Pharmaid
54 προϊόντα


Λάδια ΠεριποίησηςPharmaid Athena's Treasures Hair & Body Oil 125ml
Καταπράυνση & Ενυδάτωση, Με Βιταμίνη E & Βιταμίνη C




- Κρέμες Χεριών
Pharmaid Athena's Treasures Κρέμα Χεριών 200ml
Ενυδατική, Με Βούτυρο Καριτέ & Πανθενόλη
9,90 € 49,5 €/lt - Κρέμες Χεριών
Pharmaid Athena's Treasures Κρέμα Χεριών Bio Aloe 75ml
Ενυδατική, Με Aloe Vera
6,90 € 92 €/lt - Κρέμες Χεριών
Pharmaid Athena's Treasures Κρέμα Χεριών Donkey Milk 75ml
Ενυδατική, Για Σκασμένα Χέρια
6,90 € 92 €/lt - Κρέμες Χεριών
Pharmaid Treasures Κρέμα Χεριών 120ml
Ενυδατική & Αντιγηραντική, Με Βούτυρο Καριτέ & Πανθενόλη
9,20 € 76,67 €/lt - Κρέμες Χεριών
Pharmaid Athena's Treasures Κρέμα Χεριών Bio Avocado & Aloe Vera 100ml
Ενυδατική, Με Aloe Vera
9,20 € 92 €/lt - Κρέμες Χεριών
Pharmaid Athena's Treasures Κρέμα Χεριών Olive Oil 100ml
Ενυδατική, Για Σκασμένα Χέρια
9,20 € 92 €/lt - Κρέμες Σώματος
Pharmaid Athena's Body Butter Butter 200ml
Αντιγήρανση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα
13,00 € 65 €/lt - Κρέμες Σώματος
Pharmaid Athena's Body Butter Butter 200ml
Αντιγήρανση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα
13,00 € 65 €/lt - Κρέμες Σώματος
Pharmaid Athena's Body Butter Butter Pomegranate 200ml
Αντιγήρανση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα
13,00 € 65 €/lt - Κρέμες Σώματος
Pharmaid Aloe Treasures Body Butter Butter Exotic Fruits 200ml
Αντιγήρανση
13,50 € 67,5 €/lt
