1. Froika Ac Sal Foam Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Ac Sal Foam Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    10,96 € 54,8 €/lt
    Ad

    0

  2. Froika Sensitive Foaming Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Sensitive Foaming Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Μείωση ερυθρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    από7,63 € 38,15 €/ltσε 30 καταστήματα

    0

  3. Froika Sensitive Foaming Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    Froika Sensitive Foaming Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    για Μείωση ερυθρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    11,45 € 28,63 €/lt
    Ad

    0

  4. Froika Hyaluronic Moist Wash Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Hyaluronic Moist Wash Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ακνεϊκή

    από8,47 € 42,35 €/ltσε 30 καταστήματα

    0

  5. Froika Hyaluronic Moist Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    Froika Hyaluronic Moist Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή

    10,40 € 26 €/lt
    Ad

    0

  6. Froika AC Liquid Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    Froika AC Liquid Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    από9,50 € 23,75 €/ltσε 37 καταστήματα

    0

  7. Froika DS Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika DS Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Λάμψη, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ευαίσθητη

    10,49 € 52,45 €/lt
    Ad

    0

  8. Froika Hyaluronic Moist Bi-Phase Micellar Water Ντεμακιγιάζ 400ml

    Froika Hyaluronic Moist Bi-Phase Micellar Water Ντεμακιγιάζ 400ml

    για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Μικτή/Ξηρή

    από10,07 € 25,18 €/ltσε 30 καταστήματα

    0

  9. Froika AC Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml

    Froika AC Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    από8,44 € 42,2 €/ltσε 22 καταστήματα

    0

  10. Froika AC Hydra Cleansing Cream Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika AC Hydra Cleansing Cream Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Καταπράυνση / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ξηρή

    από8,58 € 42,9 €/ltσε 25 καταστήματα

    0

  11. Froika Hyaluronic Moist Micellar Water Ντεμακιγιάζ 400ml

    Froika Hyaluronic Moist Micellar Water Ντεμακιγιάζ 400ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    από9,26 € 23,15 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  12. Froika Hyaluronic Moist Bi-Phase Eyes Micellar Water Ντεμακιγιάζ 150ml

    Froika Hyaluronic Moist Bi-Phase Eyes Micellar Water Ντεμακιγιάζ 150ml

    για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ακνεϊκή

    από8,26 € 55,07 €/ltσε 23 καταστήματα

    0

  13. Froika Hyaluronic Moist Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml

    Froika Hyaluronic Moist Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml

    για Ενυδάτωση / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ακνεϊκή

    από8,03 € 40,15 €/ltσε 25 καταστήματα

    0

  14. Froika Hyaluronic Cleansing Lotion Ντεμακιγιάζ 200ml

    Froika Hyaluronic Cleansing Lotion Ντεμακιγιάζ 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Αφυδατωμένη

    από9,81 € 49,05 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  15. Froika Sensitive Cleansing Lotion Ντεμακιγιάζ 200ml

    Froika Sensitive Cleansing Lotion Ντεμακιγιάζ 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Μείωση ερυθρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    από12,60 € 63 €/ltσε 20 καταστήματα

    0

  16. Froika Dermosoft Plus Liquid Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Dermosoft Plus Liquid Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ευαίσθητη

    από9,16 € 45,8 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  17. Froika AC Sal Wash Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika AC Sal Wash Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Κατά των ατελειών / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    8,30 € 41,5 €/lt
    Ad

    0

  18. Froika Special Hydratant Milk Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Special Hydratant Milk Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Αφυδατωμένη

    από11,25 € 56,25 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  19. Froika Hyaluronic Foam Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Hyaluronic Foam Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ακνεϊκή

    8,97 € 44,85 €/lt
    Ad

    0

  20. Froika Ac Sal Foam Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Ac Sal Foam Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    από9,10 € 45,5 €/ltσε 36 καταστήματα

    0

  21. Froika Dermosoft Liquid Extra Pure Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Dermosoft Liquid Extra Pure Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ακνεϊκή

    11,47 € 57,35 €/lt
    Ad

    0

  22. Froika Sensitive Foaming Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    Froika Sensitive Foaming Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    για Μείωση ερυθρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    από8,96 € 22,4 €/ltσε 26 καταστήματα

    0

  23. Froika AC Liquid Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika AC Liquid Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    7,98 € 39,9 €/lt
    Ad

    0

  24. Froika Hyaluronic Moist Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    Froika Hyaluronic Moist Gel Καθαρισμού Προσώπου 400ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή

    από9,80 € 24,5 €/ltσε 38 καταστήματα

    0

  25. Froika DS Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika DS Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Λάμψη, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ευαίσθητη

    από9,10 € 45,5 €/ltσε 32 καταστήματα

    0

  26. Froika AC Sal Wash Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika AC Sal Wash Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Κατά των ατελειών / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    από7,16 € 35,8 €/ltσε 44 καταστήματα

    0

  27. Froika Hyaluronic Foam Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Hyaluronic Foam Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ακνεϊκή

    από8,77 € 43,85 €/ltσε 39 καταστήματα

    0

  28. Froika Dermosoft Liquid Extra Pure Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika Dermosoft Liquid Extra Pure Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ακνεϊκή

    από9,85 € 49,25 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  29. Froika AC Liquid Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    Froika AC Liquid Cleanser Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    από7,80 € 39 €/ltσε 41 καταστήματα

    0

Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ