
Neostrata Restore PHA Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml
Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Αφυδατωμένη/Ευαίσθητη
Ad20,94 € 104,7 €/lt
Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash 20/AHA Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 100ml
Αντιοξειδωτική δράση / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

Neostrata Resurface Glycolic Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 125ml
Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
Ad31,63 € 253,04 €/lt

Neostrata Mandelic Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
Ad22,42 € 112,1 €/lt
Neostrata Enlighten Ultra Brightening Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 100ml
για Λάμψη / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

Neostrata Clarify Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml
Κατά των ατελειών / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Κανονική/Λιπαρή
28,44 € 142,2 €/ltNeostrata Mandelic Clarifying Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
Neostrata Enlighten Ultra Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 100ml
για Λάμψη / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
Neostrata Enlighten Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 100ml
για Λάμψη / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
31,74 € 317,4 €/ltNeostrata Restore Facial Cleanser 4 PHA Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
22,00 € 110 €/ltNeostrata Restore PHA Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml
Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Αφυδατωμένη/Ευαίσθητη
Neostrata Resurface Glycolic Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 125ml
Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
Neostrata Mandelic Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή