1. Lavera Σαμπουάν 250ml

    Lavera Σαμπουάν 250ml

    από5,95 € 23,8 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  2. Lavera Basis Sensitive Moisture & Care 250ml

    Lavera Basis Sensitive Moisture & Care 250ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό

    από5,90 € 23,6 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  3. Lavera Volume & Strength 250ml

    Lavera Volume & Strength 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από6,82 € 27,28 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  4. Lavera Colour & Care 250ml

    Lavera Colour & Care 250ml

    Αντιμετώπιση: Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από6,82 € 27,28 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  5. Lavera Βιολογικό Μήλο & Βιολογική Βρώμη 250ml

    0

  6. Lavera Basis Sensitiv Στέρεο Σαμπουάν 50gr

    Lavera Basis Sensitiv Στέρεο Σαμπουάν 50gr

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από6,29 € 125,8 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  7. Lavera Freshness & Balance 250ml

    Lavera Freshness & Balance 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    από6,66 € 26,64 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  8. Lavera Repair & Deep Care 250ml

    Lavera Repair & Deep Care 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    από6,98 € 27,92 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  9. Lavera Repair & Care 250ml

    Lavera Repair & Care 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    5,51 € 22,04 €/lt

    0

  10. Lavera Basis Sensitiv 200ml

    Lavera Basis Sensitiv 200ml

    από4,95 € 24,75 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  11. Lavera Σαμπουάν Όγκου 250ml

    Lavera Σαμπουάν Όγκου 250ml

    από6,30 € 25,2 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  12. Lavera Basis Sensitiv Στέρεο Σαμπουάν 50gr

    0

  13. Lavera Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 250ml

    0

  14. Lavera Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας 250ml

    Lavera Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας 250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα

    6,50 € 26 €/lt

    0

  15. Lavera Basis Sensitiv Almond Milk & Aloe Vera 250ml

    Lavera Basis Sensitiv Almond Milk & Aloe Vera 250ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    6,96 € 27,84 €/lt

    0

  16. Lavera Refill Σαμπουάν 500ml

    0

  17. Lavera Basis Sensitiv Refill 500ml

    0

  18. Σαμπουάν – Αφρόλουτρο Neutral Lavera 200ml

    Σαμπουάν – Αφρόλουτρο Neutral Lavera 200ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από8,80 € 44 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  19. Lavera Basis Sensitiv Hydro Feelig 200ml

    Lavera Basis Sensitiv Hydro Feelig 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    8,56 € 42,8 €/lt

    0

  20. Lavera Σαμπουάν για το Ευαίσθητο Τριχωτό 200ml

    Lavera Σαμπουάν για το Ευαίσθητο Τριχωτό 200ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    7,63 € 38,15 €/lt

    0

Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ