Lockhart's
29 προϊόντα
Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & ΠομάδεςLockhart's Goon Grease Πηλός Water Based Firm Hold 105gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
Ad22,95 € 218,57 €/kg
Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & ΠομάδεςLockhart's Anti-Gravity Paste 105gr
Μεσαίο Κράτημα, Ματ Αποτέλεσμα
Ad24,95 € 237,62 €/kg
Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & ΠομάδεςLockhart's Paradox Pomade 105gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
18,94 € 188 €/kg
Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & ΠομάδεςLockhart's Fätte Clay Water Based Hair Wax 96g
Δυνατό Κράτημα, για Φυσικό Look, Βάση Νερού
Ad25,95 € 270,31 €/kg

- Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Goon Grease Oil-based Hair Pomade 96g
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Λαδιού
- Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Unorthodox Κερί Water Based Goon Grease 105gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
- Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Matt Clay Hair Wax 96g
Μεσαίο Κράτημα, Ματ, Βάση Λαδιού
19,35 € 210 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Nevermore Matte Paste Hair Wax 96g
Δυνατό Κράτημα, Ματ, Βάση Νερού
20,96 € 227,5 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Death Pomade 105gr
Μεσαίο Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Λαδιού
19,00 € 180,95 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Transcend Wax Clay Hair Wax 96g
Δυνατό Κράτημα, για Φυσικό Look, Βάση Λαδιού
20,96 € 227,5 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Fire And Brimstone Pomade 113gr
Μεσαίο Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Λαδιού
22,00 € 194,69 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Matte Clay Paste 105gr
Μεσαίο Κράτημα, Ματ Αποτέλεσμα
22,00 € 209,52 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Goon Grease Πηλός Water Based Firm Hold 105gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
- Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Fätte Clay Water Based Hair Wax 96g
Δυνατό Κράτημα, για Φυσικό Look, Βάση Νερού