σε 2 καταστήματα

    0

  11. Toskani Peel Booster Αντιγηραντικό Gel

    0

  12. Toskani Toning Gel 30ml
    Toners Προσώπου

    Toskani Toning Gel 30ml

    με Γλυκολικό Οξύ

    43,30 € 1.443,33 €/lt

    0

  13. Toskani Radiance Κρέμα Ματιών 15ml
    Κρέμες Ματιών

    Toskani Radiance Κρέμα Ματιών 15ml

    Αντιγήρανση/Μαύροι Κύκλοι

    από43,33 € 3.466,67 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  14. Toskani Sun Shiel-d SPF50+ 200ml

    0

  15. Toskani Purifying Cleanser Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Toskani Purifying Cleanser Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Αντιοξειδωτική δράση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Μικτή/Λιπαρή

    45,00 € 220 €/lt

    0

  16. Toskani Purifying 15ml

    0

  17. Toskani Συμπλήρωμα Διατροφής 14 x 140ml
    Ειδικά Συμπληρώματα Διατροφής

    Toskani Συμπλήρωμα Διατροφής 14 x 140ml

    Δράση: Αδυνάτισμα / Ενέργεια - Τόνωση / Προπόνηση

    Ad

    0

  18. Toskani Purifying Scrub 200ml

    0

  19. Toskani Radiance Topical Ampoule 15x2ml
    Serum

    Toskani Radiance Topical Ampoule 15x2ml

    Για Αντιγήρανση / Πανάδες / Λάμψη, Με Βιταμίνη C / Νιασιναμίδη

    Ad

    0

  20. Toskani Total Recovery Ενυδατική Κρέμα 50ml

    0

  21. Toskani Total Defence Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Toskani Total Defence Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml

    SPF30, Συστατικό: Πεπτίδια/Βιταμίνη E

    Ad

    0

  22. Toskani Purifying Light Ενυδατική Κρέμα 50ml

    0

  23. Toskani Radiance Daily Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Toskani Radiance Daily Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 50ml

    SPF30, Συστατικό: Βιταμίνη C/Νιασιναμίδη

    Ad

    0

  24. Toskani LipoProteoglycans Topical Ampoule 15x2ml
    Serum

    Toskani LipoProteoglycans Topical Ampoule 15x2ml

    Για Αντιγήρανση / Ενυδάτωση

    0

  25. Toskani Pro Age Advanced 30ml
    Serum

    Toskani Pro Age Advanced 30ml

    Για Αντιγήρανση

    0

  26. Toskani Mesoserum 30ml

    0

  27. Toskani Night Reverse Intensive Μάσκα Προσώπου 50ml
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Toskani Night Reverse Intensive Μάσκα Προσώπου 50ml

    για Ενυδάτωση / Αποτοξίνωση / Ανάπλαση

    90,00 € 1.800 €/lt

    0

  28. Toskani Sun Shiel-D SPF50+ Tinted

    0

  29. Toskani Sun Shiel-D SPF50+

    0

  30. Toskani Bamboo Hydratonic Toning Lotion 200ml
    Toners Προσώπου

    Toskani Bamboo Hydratonic Toning Lotion 200ml

    Μικτή / Λιπαρή Επιδερμίδα

    32,00 € 160 €/lt

    0

  31. Toskani Sun Shiel-D Σετ Αντηλιακών 2τμχ

    0

  32. Toskani Συμπλήρωμα Διατροφής 14 x 140ml
    Ειδικά Συμπληρώματα Διατροφής

    Toskani Συμπλήρωμα Διατροφής 14 x 140ml

    Δράση: Αδυνάτισμα / Ενέργεια - Τόνωση / Προπόνηση

    από40,00 € σε 2 καταστήματα

    0

  33. Toskani Sun Protection SPF50+ 50ml
    Αντηλιακά

    Toskani Sun Protection SPF50+ 50ml

    36,00 € 720 €/lt
    Ad

    0

  34. Toskani Radiance Topical Ampoule 15x2ml
    Serum

    Toskani Radiance Topical Ampoule 15x2ml

    Για Αντιγήρανση / Πανάδες / Λάμψη, Με Βιταμίνη C / Νιασιναμίδη

    από56,66 € σε 2 καταστήματα

    0

  35. Toskani Repairing Body Gel 200ml

    0

  36. Toskani Sun Protection SPF50+ 50ml

    0

  37. Toskani Anti-pollution Ampoule 15x2ml
    Serum

    Toskani Anti-pollution Ampoule 15x2ml

    Για Αντιγήρανση / Πανάδες, Με Νιασιναμίδη

    Ad

    0

  38. Toskani Anti-pollution Ampoule 15x2ml
    Serum

    Toskani Anti-pollution Ampoule 15x2ml

    Για Αντιγήρανση / Πανάδες, Με Νιασιναμίδη

    από51,66 € σε 2 καταστήματα

    0

  39. Toskani Sensitive Skin 15x2ml
    Serum

    Toskani Sensitive Skin 15x2ml

    Για Ενυδάτωση, Με Βιταμίνη C / Πανθενόλη

    Ad

    0

  40. Toskani Sensitive Skin 15x2ml
    Serum

    Toskani Sensitive Skin 15x2ml

    Για Ενυδάτωση, Με Βιταμίνη C / Πανθενόλη

    από51,66 € σε 2 καταστήματα

    0

  41. Toskani Repairing Body Gel 200ml

    0

  42. Toskani Total Defence Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml

    0

  43. Toskani Radiance Daily Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 50ml

    0