Solanie
21 προϊόντα
- Δωρεάν μεταφορικά
Κρέμες ΠροσώπουSolanie Energizing Q10 Ανδρική Ενυδατική Κρέμα Νυκτός 50ml
Συστατικό: Aloe Vera/Coenzyme Q10
2+Deal
SerumSolanie Argireline 3x2ml
Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Ενυδάτωση, Με Πεπτίδια / Υαλουρονικό / Κολλαγόνο





- Toners Προσώπου
Solanie Special Black Tonic Water Ichthyol 125 Ml
με Σαλικυλικό Οξύ
21,72 € 173,76 €/lt - Αφρόλουτρα
Solanie Special Black Soap With Ichthyol Αφρόλουτρο 125ml
Χαλάρωση, για Σώμα
21,89 € 175,12 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Solanie Sensitive Skin Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 200ml
Καταπράυνση / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
22,36 € 111,8 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Solanie Antioxidant Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml
Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ώριμη
22,36 € 111,8 €/lt - Serum
Solanie Vitamin C 20% Ampoule 3x2ml
Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Πανάδες, Με Βιταμίνη C / Κολλαγόνο
- Κρέμες Προσώπου
Solanie Aloe Ginkgo Anti-Rosacea Rich Ενυδατική Κρέμα Νυκτός 50ml
Συστατικό: Κολλαγόνο/Centella Asiatica
- Peeling & Scrub Προσώπου
Solanie Aha Peel 9% Lactic Acid Liquid Exfoliant Peeling 75ml
Ενυδάτωση / με AHA οξέα
32,19 € 429,2 €/lt - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Fiber Plant Proteins Hydrolyzed Collagen Facial Lifting 5 Pcs Solanie
για Ενυδάτωση / Σύσφιξη / Ανάπλαση

