1. Eleven Australia 3 Minute Repair 1000ml
    Lotion Μαλλιών

    Eleven Australia 3 Minute Repair 1000ml

    Ενδυνάμωση

    Ad

    0

  2. Eleven Australia Miracle Hair Treatment Leave-in 125ml

    0

  3. Eleven Australia Repair My Hair Conditioner 50ml
    Conditioner Μαλλιών

    Eleven Australia Repair My Hair Conditioner 50ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    8,76 € 175,2 €/lt
    Ad

    0

  4. Eleven Australia Hydrate My Hair 50ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia Hydrate My Hair 50ml

    Αντιμετώπιση: Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    5,95 € 119 €/lt

    0

  5. Eleven Australia Miracle Hair Treatment Conditioner 50ml

    0

  6. Eleven Australia Miracle Hair Treatment Shampoo 50ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia Miracle Hair Treatment Shampoo 50ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    5,95 € 119 €/lt

    0

  7. Eleven Australia Smooth Me Now Conditioner 50ml

    0

  8. Eleven Australia Smooth Me Now 50ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia Smooth Me Now 50ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    5,95 € 119 €/lt

    0

  9. Eleven Australia Hydrate My Hair Conditioner 50ml

    0

  10. Eleven Australia Gentle Hydrate Conditioner 70gr
    Conditioner Μαλλιών

    Eleven Australia Gentle Hydrate Conditioner 70gr

    για Ενυδάτωση

    από15,69 € 233,57 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  11. Eleven Australia Texturizer 200ml
    Hair Spray

    Eleven Australia Texturizer 200ml

    για Διαμόρφωση, με Βούτυρο Καριτέ

    21,95 € 109,75 €/lt

    0

  12. Eleven Australia Miracle Serum Μαλλιών 125ml

    0

  13. Eleven Australia My Hair 300ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia My Hair 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    21,95 € 73,17 €/lt

    0

  14. Eleven Australia I Want Body Conditioner 300ml

    0

  15. Eleven Australia Spray Θερμοπροστασίας Μαλλιών για Ενίσχυση & Διάρκεια Χρώματος 200ml

    0

  16. Eleven Australia Λακ 300ml
    Hair Spray

    Eleven Australia Λακ 300ml

    για Anti-frizz δράση, με Πανθενόλη

    21,95 € 73,17 €/lt

    0

  17. Eleven Australia Smooth Me Now Conditioner 300ml

    0

  18. Eleven Australia Keep My Color Leave in Conditioner 200ml

    0

  19. Eleven Australia Repair My Hair 300ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia Repair My Hair 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    21,95 € 73,17 €/lt

    0

  20. Eleven Australia Hold Paste 85gr
    Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες

    Eleven Australia Hold Paste 85gr

    Δυνατό Κράτημα, Ματ, Βάση Νερού

    21,95 € 258,24 €/kg

    0

  21. Eleven Australia Hair 300ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia Hair 300ml

    Αντιμετώπιση: Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    21,95 € 60 €/lt

    0

  22. Eleven Australia Miracle Hair Mask 200ml

    0

  23. Eleven Australia Σαμπουάν Ενυδάτωσης 300ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia Σαμπουάν Ενυδάτωσης 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    21,95 € 73,17 €/lt

    0

  24. Eleven Australia Dry Finish Λακ 178ml
    Hair Spray

    Eleven Australia Dry Finish Λακ 178ml

    για Anti-frizz δράση

    21,95 € 123,32 €/lt

    0

  25. Eleven Australia Matte Texture Κερί 85gr

    0

  26. Eleven Australia Κρέμα Μαλλιών για Διαμόρφωση με Μέτριο Κράτημα 85gr

    0

  27. Eleven Australia Hydrate My Hair Conditioner 300ml

    0

  28. Eleven Australia Repair My Hair Conditioner 200ml
    Conditioner Μαλλιών

    Eleven Australia Repair My Hair Conditioner 200ml

    για Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου

    21,95 € 109,75 €/lt

    0

  29. Eleven Australia I Want Body Αφρός Μαλλιών Όγκος Volume Foam 200ml

    0

  30. Eleven Australia Conditioner 300ml

    0

  31. Eleven Australia Extra Hold Πηλός 85gr

    0

  32. Eleven Australia 3 Minute Repair Rinse Out Treatment 500ml

    0

  33. Eleven Australia I Want Body 300ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia I Want Body 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    21,95 € 55,5 €/lt

    0

  34. Eleven Australia Keep My 300ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia Keep My 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    21,95 € 73,17 €/lt

    0

  35. Eleven Australia Keep My Conditioner 300ml

    0

  36. Eleven Australia Heat Styling Protection Spray 200ml

    0

  37. Eleven Australia Keep My Color 300ml
    Σαμπουάν

    Eleven Australia Keep My Color 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    21,95 € 51,67 €/lt

    0

  38. Eleven Australia Give Me Hold Hairspray 400ml
    Hair Spray

    Eleven Australia Give Me Hold Hairspray 400ml

    για Anti-frizz δράση, με Πανθενόλη

    από32,29 € 84,1 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  39. Eleven Australia Wash Woof Duo
    Σαμπουάν

    Eleven Australia Wash Woof Duo

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    34,95 € 69,9 €/lt

    0

  40. Eleven Australia Conditioner 300ml

    0

  41. Eleven Australia Colour Pop Volume Trio Holiday Gift Set

    0

  42. Eleven Australia Colour Pop Repair Trio Holiday Gift Set

    0

  43. Eleven Australia Colour Pop Blond Trio Holiday Gift Set

    0

  44. Eleven Australia Miracle 100ml

    0

  45. Eleven Australia 3 Minute Repair 1000ml

    0

  46. Eleven Australia Repair My Hair Conditioner 50ml
    Conditioner Μαλλιών

    Eleven Australia Repair My Hair Conditioner 50ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    8,76 € 182,6 €/lt

    0