1. Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant 250ml

    0

  2. Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Refill 500ml

    Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Refill 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    32,00 € 64 €/lt

    0

  3. Kérastase Densifique Bain Densite Homme 250ml

    Kérastase Densifique Bain Densite Homme 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    19,96 € 79,84 €/lt
    Ad

    0

  4. Kérastase Gloss Absolu 500ml

    Kérastase Gloss Absolu 500ml

    από40,65 € 81,3 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  5. Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet 250ml

    Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    19,96 € 79,84 €/lt
    Ad

    0

  6. Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Gentle 250ml

    Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Gentle 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    από20,00 € 80 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  7. Kérastase Première 250ml

    Kérastase Première 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Ad

    0

  8. Κορυφαίο Χρηστών
    Kérastase Densifique Bain Densite
    Κορυφαίο Χρηστών

    Kérastase Densifique Bain Densite

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    19,20 € - 30,71 € από 64 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  9. Kérastase Absolu

    0

  10. Kérastase Genesis Homme Bain De Masse Épaississant 250ml

    Kérastase Genesis Homme Bain De Masse Épaississant 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    από19,50 € 78 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  11. Kérastase Resistance Bain Therapiste

    Kérastase Resistance Bain Therapiste

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 250 / 450 ml
    19,50 € - 46,90 € από 78 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  12. Kérastase Genesis Bain Hydra-fortifiant 80ml

    Kérastase Genesis Bain Hydra-fortifiant 80ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    12,75 €11,83 € 147,88 €/lt

    0

  13. Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect

    Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    18,81 € - 30,71 € από 64 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  14. Kérastase Soleil 250ml

    Kérastase Soleil 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από15,31 € 61,24 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  15. Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere

    Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 80 / 250 / 500 ml
    9,93 € - 29,75 € από 62 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  16. Kérastase Symbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire 250ml

    Kérastase Symbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire 250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία

    από18,91 € 75,64 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  17. Kérastase Discipline Bain Fluidealiste 250ml

    Kérastase Discipline Bain Fluidealiste 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    19,96 € 79,84 €/lt
    Ad

    0

  18. Kérastase Resistance Bain Extentioniste

    Kérastase Resistance Bain Extentioniste

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    18,91 € 75,64 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  19. Kérastase Genesis Bain Nutri Fortifiant 250ml

    Kérastase Genesis Bain Nutri Fortifiant 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    19,96 € 79,84 €/lt
    Ad

    0

  20. Kérastase Curl Manifesto 250ml

    Kérastase Curl Manifesto 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    από18,81 € 75,24 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  21. Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250ml

    Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    Ad

    0

  22. Kérastase Chronologiste Bain Regenerant 250ml

    Kérastase Chronologiste Bain Regenerant 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    27,35 € - 27,45 € από 18 €/lt

    0

  23. Kérastase Resistance Bain Force Architecte 250ml

    Kérastase Resistance Bain Force Architecte 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Ad

    0

  24. Kérastase Discipline Bain Oleo-Relax 250ml

    Kérastase Discipline Bain Oleo-Relax 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    από18,91 € 75,64 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  25. Kérastase Resistance Bain Force Architecte Refill 500ml

    Kérastase Resistance Bain Force Architecte Refill 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    από32,00 € 64 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  26. Kérastase Volumifique Bain Volume 250ml

    Kérastase Volumifique Bain Volume 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    από17,47 € 69,88 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  27. Kérastase Première Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur 250ml

    Kérastase Première Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    από39,75 € σε 11 καταστήματα

    0

  28. Kérastase Discipline 250ml

    Kérastase Discipline 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    από18,91 € 75,64 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  29. Kérastase Spécifique Bain Divalent Refill 500ml

    Kérastase Spécifique Bain Divalent Refill 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    29,75 € 59,5 €/lt

    0

  30. Kérastase Chroma Absolu Bain Chroma Respect

    Kérastase Chroma Absolu Bain Chroma Respect

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    19,50 € 78 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  31. Kérastase Bain Satin Riche Refill 500ml

    Kérastase Bain Satin Riche Refill 500ml

    Αντιμετώπιση: Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    από29,27 € 58,54 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  32. Kérastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm 250ml

    Kérastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm 250ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από18,91 € 75,64 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  33. Kérastase Absolu 250ml

    Kérastase Absolu 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    Ad

    0

  34. Kérastase Specifique Bain Prevention 250ml

    Kérastase Specifique Bain Prevention 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από18,91 € 75,64 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  35. Kérastase Nutritive Bain Satin 250ml

    Kérastase Nutritive Bain Satin 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    18,14 € 72,56 €/lt
    Ad

    0

  36. Kérastase Première Refill 500ml

    Kérastase Première Refill 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    από33,86 € 67,72 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  37. Kérastase Genesis Homme Bain De Force Quotidien 250ml

    Kérastase Genesis Homme Bain De Force Quotidien 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    24,00 € 96 €/lt
    Ad

    0

  38. Kérastase Densifique Bain Densite Refill 500ml

    Kérastase Densifique Bain Densite Refill 500ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    33,52 € 67,04 €/lt

    0

  39. Kérastase Specifique Bain Divalent 250ml

    Kérastase Specifique Bain Divalent 250ml

    Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Ad

    0

  40. Kérastase Densifique Bain Densite 250ml

    Kérastase Densifique Bain Densite 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    18,91 € 75,64 €/lt

    0

  41. Kérastase Gloss Absolu Refill 500ml

    Kérastase Gloss Absolu Refill 500ml

    από35,41 € 70,82 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  42. Kérastase Première Bain Décalcifiant Réparateur 80ml

    Kérastase Première Bain Décalcifiant Réparateur 80ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    9,00 € 112,5 €/lt

    0

  43. Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Refill 250ml

    Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Refill 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    από29,75 € 119 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  44. Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant

    Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    Συσκευασία: 80 / 250 / 500 ml
    18,91 € - 32,00 € από 64 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  45. Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect Refill Pouch Refill 500ml

    0

  46. Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet 250ml

    Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από18,81 € 75,24 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  47. Kérastase Densifique Bain Densite Homme 250ml

    Kérastase Densifique Bain Densite Homme 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από18,91 € 75,64 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  48. Kérastase Première

    Kérastase Première

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    23,50 € - 41,72 € από 83,44 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  49. Kérastase Genesis Bain Nutri Fortifiant

    Kérastase Genesis Bain Nutri Fortifiant

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    18,91 € 75,64 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  50. Kérastase Discipline Bain Fluidealiste

    Kérastase Discipline Bain Fluidealiste

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    18,91 € 75,64 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  51. Kérastase Nutritive Bain Satin Riche

    Kérastase Nutritive Bain Satin Riche

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    Συσκευασία: 80 / 250 / 500 ml
    8,16 € - 32,80 € από 65,6 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  52. Kérastase Resistance Bain Force Architecte

    Kérastase Resistance Bain Force Architecte

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    16,38 € - 30,71 € από 64 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  53. Kérastase Absolu

    Kérastase Absolu

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    22,55 € - 38,30 € από 79,8 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  54. Kérastase Nutritive Bain Satin 250ml

    Kérastase Nutritive Bain Satin 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    από17,47 € 69,88 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  55. Kérastase Genesis Homme Bain De Force Quotidien 250ml

    Kérastase Genesis Homme Bain De Force Quotidien 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    από19,71 € 78,84 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  56. Kérastase Specifique Bain Divalent

    Kérastase Specifique Bain Divalent

    Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    Συσκευασία: 250 / 500 ml
    18,91 € - 31,67 € από 64 €/ltσε 9 καταστήματα

    0