1. Fanola No Yellow 350ml

    Fanola No Yellow 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Ad

    0

  2. Fanola Color Locker Extra Care

    Fanola Color Locker Extra Care

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 350 / 1000 ml
    7,24 € - 19,00 € από 11,9 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  3. Fanola Wonder 1000ml

    0

  4. Fanola Oro Therapy

    Fanola Oro Therapy

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 300 / 1000 ml
    7,10 € - 12,52 € από 12,62 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  5. Fanola Pure Balance 1000ml

    Fanola Pure Balance 1000ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    Ad

    0

  6. Fanola No Yellow Extra Care 350ml

    Fanola No Yellow Extra Care 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από11,42 € 32,63 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  7. Fanola Nourishing 1000ml

    Fanola Nourishing 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    11,52 € 11,52 €/lt
    Ad

    0

  8. Fanola Wonder No Red Extra Care 350ml

    Fanola Wonder No Red Extra Care 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από9,70 € 27,71 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  9. Fanola Wonder 1000ml

    Fanola Wonder 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    19,00 € 19 €/lt

    0

  10. Fanola Σαμπουάν Ενυδάτωσης 350ml

    0

  11. Fanola Extra Care 350ml

    Fanola Extra Care 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από10,80 € 30,86 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  12. Fanola Wonder No 100ml

    Fanola Wonder No 100ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από4,90 € 49 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  13. Fanola Σαμπουάν Ενυδάτωσης 1000ml

    Fanola Σαμπουάν Ενυδάτωσης 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    από15,94 € 15,94 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  14. Fanola Σαμπουάν Όγκου 1000ml

    Fanola Σαμπουάν Όγκου 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    από11,87 € 11,87 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  15. Fanola Wonder Nourishing Extra Care 350ml

    Fanola Wonder Nourishing Extra Care 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    από6,09 € 17,4 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  16. Fanola Sensi Be Complex

    Fanola Sensi Be Complex

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 350 / 1000 ml
    6,55 € - 17,00 € από 9,6 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  17. Fanola Keraterm 1000ml

    Fanola Keraterm 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    13,82 € 13,82 €/lt
    Ad

    0

  18. Fanola Fan Beach Hair & Body 350ml

    Fanola Fan Beach Hair & Body 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    από11,70 € 33,43 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  19. Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    11,04 € 11,04 €/lt
    Ad

    0

  20. Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 100ml

    Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 100ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    6,00 € 60 €/lt

    0

  21. Fanola Keraterm 300ml

    Fanola Keraterm 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ίσια

    8,73 € 29,1 €/lt
    Ad

    0

  22. Fanola Extra Care 1000ml

    0

  23. Fanola Wonder No Orange 350ml

    Fanola Wonder No Orange 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    8,64 € 24,69 €/lt
    Ad

    0

  24. Fanola Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 1000ml

    Fanola Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    34,76 € 34,76 €/lt

    0

  25. Fanola Nourishing Hydrating Restructuring Balsam Dry Damaged Hair 1000ml

    Fanola Nourishing Hydrating Restructuring Balsam Dry Damaged Hair 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    23,21 € 23,21 €/lt

    0

  26. Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    18,40 € 18,4 €/lt

    0

  27. Fanola Fiber Fix 3 1000ml

    Fanola Fiber Fix 3 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από21,60 € 21,6 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  28. Fanola Botugen

    Fanola Botugen

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 300 / 1000 ml
    7,30 € - 19,96 € από 19,5 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  29. Fanola Fiber Fix 4 350ml

    Fanola Fiber Fix 4 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    29,24 € 83,54 €/lt

    0

  30. Fanola Volume 350ml

    Fanola Volume 350ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Ίσια

    10,40 € 29,71 €/lt

    0

  31. Fanola Σαμπουάν Ενυδάτωσης 1000ml

    Fanola Σαμπουάν Ενυδάτωσης 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από21,21 € 21,21 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  32. Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 350ml

    Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από5,49 € 15,69 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  33. Fanola Wonder Smooth Extra Care 350ml

    0

  34. Κορυφαίο Χρηστών
    Fanola No Yellow
    Κορυφαίο Χρηστών

    Fanola No Yellow

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 100 / 350 / 1000 ml
    4,75 € - 15,83 € από 16,29 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  35. Fanola Energy Be Complex 1000ml

    Fanola Energy Be Complex 1000ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Ad

    0

  36. Fanola Wonder

    Fanola Wonder

    Συσκευασία: 350 / 1000 ml
    6,70 € - 10,71 € από 10,71 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  37. Fanola Wonder No Orange Extra Care 1000ml

    Fanola Wonder No Orange Extra Care 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    16,12 € 16,12 €/lt
    Ad

    0

  38. Fanola Pure Balance

    Fanola Pure Balance

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    Συσκευασία: 350 / 1000 ml
    6,72 € - 11,32 € από 11,79 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  39. Fanola Wonder 350ml

    Fanola Wonder 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    7,44 € 21,26 €/lt
    Ad

    0

  40. Fanola Nourishing 1000ml

    Fanola Nourishing 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από10,30 € 10,3 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  41. Fanola Keraterm 1000ml

    Fanola Keraterm 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    από11,18 € 11,18 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  42. Fanola Keraterm 300ml

    Fanola Keraterm 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ίσια

    από7,07 € 23,57 €/ltσε 19 καταστήματα

    0

  43. Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Fanola Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    από11,04 € 11,04 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  44. Fanola Energy Be Complex

    Fanola Energy Be Complex

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 350 / 1000 ml
    6,59 € - 11,32 € από 11,5 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  45. Fanola Wonder No Orange 350ml

    Fanola Wonder No Orange 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από8,64 € 24,69 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  46. Fanola Wonder Smooth Extra Care 350ml

    Fanola Wonder Smooth Extra Care 350ml

    από6,43 € 18,37 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  47. Fanola Wonder 350ml

    Fanola Wonder 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    από6,72 € 19,2 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  48. Fanola Wonder No Orange Extra Care 1000ml

    Fanola Wonder No Orange Extra Care 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από14,88 € 14,88 €/ltσε 7 καταστήματα

    0