M-Elite
39 προϊόντα
Καθαριστικά ΠροσώπουM-Elite Donkey Milk Αφρός Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 150ml
7,49 € 49,93 €/lt-5%στα 2+ τεμάχιαAd





- Κρέμες Σώματος
M-Elite Fruit Wokali Body Gel 300ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
6,91 € 23,03 €/lt-5%στα 2+ τεμάχιαAd - Κρέμες Σώματος
M-Elite Fruit Wokali Snail Body Gel 300ml
Κατά των Πανάδων, για Ξηρή Επιδερμίδα
Ad7,80 € 26 €/lt - Serum
M-Elite Donkey Milk 50ml
Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Λάμψη, Με Κολλαγόνο / Γάλα Γαϊδούρας / Βιταμίνη E
Ad - Καθαριστικά Προσώπου
M-Elite Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
9,60 € 66,67 €/lt - Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα
M-Elite Κρέμα Αδυνατίσματος 130ml
Κυτταρίτιδα / Αποσυμφόρηση / Λιποδιάλυση
- Κρέμες Σώματος
M-Elite Snail Body Lotion 550ml
Ενυδάτωση, για Κανονική / Ξηρή Επιδερμίδα
Ad9,50 € 17,27 €/lt - Serum
M-Elite Donkey Milk 50ml
Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Λάμψη, Με Κολλαγόνο / Γάλα Γαϊδούρας / Βιταμίνη E
- Κρέμες Σώματος
M-Elite Snail Body Lotion 550ml
Ενυδάτωση, για Κανονική / Ξηρή Επιδερμίδα
9,50 € 18 €/lt