Olivolio Botanics
17 προϊόντα


Κρέμες ΧεριώνOlivolio Botanics Cannabis Κρέμα Χεριών & Νυχιών 150ml
Ενυδατική, Για Σκασμένα Χέρια
9,50 € 63,33 €/lt
Λάδια ΜαλλιώνOlivolio Botanics Cannabis Sativa Seed 90ml
Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας
12,50 € 138,89 €/lt
Μπάρες ΣαπουνιούOlivolio Botanics Cannabis Sativa Seed Oil 100gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
3,00 € 29 €/kg
Κρέμες ΣώματοςOlivolio Botanics Extra Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
10,50 € 42 €/lt- Κρέμες Προσώπου
Olivolio Botanics Rich Ενυδατική Κρέμα 50ml
Ηλικία: 40+, Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Aloe Vera