1. Ελάα Σπλέντιτ Σαπούνι Ξυρίσματος 200gr

    0

  2. Ελάα Choco Chinammon 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Choco Chinammon 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,00 € 10 €/kg

    0

  3. Ελάα Σαπούνι Ελαιολάδου 200gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Σαπούνι Ελαιολάδου 200gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,30 € 6 €/kg

    0

  4. Ελάα Chamomile Scent 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Chamomile Scent 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    1,00 € 10 €/kg

    0

  5. Ελάα Olive Oil Soap 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Olive Oil Soap 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,00 € 10 €/kg

    0

  6. Ελάα Jasmine Scent 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Jasmine Scent 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,00 € 10 €/kg

    0

  7. Ελάα Milk Almond 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Milk Almond 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,00 € 10 €/kg

    0

  8. Ελάα Μπάρα Σαπουνιού με Ελαιόλαδο 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Μπάρα Σαπουνιού με Ελαιόλαδο 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,00 € 7 €/kg

    0

  9. Ελάα Rose Scent 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Rose Scent 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,00 € 10 €/kg

    0

  10. Ελάα Olive Oil Soap 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Olive Oil Soap 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,00 € 10 €/kg

    0

  11. Ελάα Olive Oil Soap 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Olive Oil Soap 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    1,50 € 26 €/kg

    0

  12. Ελάα Olive Oil Soap 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Olive Oil Soap 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,90 € 19 €/kg

    0

  13. Ελάα Σαπούνι Ελαιολάδου 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Σαπούνι Ελαιολάδου 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    0,70 € 7 €/kg

    0

  14. Ελάα Calendula 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Calendula 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,00 € 10 €/kg

    0

  15. Ελάα Honey Scent 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Honey Scent 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,00 € 10 €/kg

    0

  16. Ελάα Aloe Vera 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Aloe Vera 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,50 € 26 €/kg

    0

  17. Ελάα Rose 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Rose 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο / Μαλλιά, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    2,60 € 26 €/kg

    0

  18. Ελάα Autumn Seasons 110gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Autumn Seasons 110gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    3,90 € 35,46 €/kg

    0

  19. Ελάα Spring Seasons 110gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Spring Seasons 110gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    3,90 € 35,46 €/kg

    0

  20. Ελάα Winter Seasons 110gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Ελάα Winter Seasons 110gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    3,90 € 35,46 €/kg

    0

  21. Ελάα Σπλέντιτ Σαπούνι Ξυρίσματος 200gr

    0