1. Dr. Althea Pore Refresh Grinding Balm Καθαρισμού Προσώπου 50ml

    Dr. Althea Pore Refresh Grinding Balm Καθαρισμού Προσώπου 50ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ευαίσθητη

    14,50 € 290 €/lt
    Ad

    0

  2. Dr. Althea Balm Καθαρισμού Προσώπου 50ml

    Dr. Althea Balm Καθαρισμού Προσώπου 50ml

    για Ενυδάτωση / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    από9,49 € 189,8 €/ltσε 38 καταστήματα

    0

  3. Dr Althea Gentle Pore Cleansing Oil 150 Ml Deep Cleansing Pore Tightening Oil

    Dr Althea Gentle Pore Cleansing Oil 150 Ml Deep Cleansing Pore Tightening Oil

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Μικτή/Ξηρή

    21,90 € 146 €/lt
    Ad

    0

  4. Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 140ml

    Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 140ml

    για Ενυδάτωση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ακνεϊκή

    από10,33 € 73,79 €/ltσε 23 καταστήματα

    0

  5. Dr. Althea Green Relief Amino Gel Καθαρισμού Προσώπου 100ml

    Dr. Althea Green Relief Amino Gel Καθαρισμού Προσώπου 100ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Μικτή/Λιπαρή

    από9,04 € 90,4 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  6. Dr. Althea Gentle Pore Vegan Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 150ml

    Dr. Althea Gentle Pore Vegan Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 150ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Καταπράυνση

    16,50 € 110 €/lt

    0

  7. Dr. Althea Pore Refresh Grinding Balm

    Dr. Althea Pore Refresh Grinding Balm

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ευαίσθητη

    από18,50 € σε 3 καταστήματα

    0

  8. Dr. Althea Pore Refresh Grinding Balm Καθαρισμού Προσώπου 50ml

    Dr. Althea Pore Refresh Grinding Balm Καθαρισμού Προσώπου 50ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ευαίσθητη

    από11,17 € 223,4 €/ltσε 22 καταστήματα

    0

  9. Dr Althea Gentle Pore Cleansing Oil 150 Ml Deep Cleansing Pore Tightening Oil

    Dr Althea Gentle Pore Cleansing Oil 150 Ml Deep Cleansing Pore Tightening Oil

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Μικτή/Ξηρή

    από17,80 € 118,67 €/ltσε 9 καταστήματα

    0