1. Organic Mimi Body Cream Coconut & Kumquat 200ml
    Κρέμες Σώματος

    Organic Mimi Body Cream Coconut & Kumquat 200ml

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    8,97 € 44,85 €/lt
    Ad

    0

  2. Organic Mimi Gel Καθαρισμού 300ml

    0

  3. Organic Mimi Body Butter Nutrition & Hydrating Avocado & Shea 100ml

    0

  4. Organic Mimi Στέρεο Σαμπουάν Λάμψης 50gr

    0

  5. Organic Mimi Body Butter Mango & Coffee 200ml

    0

  6. Organic Mimi Body Mist 100ml

    0

  7. Organic Mimi Body Cream Avocado & Guava 200ml
    Κρέμες Σώματος

    Organic Mimi Body Cream Avocado & Guava 200ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    8,98 € 44,9 €/lt
    Ad

    0

  8. Organic Mimi Στέρεο Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 50gr
    Σαμπουάν

    Organic Mimi Στέρεο Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 50gr

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    από4,47 € 89,4 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  9. Organic Mimi Στέρεο Σαμπουάν Όγκου 50gr

    0

  10. Organic Mimi Sunscreen Lotion SPF50 100ml

    0

  11. Organic Mimi Hand Cream Moisturizing Shea & Raspberry 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Organic Mimi Hand Cream Moisturizing Shea & Raspberry 50ml

    Ενυδατική, Για Σκασμένα Χέρια

    3,95 € 79 €/lt

    0

  12. Organic Mimi Recovery Κρέμα Χεριών 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Organic Mimi Recovery Κρέμα Χεριών 50ml

    Ενυδατική & Αναπλαστική, Με Coconut Oil & Βούτυρο Καριτέ

    από4,16 € 83,2 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  13. Organic Mimi Jelly Bathfoam Deep Sleep Camellia & Lotus 200ml
    Αφρόλουτρα

    Organic Mimi Jelly Bathfoam Deep Sleep Camellia & Lotus 200ml

    Αναζωογόνηση/Χαλάρωση, για Σώμα

    8,95 € 44,75 €/lt

    0

  14. Organic Mimi Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας 280ml

    0

  15. Organic Mimi Body Cream Almond & Papaya 200ml
    Κρέμες Σώματος

    Organic Mimi Body Cream Almond & Papaya 200ml

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα

    από8,98 € 44,9 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  16. Organic Mimi Scrub Σώματος 280ml

    0

  17. Organic Mimi Κρέμα Χεριών 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Organic Mimi Κρέμα Χεριών 50ml

    Ενυδατική, Με Βούτυρο Καριτέ

    4,20 € 84 €/lt
    Ad

    0

  18. Organic Mimi Shower Gel 100ml
    Αφρόλουτρα

    Organic Mimi Shower Gel 100ml

    για Σώμα

    από3,85 € 38,5 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  19. Organic Mimi Hand Butter Softening 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Organic Mimi Hand Butter Softening 50ml

    Ενυδατική, Για Σκασμένα Χέρια

    4,20 € 84 €/lt
    Ad

    0

  20. Organic Mimi Στέρεο Σαμπουάν 50gr

    0

  21. Organic Mimi Gel Καθαρισμού 300ml

    0

  22. Organic Mimi Body Cream Deep Hydrating Almond & Cherry 100ml

    0

  23. Organic Mimi - Body Scrub Avocado & Guava 120gr

    0

  24. Organic Mimi Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  25. Organic Mimi Shower Gel 200ml
    Αφρόλουτρα

    Organic Mimi Shower Gel 200ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    8,95 € 44,75 €/lt

    0

  26. Organic Mimi Hair Mask Volume & Shine Argana & Mulberry 200ml

    0

  27. Organic Mimi Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 100ml

    0

  28. Organic Mimi Conditioner 100ml
    Conditioner Μαλλιών

    Organic Mimi Conditioner 100ml

    για Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου

    από3,85 € 38,5 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  29. Organic Mimi Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 100ml

    0

  30. Organic Mimi Shower Gel 100ml
    Αφρόλουτρα

    Organic Mimi Shower Gel 100ml

    Ενυδάτωση, για Σώμα

    3,85 € 38,5 €/lt

    0

  31. Organic Mimi Conditioner 100ml
    Conditioner Μαλλιών

    Organic Mimi Conditioner 100ml

    για Αναδόμηση, Ενυδάτωση, Ενίσχυση όγκου

    από3,85 € 38,5 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  32. Organic Mimi Gel Ποδιών 50ml

    0

  33. Organic Mimi Κρέμα Ποδιών 50ml

    0

  34. Organic Mimi Recovery Κρέμα Χεριών Mango & Basil 50ml

    0

  35. Organic Mimi Body Lotion 100ml
    Κρέμες Σώματος

    Organic Mimi Body Lotion 100ml

    Ενυδάτωση

    από4,50 € 45 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  36. Organic Mimi Body Lotion 100ml

    0

  37. Organic Mimi Κρέμα 100ml
    After Sun

    Organic Mimi Κρέμα 100ml

    Περιοχή Χρήσης: Πρόσωπο & Σώμα

    5,50 € 55 €/lt

    0

  38. Organic Mimi Gel 100ml
    After Sun

    Organic Mimi Gel 100ml

    Περιοχή Χρήσης: Πρόσωπο & Σώμα

    5,50 € 55 €/lt

    0

  39. Organic Mimi Shower Gel 400ml
    Αφρόλουτρα

    Organic Mimi Shower Gel 400ml

    Λάμψη, για Σώμα

    από5,79 € 14,48 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  40. Organic Mimi Body Scrub Coffee & Orange 120gr

    0

  41. Organic Mimi Body Butter Shea & Cocoa 100ml
    Κρέμες Σώματος

    Organic Mimi Body Butter Shea & Cocoa 100ml

    Ενυδάτωση

    από5,88 € 58,8 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  42. Organic Mimi Body Butter Argan & Shea 100ml
    Κρέμες Σώματος

    Organic Mimi Body Butter Argan & Shea 100ml

    Ενυδάτωση

    από5,88 € 58,8 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  43. Organic Mimi Body Cream Deep Hydrating Almond & Verbena 100ml
    Κρέμες Σώματος

    Organic Mimi Body Cream Deep Hydrating Almond & Verbena 100ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    από5,88 € 58,8 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  44. Organic Mimi Body Butter Nutrition & Hydrating Coconut & Shea 100ml

    0

  45. Organic Mimi Body Butter Mango & Shea 100ml

    0

  46. Organic Mimi Body Cream Coconut & Kumquat 200ml
    Κρέμες Σώματος

    Organic Mimi Body Cream Coconut & Kumquat 200ml

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    από8,87 € 44,35 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  47. Organic Mimi - Body Scrub Mango & Pineapple 120gr

    0

  48. Organic Mimi Scrub Σώματος 120gr

    0

  49. Organic Mimi Body Butter Nutrition & Hydrating Avocado & Shea 100ml

    0

  50. Organic Mimi Body Butter Nutrition & Hydrating Shea & Jojoba 100ml
    Κρέμες Σώματος

    Organic Mimi Body Butter Nutrition & Hydrating Shea & Jojoba 100ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    από5,95 € 59,5 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  51. Organic Mimi Αφρόλουτρο 300ml
    Αφρόλουτρα

    Organic Mimi Αφρόλουτρο 300ml

    Καταπράυνση, για Χέρια

    6,50 € 21,67 €/lt

    0

  52. Organic Mimi Αφρόλουτρο 300ml

    0

  53. Organic Mimi Κρέμα Χεριών 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Organic Mimi Κρέμα Χεριών 50ml

    Ενυδατική, Με Βούτυρο Καριτέ

    από4,16 € 83,2 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  54. Organic Mimi Hand Butter Softening 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Organic Mimi Hand Butter Softening 50ml

    Ενυδατική, Για Σκασμένα Χέρια

    από4,20 € 84 €/ltσε 2 καταστήματα

    0