Hegron
10 προϊόντα


Conditioner ΜαλλιώνHegron Creme Voeding Hair Conditioner Restoring Natural Softness Without Rinsing 500ml
για Λάμψη, Ενυδάτωση, Διατήρηση Χρώματος
Ad7,58 € 15,16 €/lt
Conditioner ΜαλλιώνHegron Creme Spoeling Hair Conditioner Restoring Natural Softness 500ml
για Ενυδάτωση
Ad7,58 € 15,16 €/lt
Κρέμες ΣώματοςHegron Rozenglycerine Glycerin Body Cream 350ml
Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα
Ad9,24 € 26,4 €/lt- Conditioner Μαλλιών
Hegron Creme Voeding Hair Conditioner Restoring Natural Softness Without Rinsing 500ml
για Λάμψη, Ενυδάτωση, Διατήρηση Χρώματος
7,58 € 15,8 €/lt - Κρέμες Σώματος
Hegron Rozenglycerine Glycerin Body Cream 350ml
Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα