

Kalliston Olive Leaf & Donkey Milk Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή

Kalliston Μπάρα Σαπουνιού Καθαρισμού Προσώπου 85gr
για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή
Ad4,03 € 47,41 €/kg
Kalliston Konjac Aloe Σφουγγάρια Konjac Καθαρισμού Προσώπου 0.1gr
Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
5,50 € 55.000 €/kg
Kalliston Konjac Detox Σφουγγάρια Konjac Καθαρισμού Προσώπου 0.1gr
Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
5,50 € 55.000 €/kg
Kalliston Activated Carbon Μπάρα Σαπουνιού Καθαρισμού Προσώπου 110gr
Αντιοξειδωτική δράση / Αντιγήρανση
4,00 € 36,36 €/kg
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ