1. GK Hair Conditioner 1000ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Conditioner 1000ml

    για Λάμψη, Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου

    384,68 € 384,68 €/lt
    Ad

    0

  2. GK Hair Αλουμινόφυλλα

    0

  3. GK Hair Μάσκα Μαλλιών 300ml

    0

  4. GK Hair Gold 250ml
    Σαμπουάν

    GK Hair Gold 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από17,34 € 72,28 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  5. GK Hair PH+ Clarifying 300ml
    Σαμπουάν

    GK Hair PH+ Clarifying 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    18,58 € 61,93 €/lt
    Ad

    0

  6. Smoothing Hair Cream Gk Hair Best Keratin Volume Ml 100

    0

  7. GK Hair Κρέμα για Λείανση 1000ml

    0

  8. Gk Hair Global Keratin Gk Developer 40 Vol 12% 1000ml

    0

  9. GK Hair Ph+ Clarifying 100ml
    Σαμπουάν

    GK Hair Ph+ Clarifying 100ml

    από9,16 € 95,4 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  10. GK Hair Hair Care Set

    0

  11. GK Hair Mπωλ

    0

  12. Global Keratin Global Keratin Hair Accessories Plastic Bag Clear 19 X 27 Cm

    0

  13. GK Hair Χτένα Μαλλιών

    0

  14. Global Keratin Global Keratin Hair Accessories Plastic Bag Clear Small

    0

  15. GK Hair Juvenix 7.7 Sand Blonde
    Βαφές Μαλλιών

    GK Hair Juvenix 7.7 Sand Blonde

    Για Άνδρες

    από8,32 € σε 2 καταστήματα

    0

  16. GK Hair Juvenix 6.91 Iced Chestnut Dark Blonde

    0

  17. GK Hair Anti-Dandruff 250ml
    Σαμπουάν

    GK Hair Anti-Dandruff 250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    26,98 € 107,92 €/lt
    Ad

    0

  18. GK Hair Juvexin 7.13 Ash Golden Blonde

    0

  19. GK Hair Balancing Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Balancing Conditioner 300ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    53,11 € 177,03 €/lt
    Ad

    0

  20. GK Hair Juvenix 5.62 Irisee Red Light Brown

    0

  21. GK Hair Deep Conditioner 1000ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Deep Conditioner 1000ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    114,84 € 114,84 €/lt
    Ad

    0

  22. GK Hair Juvenix 3.6 Dark Red Brown
    Βαφές Μαλλιών

    GK Hair Juvenix 3.6 Dark Red Brown

    Για Άνδρες

    από8,40 € σε 2 καταστήματα

    0

  23. GK Hair ThermalStyleHer Κρέμα Θερμοπροστασίας Μαλλιών κατά του Φριζαρίσματος 100ml

    0

  24. GK Hair Juvexin 6.82 Dark Moka Irisee Blonde

    0

  25. GK Hair Juvenix 9.11 Intense Very Light Ash Blonde

    0

  26. GK Hair Juvenix 6.6 Dark Red Blonde

    0

  27. GK Hair Juvenix 5.4 Light Copper Brown

    0

  28. GK Hair Juvenix 9.99 Almond
    Βαφές Μαλλιών

    GK Hair Juvenix 9.99 Almond

    Για Άνδρες

    από8,40 € σε 2 καταστήματα

    0

  29. GK Hair Juvexin 8.91 Iced Chestnut Light Blonde

    0

  30. GK Hair Juvenix 907 Sand Superlightener

    0

  31. GK Hair Juvenix 9.43 Coffee
    Βαφές Μαλλιών

    GK Hair Juvenix 9.43 Coffee

    Για Άνδρες

    από8,40 € σε 2 καταστήματα

    0

  32. GK Hair Juvenix 9.7 Very Light Sand Blonde

    0

  33. GK Hair Color Shield Conditioner 650ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Color Shield Conditioner 650ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    39,36 € 60,55 €/lt
    Ad

    0

  34. GK Hair Juvenix 8.3 Light Golden Blonde

    0

  35. GK Hair Μάσκα Μαλλιών

    0

  36. GK Hair Juvenix 9.3 Very Light Gold Blonde

    0

  37. Intensive Regenerating Hair Treatment Gk Hair Best Acai 1000 Ml

    0

  38. GK Hair Juvenix 6.22 Intense Irisse

    0

  39. Intensive Hair Treatment Against Frizz Gk Hair Best Coco 300 Ml

    0

  40. GK Hair Juvexin 8.13 Ash Golden Light Blonde

    0

  41. GK Hair Juvenix 8.43 Golden Copper Light Blond

    0

  42. GK Hair Juvexin 1.00 Super Intense Black

    0

  43. GK Hair Juvexin 8.8 Light Brunette Blonde

    0

  44. GK Hair Juvenix 5.93 White Coffee
    Βαφές Μαλλιών

    GK Hair Juvenix 5.93 White Coffee

    Για Άνδρες

    από8,40 € σε 2 καταστήματα

    0

  45. GK Hair Juvexin 7.17 Matt Blonde

    0

  46. GK Hair Juvenix 10.7 Sand Lightest Blonde

    0

  47. GK Hair Juvexin 7.8 Brunette Blonde

    0

  48. GK Hair Juvenix 6.3 Dark Golden Blonde

    0

  49. GK Hair Juvexin 7.93 Amber

    0

  50. GK Hair Juvexin 8.17 Matt Light Blonde

    0

  51. GK Hair Juvenix Green
    Βαφές Μαλλιών

    GK Hair Juvenix Green

    Για Άνδρες

    από8,40 € σε 2 καταστήματα

    0

  52. Δωρεάν μεταφορικά
    GK Hair Conditioner 1000ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Conditioner 1000ml

    για Λάμψη, Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου

    από384,68 € 400,84 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  53. GK Hair Juvexin 5.8 Light Brunette Brown

    0

  54. GK Hair Juvexin 10.21 Irisse Pearl Lightest Blonde

    0

  55. GK Hair Μάσκα Μαλλιών 300ml
    Μάσκες Μαλλιών

    GK Hair Μάσκα Μαλλιών 300ml

    με Κερατίνη

    από141,10 € 485,67 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  56. GK Hair Juvenix Ash
    Βαφές Μαλλιών

    GK Hair Juvenix Ash

    Για Άνδρες

    από8,40 € σε 2 καταστήματα

    0

  57. GK Hair Juvenix 7.3 Golden Blond
    Βαφές Μαλλιών

    GK Hair Juvenix 7.3 Golden Blond

    Για Άνδρες

    από8,40 € σε 2 καταστήματα

    0

  58. GK Hair PH+ Clarifying 300ml
    Σαμπουάν

    GK Hair PH+ Clarifying 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από18,58 € 64,53 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  59. GK Hair Juvexin 5.82 Light Moka Irisee Brown

    0

  60. Δωρεάν μεταφορικά
    GK Hair Κρέμα για Λείανση 1000ml

    0