1. Fraijour Alchemic Ginsenoside 25ml
    Serum

    Fraijour Alchemic Ginsenoside 25ml

    Για Αντιγήρανση, Με Πεπτίδια / Νιασιναμίδη / Πανθενόλη

    19,88 €11,52 €
    Ad

    0

  2. Fraijour Pro Moisture Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 30x1gr

    0

  3. Fraijour Pro-Moisture Intensive Αναπλαστική Κρέμα 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Fraijour Pro-Moisture Intensive Αναπλαστική Κρέμα 50ml

    Συστατικό: Ceramides/Πεπτίδια

    Ad

    0

  4. Fraijour Toning Lotion 500ml
    Toners Προσώπου

    Fraijour Toning Lotion 500ml

    με Centella Asiatica & Υαλουρονικό Οξύ

    24,90 € 26,1 €/lt

    0

  5. Fraijour Μάσκα Προσώπου 75gr
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Fraijour Μάσκα Προσώπου 75gr

    για Ενυδάτωση

    14,90 € 198,67 €/kg
    Ad

    0

  6. Fraijour Alchemic Ginsenoside Συσφικτική Κρέμα 10ml

    0

  7. Fraijour Retin-collagen 3d Toning Face Mist 200ml
    Toners Προσώπου

    Fraijour Retin-collagen 3d Toning Face Mist 200ml

    με Πεπτίδια & Υαλουρονικό Οξύ

    15,90 € 79,5 €/lt
    Ad

    0

  8. Fraijour Alchemic Ginsenoside Συσφικτική Κρέμα 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Fraijour Alchemic Ginsenoside Συσφικτική Κρέμα 50ml

    Συστατικό: Κολλαγόνο/Νιασιναμίδη

    από24,50 € σε 2 καταστήματα

    0

  9. Fraijour Pro Moisture Enzyme Powder Wash Αφρός Καθαρισμού Προσώπου
    Καθαριστικά Προσώπου

    Fraijour Pro Moisture Enzyme Powder Wash Αφρός Καθαρισμού Προσώπου

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή

    0

  10. Fraijour Retin-collagen 3d Συσφικτική Κρέμα 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Fraijour Retin-collagen 3d Συσφικτική Κρέμα 50ml

    Συστατικό: Ρετινόλη/Κολλαγόνο

    από19,90 € σε 3 καταστήματα

    0

  11. Fraijour Retin-Collagen 3D Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 210ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Fraijour Retin-Collagen 3D Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 210ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Μικτή

    22,90 € 71,43 €/lt

    0

  12. Fraijour Original Herb Wormwood Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Fraijour Original Herb Wormwood Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml

    Αντιοξειδωτική δράση / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    από12,50 € 86,87 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  13. Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam 250 Ml

    0

  14. Fraijour Retin Collagen Σετ Περιποίησης για Ενυδάτωση & Καθαρισμό Προσώπου

    0

  15. Fraijour Original Herb Wormwood Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 5ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Fraijour Original Herb Wormwood Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 5ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    από1,00 € 200 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  16. Fraijour Μάσκα Χειλιών Yuzu Honey 12gr
    Lip Masks

    Fraijour Μάσκα Χειλιών Yuzu Honey 12gr

    Overnight δράση, με Πρόπολη & Μέλι

    0

  17. Fraijour Yuzu Honey Capsule Eye Cream 15 Ml
    Κρέμες Ματιών

    Fraijour Yuzu Honey Capsule Eye Cream 15 Ml

    Σύσφιξη/Ενυδάτωση | με Κολλαγόνο

    Ad

    0

  18. Fraijour Alchemic Ginsenoside Herbal Rx Toner 30ml

    0

  19. Fraijour Toner
    Toners Προσώπου

    Fraijour Toner

    με Centella Asiatica & Πανθενόλη

    Ad

    0

  20. Fraijour Alchemic Ginsenoside Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 30ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Fraijour Alchemic Ginsenoside Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 30ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    5,90 € 111,33 €/lt

    0

  21. Fraijour Μάσκα Προσώπου 50ml
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Fraijour Μάσκα Προσώπου 50ml

    για Ενυδάτωση / Απολέπιση / Καθαρισμός

    8,00 € 160 €/lt
    Ad

    0

  22. Fraijour Soothing Clay Face Mask Probiotics 75 Ml

    0

  23. Fraijour Προϊόν Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 80gr
    Καθαριστικά Προσώπου

    Fraijour Προϊόν Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 80gr

    για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    23,50 € 293,75 €/kg
    Ad

    0

  24. Fraijour Retin-collagen 3d Core Lip Oil 3.5ml

    0

  25. Fraijour Retin-collagen 3d Core Eye Cream 15 Ml
    Κρέμες Ματιών

    Fraijour Retin-collagen 3d Core Eye Cream 15 Ml

    Σύσφιξη/Ενυδάτωση | με Κολλαγόνο

    από11,52 € σε 3 καταστήματα

    0

  26. Fraijour Original Herb Wormwood Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 20x5ml

    0

  27. Fraijour Alchemic Ginsenoside Watery Essence Toning Lotion 250ml

    0

  28. Fraijour Yuzu Honey Balm Καθαρισμού Προσώπου 50ml

    0

  29. Fraijour Heartleaf Blemish Moisture Κρέμα κατά των Ατελειών 100ml

    0

  30. Fraijour Alchemic Ginsenoside Herbal Rx Toner 250ml
    Toners Προσώπου

    Fraijour Alchemic Ginsenoside Herbal Rx Toner 250ml

    με Centella Asiatica & Πανθενόλη

    14,90 € 62,12 €/lt

    0

  31. Fraijour Μάσκα Προσώπου 75ml
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Fraijour Μάσκα Προσώπου 75ml

    για Ενυδάτωση / Ερυθρότητα / Καταπράυνση

    14,90 € 123,07 €/lt

    0

  32. Fraijour Yuzu Honey Enriched Ενυδατική Κρέμα 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Fraijour Yuzu Honey Enriched Ενυδατική Κρέμα 50ml

    Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ

    από15,95 € σε 2 καταστήματα

    0

  33. Fraijour Retin-Collagen Ampoule 50ml

    0

  34. Fraijour Heartleaf Blemish Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 250ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Fraijour Heartleaf Blemish Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 250ml

    για Μείωση ερυθρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη

    18,00 € 75,04 €/lt

    0

  35. Fraijour Original Herb Wormwood O2 Maskpack Μάσκα Προσώπου 300ml

    0

  36. Fraijour Yuzu Honey Essential Toner 250 Ml
    Toners Προσώπου

    Fraijour Yuzu Honey Essential Toner 250 Ml

    με Υαλουρονικό Οξύ

    από21,90 € 37,32 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  37. Fraijour Retin-collagen 3d Core Toner 250 Ml
    Toners Προσώπου

    Fraijour Retin-collagen 3d Core Toner 250 Ml

    με Centella Asiatica & Ceramides

    από22,90 € 55,32 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  38. Fraijour Pro Moisture Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 500ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Fraijour Pro Moisture Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 500ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Κανονική/Ξηρή

    24,90 € 40,26 €/lt

    0

  39. Fraijour Alchemic Ginsenoside 25ml
    Serum

    Fraijour Alchemic Ginsenoside 25ml

    Για Αντιγήρανση, Με Πεπτίδια / Νιασιναμίδη / Πανθενόλη

    από11,52 € σε 2 καταστήματα

    0

  40. Fraijour Μάσκα Προσώπου 75gr

    0

  41. Fraijour Retin-collagen 3d Toning Face Mist 200ml
    Toners Προσώπου

    Fraijour Retin-collagen 3d Toning Face Mist 200ml

    με Πεπτίδια & Υαλουρονικό Οξύ

    15,90 € 79,5 €/lt

    0

  42. Fraijour Pro-Moisture Intensive Αναπλαστική Κρέμα 50ml

    0

  43. Fraijour Μάσκα Προσώπου 50ml
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Fraijour Μάσκα Προσώπου 50ml

    για Ενυδάτωση / Απολέπιση / Καθαρισμός

    8,00 € 160 €/lt

    0

  44. Fraijour Yuzu Honey Capsule Eye Cream 15 Ml
    Κρέμες Ματιών

    Fraijour Yuzu Honey Capsule Eye Cream 15 Ml

    Σύσφιξη/Ενυδάτωση | με Κολλαγόνο

    από11,52 € σε 2 καταστήματα

    0

  45. Fraijour Toner
    Toners Προσώπου

    Fraijour Toner

    με Centella Asiatica & Πανθενόλη

    0

  46. Fraijour Προϊόν Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 80gr
    Καθαριστικά Προσώπου

    Fraijour Προϊόν Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 80gr

    για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    23,50 € 293,75 €/kg

    0

  47. Fraijour Retin-Collagen Ampoule 50ml

    0