1. Wella Ultimate 1000ml

    Wella Ultimate 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    32,00 € 32 €/lt
    Ad

    0

  2. Wella Professionals Fusion 1000ml

    Wella Professionals Fusion 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    23,20 € - 26,90 € από 23,2 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  3. Wella Nutri Enrich Goji Berry 300ml

    0

  4. Wella Invigo

    Wella Invigo

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    Συσκευασία: 500 / 1000 ml
    20,05 € - 33,46 € από 20,05 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  5. Wella Professionals Fusion Intense Repair 250ml

    Wella Professionals Fusion Intense Repair 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    11,50 € 46 €/lt
    Ad

    0

  6. Wella Ultimate Color 1000ml

    Wella Ultimate Color 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από34,07 € 34,07 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  7. Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive 300ml

    Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive 300ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Κνησμό

    10,89 € 36,3 €/lt
    Ad

    0

  8. Wella Professionals Invigo Blonde Recharge Cool Blond 500ml

    Wella Professionals Invigo Blonde Recharge Cool Blond 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από14,97 € 29,94 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  9. Wella Elements Renewing

    0

  10. Wella Ultimate Repair

    Wella Ultimate Repair

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 50 / 100 / 250 / 1000 ml
    3,84 € - 54,11 € από 30,51 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  11. Wella Invigo Blonde Recharge

    Wella Invigo Blonde Recharge

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 300 / 1000 ml
    8,64 € - 35,23 € από 29,33 €/ltσε 14 καταστήματα

    0

  12. Wella Elements

    Wella Elements

    Συσκευασία: 250 / 1000 ml
    9,00 € - 30,00 € από 30 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  13. Wella Utimate Smooth 1000ml

    Wella Utimate Smooth 1000ml

    από32,89 € 32,89 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  14. Wella Invigo Color Brilliance Coarse 1000ml

    Wella Invigo Color Brilliance Coarse 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από18,40 € 18,4 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  15. Wella Invigo Blonde Recharge Cool Blonde 250ml

    Wella Invigo Blonde Recharge Cool Blonde 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    15,00 € - 19,64 € από 60 €/lt

    0

  16. Wella Invigo Sun After Sun 300ml

    Wella Invigo Sun After Sun 300ml

    από9,88 € 32,93 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  17. Wella Motion 1000ml

    Wella Motion 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Ad

    0

  18. Wella Professionals Nutricurls Curl Medium

    Wella Professionals Nutricurls Curl Medium

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    Συσκευασία: 250 / 1000 ml
    9,12 € - 23,38 € από 22,3 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  19. Wella Ultimate Color 100ml

    Wella Ultimate Color 100ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Ad

    0

  20. Wella Professionals Invigo Scalp Balance 1000ml

    Wella Professionals Invigo Scalp Balance 1000ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό

    από18,91 € 18,91 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  21. Wella Invigo Color Brilliance Coarse Hair 250ml

    Wella Invigo Color Brilliance Coarse Hair 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Ad

    0

  22. Wella Invigo Color Brilliance Fine to Medium Hair

    Wella Invigo Color Brilliance Fine to Medium Hair

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 300 / 950 / 1000 ml
    8,64 € - 32,50 € από 23 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  23. Wella Sp Clear Scalp Gentle 250ml

    Wella Sp Clear Scalp Gentle 250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα

    15,26 € 61,04 €/lt
    Ad

    0

  24. Wella Elements Calming Refill 1000ml

    Wella Elements Calming Refill 1000ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Ξηροδερμία

    19,60 € - 21,90 € από 19,6 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  25. Wella Fusion

    Wella Fusion

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 50 / 950 ml
    2,88 € - 43,84 € από 46,15 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  26. Wella Professionals Invigo 300ml

    Wella Professionals Invigo 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    από9,12 € 30,4 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  27. Wella Profesionnals Invigo Blonde Recharge 1000ml

    Wella Profesionnals Invigo Blonde Recharge 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    21,50 € - 23,58 € από 21,5 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  28. Wella Reveal Oil Reflections 1000ml

    Wella Reveal Oil Reflections 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από27,48 € 27,48 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  29. Wella Oil Reflections Luminous Reveal

    0

  30. Wella Elements Renewing Gentle Refill 1000ml

    Wella Elements Renewing Gentle Refill 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    23,40 € - 35,00 € από 21,3 €/lt

    0

  31. Wella Invigo Color Brilliance Fine / Normal Hair 1000ml

    Wella Invigo Color Brilliance Fine / Normal Hair 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    45,00 € 45 €/lt

    0

  32. Wella Ultimate Smooth

    0

  33. Wella Elements Renewing All Types 30ml

    Wella Elements Renewing All Types 30ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    4,50 € 150 €/lt
    Ad

    0

  34. Wella Elements Renewing Gentle

    Wella Elements Renewing Gentle

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 250 / 1000 ml
    9,00 € - 27,00 € από 27 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  35. Wella Invigo Balance Clean Scalp 250ml

    Wella Invigo Balance Clean Scalp 250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    12,67 € 50,68 €/lt
    Ad

    0

  36. Wella Color Motion+

    Wella Color Motion+

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 50 / 250 / 1000 ml
    3,36 € - 29,27 € από 21 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  37. Wella SP Color Save 250ml

    Wella SP Color Save 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    16,00 € 64 €/lt
    Ad

    0

  38. Wella Professionals Fusion Intense Repair 250ml

    Wella Professionals Fusion Intense Repair 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    11,35 € - 11,50 € από 41,2 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  39. Wella Sp 1000ml

    Wella Sp 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Ad

    0

  40. Wella Luminous Reveal 250ml

    Wella Luminous Reveal 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 36 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  41. Wella Invigo Nutri-enrich

    0

  42. Wella Invigo Nutri Enrich 1000ml

    Wella Invigo Nutri Enrich 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    από21,00 € 21 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  43. Wella SP Hydrate 1000ml

    Wella SP Hydrate 1000ml

    Αντιμετώπιση: Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    17,00 € - 31,57 € από 16,67 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  44. Wella SP Luxe Oil 1000ml

    Wella SP Luxe Oil 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    17,65 € - 41,51 € από 17,65 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  45. Wella Invigo Senso Calm Sensitive 1000ml

    Wella Invigo Senso Calm Sensitive 1000ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Κνησμό

    από19,40 € 19,4 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  46. Wella Professionals Color Motion+

    Wella Professionals Color Motion+

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 100 / 500 ml
    5,76 € - 15,67 € από 32,4 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  47. Wella Oil Reflections 250ml

    Wella Oil Reflections 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από8,64 € 34,56 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  48. Wella Elements Renewing

    Wella Elements Renewing

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 30 / 250 / 500 / 1000 ml
    15,50 € - 30,00 € από 23,5 €/lt

    0

  49. Wella Invigo Scalp Balance 300ml

    Wella Invigo Scalp Balance 300ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ευαίσθητο Τριχωτό

    από9,00 € 30 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  50. Wella Ultimate 1000ml

    Wella Ultimate 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    από30,61 € 30,61 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  51. Wella Professionals Invigo Nutri-enrich 100ml

    Wella Professionals Invigo Nutri-enrich 100ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    από4,99 € 49,9 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  52. Wella Nutricurls

    Wella Nutricurls

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    Συσκευασία: 250 / 1000 ml
    9,00 € - 30,00 € από 24,88 €/lt

    0

  53. Wella Fusion Intense Repair 500ml

    Wella Fusion Intense Repair 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    22,40 €17,25 € - 17,39 € από 34,5 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  54. Wella Nutri Enrich Goji Berry 300ml

    Wella Nutri Enrich Goji Berry 300ml

    από8,64 € 28,8 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  55. Wella Nutricurls 250ml

    Wella Nutricurls 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    21,22 € 84,88 €/lt

    0

  56. Wella Invigo Balance Senso Calm 1000ml

    Wella Invigo Balance Senso Calm 1000ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    32,80 € 32,8 €/lt

    0

  57. Wella Professionals Fusion Intense Repair 250ml

    Wella Professionals Fusion Intense Repair 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από8,64 € 34,56 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  58. Wella Ultimate Color

    Wella Ultimate Color

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 50 / 100 / 250 ml
    4,80 € - 13,99 € από 55,96 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  59. Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive 300ml

    Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive 300ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Κνησμό

    από9,00 € 30 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  60. Wella Motion

    Wella Motion

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 50 / 1000 ml
    4,59 € - 3.359,32 € από 25,54 €/ltσε 10 καταστήματα

    0