Perle - Almond Products
25 προϊόντα
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταPerle - Almond Products Φιστίκια Πίνατς Ψίχα με Αλάτι 100gr 24-8
0,69 € 6,9 €/kg-8%στα 4+ τεμάχιαAd
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταPerle - Almond Products Φιστίκια Αράπικα Ψίχα 100gr 24-9
0,60 € 6 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd


Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταPerle - Almond Products Σταφίδα Ξανθή Χωρίς Ζάχαρη 100gr 24-12
0,94 € 9,4 €/kg-10%στα 2+ τεμάχιαAd- Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα Φρούτα
Perle - Almond Products Φιστίκια Κελυφωτά Ψημένα με Αλάτι 100gr 24-11
2,17 € 21,7 €/kg-8%στα 4+ τεμάχιαAd - Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα Φρούτα
Perle - Almond Products Μπανάνα 100gr 24-55
0,71 € 7,1 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd - Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα Φρούτα
Perle - Almond Products Cranberries με Ζάχαρη 100gr 24-23
1,22 € 12,2 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd - Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα Φρούτα
Perle - Almond Products Λευκά Καρύδια Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 100gr 24-13
1,42 € 14,2 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd - Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα Φρούτα
Perle - Almond Products Γαρίδα Crackers Ψημένα 100gr 24-42
1,05 € 10,5 €/kg-8%στα 4+ τεμάχιαAd - Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα Φρούτα
Perle - Almond Products Αμύγδαλα Ψημένα Ψίχα με Αλάτι 100gr 24-10
1,48 € 14,8 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd