1. REF Intense Hydrate Conditioner 1000ml

    0

  2. REF Ultimate Conditioner 1000ml

    REF Ultimate Conditioner 1000ml

    για Αναδόμηση

    από52,70 € 52,7 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  3. REF Cool Silver Conditioner 245ml

    0

  4. REF Conditioner 1000ml

    REF Conditioner 1000ml

    για Ενίσχυση όγκου

    από52,70 € 52,7 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  5. REF Weightless Conditioner

    0

  6. REF Intense Conditioner 200ml

    REF Intense Conditioner 200ml

    για Ενυδάτωση

    24,41 € 122,05 €/lt

    0

  7. REF Colour Conditioner 200ml

    REF Colour Conditioner 200ml

    για Αναδόμηση, Διατήρηση Χρώματος, Λάμψη

    31,03 € 155,15 €/lt

    0

  8. REF Colour Conditioner 200ml

    REF Colour Conditioner 200ml

    για Διατήρηση Χρώματος, Ενυδάτωση

    31,03 € 155,15 €/lt

    0

  9. REF Colour Conditioner 200ml

    REF Colour Conditioner 200ml

    για Ενυδάτωση, Διατήρηση Χρώματος, Λάμψη

    31,03 € 155,15 €/lt

    0

  10. REF Conditioner 1000ml

    REF Conditioner 1000ml

    για Ενυδάτωση, Λάμψη, Αναδόμηση

    52,03 € 52,03 €/lt

    0

  11. REF Conditioner 1000ml

    REF Conditioner 1000ml

    για Ενίσχυση όγκου

    52,70 € 52,7 €/lt

    0

  12. REF Cool Conditioner 600ml

    REF Cool Conditioner 600ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    41,76 € 69,6 €/lt

    0

  13. REF Ultimate Conditioner 600ml

    REF Ultimate Conditioner 600ml

    για Λάμψη, Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου

    36,51 € 60,85 €/lt

    0

  14. REF Cool Conditioner

    0

  15. REF Illuminate Colour Conditioner 600ml

    REF Illuminate Colour Conditioner 600ml

    για Ενυδάτωση, Λάμψη, Αναδόμηση

    41,76 € 69,6 €/lt

    0

  16. REF Ultimate Conditioner 100ml

    REF Ultimate Conditioner 100ml

    για Ενυδάτωση, Λάμψη, Αναδόμηση

    από16,50 € 165 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  17. REF Ultimate Repair Conditioner 245ml

    REF Ultimate Repair Conditioner 245ml

    για Αναδόμηση, Ενυδάτωση, Λάμψη

    από18,71 € 76,37 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  18. REF Illuminate Colour Conditioner 245ml

    REF Illuminate Colour Conditioner 245ml

    για Λάμψη, Διατήρηση Χρώματος, Αναδόμηση

    από25,79 € 105,27 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  19. REF Illuminate Colour Conditioner 100ml

    REF Illuminate Colour Conditioner 100ml

    για Διατήρηση Χρώματος, Ενυδάτωση, Αναδόμηση

    18,48 € 184,8 €/lt

    0

  20. REF Illuminate Colour Conditioner 1000ml

    REF Illuminate Colour Conditioner 1000ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    από52,70 € 52,7 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  21. REF Weightless Volume Conditioner 245ml

    REF Weightless Volume Conditioner 245ml

    για Ενίσχυση όγκου

    από25,79 € 105,27 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  22. REF Illuminate Colour Conditioner 2000ml

    REF Illuminate Colour Conditioner 2000ml

    για Λάμψη, Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου

    72,84 € 36,42 €/lt

    0

  23. REF Intense Hydrate Conditioner

    0

  24. REF Cool Silver Conditioner 245ml

    REF Cool Silver Conditioner 245ml

    από19,27 € 78,65 €/ltσε 4 καταστήματα

    0