Alterna
67 προϊόντα
ΣαμπουάνAlterna Meltaway Rinse Micellar Cleanser 101ml
Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Ad22,84 € 226,14 €/lt
Conditioner ΜαλλιώνAlterna My Hair My Canvas Restore Jelly Fix Repair Booster Regenerating Gel Hair Conditioner 50ml
για Ενυδάτωση, Λάμψη, Αναδόμηση
Ad24,06 € 481,2 €/lt
ΣαμπουάνAlterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold 250ml
Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα
35,40 € 141,6 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαAd

- Conditioner Μαλλιών
Alterna Caviar Restructuring Bond Conditioner 250ml
για Ενυδάτωση, Λάμψη, Αναδόμηση
- Conditioner Μαλλιών
Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 250ml
για Ενυδάτωση, Διατήρηση Χρώματος, Λάμψη
- Αμπούλες Μαλλιών
Alterna Caviar Exfoliating Scalp Treatment 12x15ml Αμπούλες 12x15ml
για Πιτυρίδα
17,99 €13,22 €-22%πτώση τιμής - Λάδια Μαλλιών
Alterna Caviar Anti-Age Moisture Intense Oil Creme 125ml
Δράση: Ενυδάτωση
25,20 € 201,6 €/lt - Conditioner Μαλλιών
Alterna Caviar Anti-aging Leave in Conditioner 100ml
για Ενυδάτωση
28,00 € 280 €/lt - Conditioner Μαλλιών
Alterna Caviar Aging Conditioner 40ml
για Αναδόμηση, Ενυδάτωση, Ενίσχυση όγκου
6,90 € 172,5 €/lt - Σαμπουάν
Alterna Caviar Anti-aging Restructuring Bond 40ml
Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα
7,63 € 190,75 €/lt - Σαμπουάν
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 40ml
Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά
7,63 € 189,25 €/lt - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Alterna Caviar Style Grit Paste 52gr
Μεσαίο Κράτημα, για Φυσικό Look
19,50 € 375 €/kg - Σαμπουάν
Alterna Caviar Anti-aging Moisture Intense Oil Creme Shamp 250ml
Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
29,40 € 117,6 €/lt - Conditioner Μαλλιών
Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Conditioner 250ml
για Διατήρηση Χρώματος
- Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Alterna Μάσκα Προσώπου
για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση
από29,75 € σε 3 καταστήματα - Conditioner Μαλλιών
Alterna My Hair My Canvas Restore Jelly Fix Repair Booster Regenerating Gel Hair Conditioner 50ml
για Ενυδάτωση, Λάμψη, Αναδόμηση
- Serum Μαλλιών
Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Scalp Serum 50ml
για Ενδυνάμωση
από30,43 € σε 4 καταστήματα