1. Kérastase Genesis Fondant Renforcateur Conditioner 200ml

    0

  2. Kérastase Chroma Absolu Cica Chroma Conditioner 200ml

    Kérastase Chroma Absolu Cica Chroma Conditioner 200ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    από25,42 € 127,1 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  3. Kérastase Gloss Absolu Conditioner 250ml

    0

  4. Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Conditioner 200ml

    Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Conditioner 200ml

    για Αναδόμηση, Λάμψη, κατά της Ψαλίδας

    26,49 € 132,45 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  5. Kérastase Premiere Conditioner 200ml

    Kérastase Premiere Conditioner 200ml

    για Ενυδάτωση

    33,01 € 165,05 €/lt
    Ad

    0

  6. Kérastase Curl Manifesto Conditioner

    Kérastase Curl Manifesto Conditioner

    για Ενυδάτωση, Anti-frizz

    Ποσότητα: 150 / 250 ml
    28,40 € 113,6 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  7. Blond Absolu Conditioner Cicaflash Με Υαλουρονικό Οξύ 250ml

    0

  8. Kérastase Symbiose Conditioner 200ml

    Kérastase Symbiose Conditioner 200ml

    κατά της Πιτυρίδας

    από25,00 € 125 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  9. Kérastase Gloss Absolu Conditioner

    0

  10. Kérastase Blonde Guard Leave in Conditioner

    0

  11. Kérastase Nutritive Conditioner 200ml

    Kérastase Nutritive Conditioner 200ml

    για Ενυδάτωση

    22,74 € 113,7 €/lt

    0

  12. Kérastase Genesis Fondant Renforcateur Conditioner 75ml

    Kérastase Genesis Fondant Renforcateur Conditioner 75ml

    για Ενυδάτωση, Τριχόπτωση

    14,20 € 189,33 €/lt

    0

  13. Kérastase Nutritive Conditioner 75ml

    Kérastase Nutritive Conditioner 75ml

    για Ενυδάτωση, Ενίσχυση όγκου, Εύκολο ξεμπέρδεμα

    από12,48 € 166,4 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  14. Kérastase Genesis Fondant Renforcateur Conditioner 200ml

    Kérastase Genesis Fondant Renforcateur Conditioner 200ml

    για Τριχόπτωση

    από26,40 € 132 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  15. Kérastase Gloss Absolu Conditioner 250ml

    Kérastase Gloss Absolu Conditioner 250ml

    για Anti-frizz

    από31,00 € 124 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  16. Kérastase Premiere Conditioner 200ml

    Kérastase Premiere Conditioner 200ml

    για Ενυδάτωση

    από30,90 € 154,5 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  17. Kérastase Nutritive Conditioner 200ml

    Kérastase Nutritive Conditioner 200ml

    για Αναδόμηση, Εύκολο ξεμπέρδεμα, Ενίσχυση όγκου

    23,99 € 119,95 €/lt
    Ad

    0

  18. Blond Absolu Conditioner Cicaflash Με Υαλουρονικό Οξύ 250ml

    0

  19. Kérastase Nutritive Conditioner 200ml

    Kérastase Nutritive Conditioner 200ml

    για Αναδόμηση, Εύκολο ξεμπέρδεμα, Ενίσχυση όγκου

    από23,38 € 116,9 €/ltσε 8 καταστήματα

    0