Pulanna
18 προϊόντα
Καθαριστικά ΠροσώπουPulanna Caviar & Diamond Treatment Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml
Αντιοξειδωτική δράση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη/Ώριμη
Ad11,50 € 57,5 €/lt
SerumPulanna Collagen Multi-Function 30gr
Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Ενυδάτωση, Με Υαλουρονικό / Κολλαγόνο / Πανθενόλη
Ad
SerumPulanna Caviar & Diamond Treatment 20ml
Για Αντιγήρανση / Ενυδάτωση / Λάμψη, Με Υαλουρονικό / Χαβιάρι
Ad
Καθαριστικά ΠροσώπουPulanna Gold Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 90gr
για Ενυδάτωση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
Ad9,60 € 106,67 €/kg- Κρέμες Προσώπου
Pulanna Bio-Gold Pearl Light Αντιγηραντική Κρέμα 60gr
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Βιταμίνη E
- Κρέμες Προσώπου
Pulanna Caviar & Diamond Treatment Αντιγηραντική Κρέμα 60gr
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Κολλαγόνο
- Καθαριστικά Προσώπου
Pulanna Caviar & Diamond Treatment Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml
Αντιοξειδωτική δράση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη/Ώριμη
11,50 € 57,5 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Pulanna Gold Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 90gr
για Ενυδάτωση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
9,60 € 106,67 €/kg - Serum
Pulanna Caviar & Diamond Treatment 20ml
Για Αντιγήρανση / Ενυδάτωση / Λάμψη, Με Υαλουρονικό / Χαβιάρι
- Serum
Pulanna Collagen Multi-Function 30gr
Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Ενυδάτωση, Με Υαλουρονικό / Κολλαγόνο / Πανθενόλη